دانستنی های سفر

تور ارزان و لحظه آخری خارجی هورگشت پارس🦉☻

تور ارزان و لحظه آخری خارجی 🦉 ☺♥☻

 

هورگشت پارس مفتخر است با داشتن ده ها مسیر چارتری و صدها مسیر شناور و همچنین گارانتی فول یا اتاق هتل های بسیار در سراسر جهان و داخل ایران یکی از کارگزاران مستقیم و یکی از مجریان برجسته و از خادمان صنعت گردشگری و رزرواسیون سفر در ایران و تهران است. عمده تمرکز ما بر روی تور هایی است که در لیست ارزان ترین تور های خارجی از ایران قرار دارند و تمام سعی ما بر ارزانتر کردن قیمت خارجی برای هموطنان عزیز و رفع هرگونه دغدغه فکری در یک سفر خارجی و درنهایت کمک به رشد صنعت توریسم و گردشگری کشور چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی است.

بیشتر بخوانیم : تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت 🦉

رزرو هتلهای خارجی


برای رفتن به یک خاطره انگیز شما اصلا به رزرو آنلاین هتل و یا دانستن نحوه رزرو هتل از سایت booking بدون کردیت کارت و یا خرید بلیط رفت و برگشت از سایت های بزرگ و گران قیمت همانند لست سکند و الی گشت نیازی ندارید!
شما فقط از تصمیم بگیرید از طریق سایت بریم سفر! همین! از آن به بعد هتل شما با ما؛ بلیط هواپیمای شما هم با ما؛ هرآن چه که در یک سفر خاطره انگیز به آن نیاز هست و هر سوالی که داشتید هم با ما !

هتل

در واقع شما نیاز دارید کمی به مقایسه بپردازید و قیمت های بلیط ها و هتل های سراسر دنیا و کشور مورد نظر خود را با آژانس های مختلف در وب سایت آنان مقایسه کنید. ادعای ما اینست که هورگشت پارس در بعضی از مسیرهای بخصوص که بیش از یک دهه در آنان مشغول خدمات رسانی به گردشگران است دارای قیمت ارزان تر و خدمات مناسب تری نسبت به هر بنگاه دیگری است. مثلا گرجستان و به خصوص تفلیس هورگشت پارس و یا کیش هورگشت در تمام ایران زبانزد خاص و عام است و بعلت تجربه و تمرکز این آژانس بر روی این مسیرها دارای قیمت ارزان تر و تجربه بیشتری از هر آژانس دیگری در ایران است. این تنها یک ادعا نیست. شما عزیزان می توانید در وب سایت ما با توجه به مقصد احتمالی خود قیمت های تور های خارجی و داخلی ما را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.

بیشتر بخوانیم : تور ارزان و لحظه آخری خارجی هورگشت پارس 🦉
 

 

تور ارزان و لحظه آخری گرجستان

گرجستان یکی از اصلی ترین مسیرهای تور ما با ارزان ترین قیمت های ایران است که همیشه شلوغ و دقیقه نودی بوده و در تمام طول سال مسافران خود را بعلت کم بودن قیمت آن دارد. در جدول زیر قیمت های این تور را در سال 96 مرور می کنیم تا به تور تفلیس در نوروز 97 برسیم :

 ردیف نام تور  ایرلاین مدت شروع قیمت از
1

تور گرجستان نوروز 97

زاگرس 6 روز بزودی اعلام می شود
2

تور گرجستان 13 و 16 بهمن 96

قشم ایر

4 روز 770000 تومان
3

تور گرجستان 15 دی 96

قشم ایر 4 روز 540000 تومان
4

آفر تور تفلیس 10 آذر 96

زاگرس  4روز 540000 تومان
5

تور تفلیس گرجستان 29 آبان 96

قشم ایر 7 روز 835000 تومان
6

تور تفلیس گرجستان ویژه مهرماه 96

قشم ایر - زاگرس

4 روز 1050000 تومان
7

تور گرجستان 5 و 6 و 7 شهریو96 

قشم ایر - زاگرس

4 روز 1135000 تومان
8

تور گرجستان 11و13 مرداد

زاگرس 4 روز 690000 تومان
9

تور تفلیس 30 تیر

زاگرس 4 روز 690000 تومان
10

تور تفلیس23و26خرداد

قشم ایر - زاگرس 4 روز 795000 تومان
11

تور لاکچری گرجستان 12 اردیبهشت

زاگرس و قشم ایر 4 روز 680000 تومان

این تنها بخش کوچکی از تور های ارزان گرجستان آژانس هورگشت پارس در سال 96 بود که از هر ماه یکی را برای شما برای مقاله اورده ایم.

معرفی اجمالی آژانس هواپیمایی و مسافرتی هورگشت پارس 🦉

تفلیس گرجستان

تور ارزان و لحظه آخری تفلیس

اکثر تورهایی که به گرجستان برگزار می گردد ابتدا به تفلیس می روند و مسافر در همان تفلیس تور خود را می گذراند یا بصورت ترکیبی مثلا تفلیس-باتومی برگزار می شود. بهرحال تفلیس شهر اصلی برگزاری تور های گرجستان و مقصد اولیه می باشد. همچنین تفلیس ارزان ترین تور خارجی ما هم می باشد. شاید باورتان نشود اما ما تور تفلیس با قیمت 500هزار تومن هم برگزار کردیم!!! یعنی 3 شب اقامت در هتل با پرواز هوایی با این قیمت عجیب!!! برای همین هم هست که رتبه بسیار خوبی با تور تفلیس یا تورهای تفلیس در گوگل داریم! چون مطلقا ارزان ترین قیمت تور تفلیس را ارائه می دهیم!

در زمستان 97 به کدام کشورها با تور هورگشت سفر کنیم و چرا ؟

تور ارزان و لحظه آخری مالزی

مالزی یکی از مقاصد تورهای لاکچری و لوکس شرق آسیاست که ابتدا شما وارد کوالالامپور می شوید و سپس می توانید در این شهر بمانید یا بصورت تور ترکیبی به لنکاوی و پنانگ و سایر شهرهای مالزی بروید.

تور ارزان و لحظه آخری کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مدرن ترین شهرهای مالزی و پایتخت گردشگری شرق آسیاست. شما در کوالا ساختمان هایی با معماری های شگفت انگیز و بناهای غول پیکر زیبا خواهید یافت و همیشه برای دیدن تمامی جاذبه های گردشگری کوالالامپور زمان کم میاورید. کمااینکه کوالا خود یک واسط گردشگری است و در اغلب موارد بعنوان نیمه یک تور استفاده می شود و واسطه بین مسافر و شهرهایی همچون پنانگ و لنکاوی و دیگر شهرهای توریست پذیر مالزی است.

تور ارزان و لحظه آخری تایلند 🦉 ☺♥☻

تایلند هم یکی از پرطرفدارترین کشورهای جهان برای سفر بخصوص ایرانیان است. جدا از بحث گردشگری جنسی که از این لحاظ تایلند جزو آزادترین کشورهاست تایلند دارای طبیعت و محیط ریست استثنایی و سراسر سرسبزی است. شهرهای بکری مثل پوکت و ساموئی در تایلند وجود دارد که چشم هر طبیعت دوستی را بخود جلب می کند. ضمن اینکه بستر گردشگری نیز در این کشور خوب محیا شده و ما شاهد هتل های 5 ستاهر با خدمات غیرقابل تصور و زیبایی منحصربفرد در وسط یک جنگل استوایی و بکر هستیم!!!

شهر پاتایا هم به خیابان گردی هایش معروف است وتورهای این دو شهر بصورت ترکیبی بانکوک-پاتایا, بانکوک-پوکت, پاتایا-پوکت برگزار می گردند که ممکن شهرهای دیگری همچون سامویی در این ترکیب لحاظ شوند. حتی ممکن است شما در یکی از این شهرها کل تور خود را بگذرانید. این بستگی به سلیقه مسافر دارد.

تور ارزان و لحظه آخری پاتایا

مردم ایران خیلی پاتایا را دوست دارند! چون آزادی را دوست دارند! شاید یکی از آزادترین شهرهای جهان همین پاتایا باشد. بهرحال صنعت میلیاردی توریسم هر غیرممکنی را ممکن می سازد! 

قوانین پروازهای خارجی ,شرایط ویزا و اقامت ,کشور های بدون ویزا برای ایرانیان و ...

تور ارزان و لحظه آخری پوکت

پوکت همانطور که به آن اشاره کردیم یکی از زیباترین شهرهای جهان است. طبیعت وسرسبزی حرف اول را در این شهر می زند. ضمن اینکه گویی خداوند متعال بصورت ویژه در این شهر دست به خلق زده است! مثلا آب سواحل در این شهر بصورت عجیبی پاک و زلال و فیروزه ای رنگ است. یا مناظر درختان و جنگل ها بسیار استثنایی هستند یا جزایر به زیبایی هر چه تمام تر رخ می نمایند! جدا از این دولت تایلند هم هوشمندانه عوارض مصنوعی را هم راستا با صنعت گردشگری ترسیم و بنا کرده تا کمترین آسیب به طبیعت وارد آید و زیباترین هتل ها و تسهیلات توریستی و جاذبه های گردشگری بومی هم سو با منابع طبیعی منطقه ایجاد شوند. آن هم با بالاترین درجه های استاندارد مثلا مدرن ترین امکانات یک هتل!

تور ارزان و لحظه آخری بانکوک

شما اگر بخواهید به تایلند بروید ابتدا باید به بانکوک بروید! این یعنی پایتخت این کشور شاهراه تمامی سفرها و تورهاست و ناچارا باید مدتی در بانکوک باشید همین باعث شده این شهر تعداد بالایی گردشگر داشته باشد و مردم تمایل داشته باشند جاذبه های گردشگری این شهر را ببینند. 

تور ارزان و لحظه آخری دبی

دبی دیگر معرف حضورتان هست. شهر ساحلی مدرن و حالا پیشرفته و بین المللی که حالا حالاها برنامه های زیادی برای توسعه صنعت گردشگری در جهان دارد و گوی سبقت را از رقبای خود در منطقه ربوده است و علیرغم آب و هوای گرم خود محیط را برای جذب گردشگر عمده محیا کرده. این شهر در کشوری که بیشتر شبیه یک شبه جزیره استبا پایتخنی ابوظبی قرار دارد و آنقدر بناها و ساختمان های شگفت انگیز در حال ساخت دارد که آینده صنعت گردشگری را از آن خود نموده.

تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا

آنتالیا هم یکی از رقبای سرسخت جذب گردشگر در منطقه و در کشور ترکیه است که با ساختن هتل های 5 ستاره فوق لوکس بی شمار علیرغم نداشتن جاذبه های گردشگری تاریخی و قدیمی در شهر خود هتل ها و سواحل اختصاصی آنان را به جاذبه گردشگری تبدیل کرده است!

تور ارزان و لحظه آخری کوش آداسی

کوش آداسی شهری قدیمی با پیشینه تاریخی فراوان که در گذشته به دست اساطیر یونانی بوده با بناهای تاریخی عصر یونانی ها و نزدیک به یونان و جزایر پرتعداد آنان یکی از شهرهای مورد علاقه توریستان در ترکیه است.

تور ارزان و لحظه آخری بالی

بالی در اندونزی جزیره ای برآمده از آتشفشان ها و معروف به بهشت روی زمین است. همین توصیف میتواند متصور فضا و طبیعت و آب و هوای این جزیره استثنایی در شرق آسیا باشد. همانطور که انتظار می رود هتل های لوکس و لاکچری و هزینه های بالا عمده مسائل گردشگری در بالی را در بر میگیرد.

تور ارزان و لحظه آخری ارمنستان

ارمنستان هم در بین کشور هایی مثل آذربایجان با باکویش و گرجستان با تفلیسش برای جذب گردشگری قد علم کرده و قفقاز را به یک قطب گردشگری در دنیا بدل ساخته اند. با آنکه از کشورهای دیگر مدرن تر نیستند و شاید خیلی هم سطح پایین تری داشته باشند اما با گسترش تبلیغات و صنایع دستی و ظرفیت های گردشگری تاریخی خود و یک دلیل هم ارزان بودن گردشگری در این کشورها و پایین بودن قیمت تور و اقامت هتل در آنها توانسته اند عده بسیاری را برای گردش در خود جذب کنند.

تور ارزان و لحظه آخری صربستان

صربستان چون اخیرا ویزای خود را برای کشور های ایران و هند برداشته است بزودی شاهد سیل جمعیت بسوی خود خواهد بود و خیلی از کسانیکه قادر به تامین بودجه کشورهای گران اروپایی نیستند ترجیح میدهند با قیمت های خیلی ارزان تر به این کشور اروپایی بروند. صربستان و پایتخت آن بلگراد سال ها درگیر جنگ بوده اند و هم اکنون با ثبات و صلح توانسته اند شروع به فراهم ساختن بستری برای گردشگری و درامد زایی بکنند.

 

فاصله و مدت سفر هوایی از تهران به بعضی از کشورها:

 

کشور – شهر فاصله (مایل) فاصله (کیلومتر) مدت زمان پرواز از تهران
افغانستان – کابل ۱۰۱۰٫۷ مایل ۱۶۲۶٫۵ کیلومتر ۲ ساعت، ۱۶ دقیقه
آلبانی – تیرانا ۱۷۵۹٫۴ مایل ۲۸۳۱٫۴ کیلومتر ۳ ساعت، ۳۹ دقیقه
الجزایر – الجزایر ۲۶۶۶٫۹ مایل ۴۲۹۱٫۹ کیلومتر ۵ ساعت، ۳۲ دقیقه
آندورا – آندورالاولا ۲۶۹۰٫۹ مایل ۴۳۳۰٫۶ کیلومتر ۵ ساعت، ۳۵ دقیقه
آنگولا – لوآندا ۳۹۲۰٫۹ مایل ۶۳۱۰٫۱ کیلومتر ۸ ساعت، ۹ دقیقه
آنتیگوا و باربودا – سنت جان ۶۷۴۰٫۷ مایل ۱۰۸۴۸٫۲ کیلومتر ۱۳ ساعت، ۶۰ دقیقه
آرژانتین – بوینس آیرس ۸۵۳۳ مایل ۱۳۷۳۲٫۵ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۴۳ دقیقه
ارمنستان – ایروان ۴۹۸٫۶ مایل ۸۰۲٫۵ کیلومتر ۱ ساعت، ۱۴ دقیقه
استرالیا – ACT – کانبرا ۷۹۵۲٫۷ مایل ۱۲۷۹۸٫۶ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۳۱ دقیقه
اتریش – وین ۱۹۸۵٫۴ مایل ۳۱۹۵٫۱ کیلومتر ۴ ساعت، ۷ دقیقه
آذربایجان – باکو ۳۴۳٫۴ مایل ۵۵۲٫۶ کیلومتر ۵۱ دقیقه
باهاما – ناسائو ۷۰۷۲٫۲ مایل ۱۱۳۸۱٫۷ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۴۱ دقیقه
بحرین – منامه ۶۴۷ مایل ۱۰۴۱٫۳ کیلومتر ۱ ساعت، ۳۳ دقیقه
بنگلادش – داکا ۲۴۶۴٫۵ مایل ۳۹۶۶٫۲ کیلومتر ۵ ساعت، ۷ دقیقه
باربادوس – بریج تاون ۶۸۱۰٫۳ مایل ۱۰۹۶۰٫۲ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۹ دقیقه
بلاروس – مینسک ۱۷۰۳٫۳ مایل ۲۷۴۱٫۲ کیلومتر ۳ ساعت، ۳۲ دقیقه
بلژیک – بروکسل ۲۵۴۵٫۳ مایل ۴۰۹۶٫۲ کیلومتر ۵ ساعت، ۱۷ دقیقه
بلیز – بلموپان ۷۹۴۲٫۱ مایل ۱۲۷۸۱٫۶ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۲۹ دقیقه
بنین – پرتو نووا ۳۶۸۷٫۲ مایل ۵۹۳۴ کیلومتر ۷ ساعت، ۳۹ دقیقه
برمودا – همیلتون (برمودا) ۶۱۸۱٫۹ مایل ۹۹۴۸٫۹ کیلومتر ۱۲ ساعت، ۵۰ دقیقه
بوتان – تیمپو ۲۳۰۲ مایل ۳۷۰۴٫۷ کیلومتر ۴ ساعت، ۴۷ دقیقه
بولیوی – لاپاز ۸۵۰۶٫۸ مایل ۱۳۶۹۰٫۴ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۴۰ دقیقه
بوسنی هرزگوین – سارایوو ۱۸۳۴٫۱ مایل ۲۹۵۱٫۷ کیلومتر ۳ ساعت، ۴۸ دقیقه
بوتسوانا – گابورون ۴۴۶۴٫۱ مایل ۷۱۸۴٫۲ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۶ دقیقه
برزیل – منطقه Distrito Federal – برازیلیا ۷۳۲۳٫۳ مایل ۱۱۷۸۵٫۷ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۱۲ دقیقه
برونئی – بندر سری بگاوان ۴۵۴۰٫۴ مایل ۷۳۰۷٫۱ کیلومتر ۹ ساعت، ۲۶ دقیقه
بلغارستان – صوفیه ۱۵۷۶٫۸ مایل ۲۵۳۷٫۶ کیلومتر ۳ ساعت، ۱۶ دقیقه
بورکینا فاسو – اوگادوگو ۳۶۴۰٫۴ مایل ۵۸۵۸٫۷ کیلومتر ۷ ساعت، ۳۴ دقیقه
بوروندی – بوجومبورا ۳۰۳۰٫۲ مایل ۴۸۷۶٫۶ کیلومتر ۶ ساعت، ۱۷ دقیقه
کامبوج – پنوم پن ۳۷۱۰٫۱ مایل ۵۹۷۰٫۸ کیلومتر ۷ ساعت، ۴۲ دقیقه
کامرون – یائونده ۳۳۷۲٫۸ مایل ۵۴۲۷٫۹ کیلومتر ۷ ساعت، ۰ دقیقه
کانادا – انتاریو – اتاوا ۵۹۴۵٫۱ مایل ۹۵۶۷٫۶ کیلومتر ۱۲ ساعت، ۲۱ دقیقه
کیپ ورد – پرایا ۴۷۸۱٫۶ مایل ۷۶۹۵٫۳ کیلومتر ۹ ساعت، ۵۶ دقیقه
جزایر کیمن – جورج تاون (جزایر کیمن) ۷۵۴۶٫۴ مایل ۱۲۱۴۴٫۸ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۴۰ دقیقه
جمهوری آفریقای مرکزی – بانجی ۳۰۰۹٫۵ مایل ۴۸۴۳٫۴ کیلومتر ۶ ساعت، ۱۵ دقیقه
چاد – انجامنا ۲۷۹۹٫۸ مایل ۴۵۰۵٫۹ کیلومتر ۵ ساعت، ۴۹ دقیقه
شیلی – سانتیاگو ۹۱۵۶٫۸ مایل ۱۴۷۳۶٫۴ کیلومتر ۱۹ ساعت، ۱ دقیقه
مدت پرواز چین – پکن ۳۴۹۲٫۲ مایل ۵۶۲۰٫۱ کیلومتر ۷ ساعت، ۱۵ دقیقه
کلمبیا – بوگوتا ۷۹۵۸٫۶ مایل ۱۲۸۰۸٫۱ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۳۲ دقیقه
کومور – مورونی ۳۲۸۰ مایل ۵۲۷۸٫۶ کیلومتر ۶ ساعت، ۴۹ دقیقه
کنگو – برازاویل ۳۶۰۰٫۴ مایل ۵۷۹۴٫۳ کیلومتر ۷ ساعت، ۲۹ دقیقه
کنگو DEM. تشکر – کینشاسا ۳۶۰۱ مایل ۵۷۹۵٫۲ کیلومتر ۷ ساعت، ۲۹ دقیقه
جزایر کوک – راروتونگا ۱۰۲۹۷٫۷ مایل ۱۶۵۷۲٫۵ کیلومتر ۲۱ ساعت، ۲۳ دقیقه
کاستاریکا – سن خوزه (کاستاریکا) ۸۱۷۶٫۱ مایل ۱۳۱۵۸٫۲ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۵۹ دقیقه
ساحل داشته باشند – یاموسوکرو ۴۰۸۷٫۳ مایل ۶۵۷۷٫۹ کیلومتر ۸ ساعت، ۲۹ دقیقه
کرواسی – زاگرب ۱۹۸۲ مایل ۳۱۸۹٫۷ کیلومتر ۴ ساعت، ۷ دقیقه
کوبا – هاوانا ۷۳۷۷٫۸ مایل ۱۱۸۷۳٫۴ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۱۹ دقیقه
کوراسائو – ویلمستاد ۷۳۲۲٫۸ مایل ۱۱۷۸۴٫۹ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۱۲ دقیقه
قبرس – نیکوزیا ۱۰۱۸ مایل ۱۶۳۸٫۳ کیلومتر ۲ ساعت، ۱۷ دقیقه
جمهوری چک – پراگ ۲۱۰۳٫۵ مایل ۳۳۸۵٫۳ کیلومتر ۴ ساعت، ۲۲ دقیقه
دانمارک – کپنهاگ ۲۲۹۲ مایل ۳۶۸۸٫۷ کیلومتر ۴ ساعت، ۴۶ دقیقه
جیبوتی – جیبوتی ۱۷۱۱٫۱ مایل ۲۷۵۳٫۷ کیلومتر ۳ ساعت، ۳۳ دقیقه
دومینیکا – روسو ۶۸۱۱٫۶ مایل ۱۰۹۶۲٫۲ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۹ دقیقه
جمهوری دومینیکن – سانتو دومینگو ۷۰۷۴٫۸ مایل ۱۱۳۸۵٫۷ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۴۱ دقیقه
اکوادور – کویتو ۸۳۸۶ مایل ۱۳۴۹۵٫۹ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۲۵ دقیقه
مصر – قاهره ۱۲۲۶٫۵ مایل ۱۹۷۳٫۹ کیلومتر ۲ ساعت، ۴۴ دقیقه
السالوادور – سان سالوادور ۸۱۸۲٫۷ مایل ۱۳۱۶۸٫۹ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۵۹ دقیقه
گینه استوایی – مالابو ۳۵۱۳٫۳ مایل ۵۶۵۴٫۱ کیلومتر ۷ ساعت، ۱۸ دقیقه
اریتره – اسمره ۱۶۰۵٫۳ مایل ۲۵۸۳٫۴ کیلومتر ۳ ساعت، ۲۰ دقیقه
استونی – تالین ۲۰۳۸٫۴ مایل ۳۲۸۰٫۵ کیلومتر ۴ ساعت، ۱۴ دقیقه
اتیوپی – آدیس آبابا ۱۹۹۷٫۹ مایل ۳۲۱۵٫۴ کیلومتر ۴ ساعت، ۹ دقیقه
جزایر فالکلند – استنلی ۸۸۵۱٫۷ مایل ۱۴۲۴۵٫۴ کیلومتر ۱۸ ساعت، ۲۳ دقیقه
جزایر فارو – جزایر فارو – تورشاون ۳۰۵۸٫۴ مایل ۴۹۲۲ کیلومتر ۶ ساعت، ۲۱ دقیقه
فیجی – سووا ۸۹۹۵٫۸ مایل ۱۴۴۷۷٫۳ کیلومتر ۱۸ ساعت، ۴۱ دقیقه
فنلاند – هلسینکی ۲۰۷۸ مایل ۳۳۴۴٫۳ کیلومتر ۴ ساعت، ۱۹ دقیقه
فرانسه – پاریس ۲۶۲۶٫۷ مایل ۴۲۲۷٫۳ کیلومتر ۵ ساعت، ۲۷ دقیقه
گابن – لیبرویل ۳۶۳۱٫۳ مایل ۵۸۴۴٫۱ کیلومتر ۷ ساعت، ۳۲ دقیقه
گامبیا – بانجول ۴۴۳۷٫۷ مایل ۷۱۴۱٫۷ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۳ دقیقه
نوار غزه – غزه ۱۰۲۱٫۵ مایل ۱۶۴۳٫۹ کیلومتر ۲ ساعت، ۱۷ دقیقه
گرجستان – تفلیس ۵۵۳٫۶ مایل ۸۹۱ کیلومتر ۱ ساعت، ۲۲ دقیقه
آلمان – برلین – برلین ۲۱۸۹٫۵ مایل ۳۵۲۳٫۶ کیلومتر ۴ ساعت، ۳۳ دقیقه
غنا – آکرا ۳۸۶۶٫۷ مایل ۶۲۲۲٫۸ کیلومتر ۸ ساعت، ۲ دقیقه
یونان – آتن ۱۵۴۷ مایل ۲۴۸۹٫۶ کیلومتر ۳ ساعت، ۱۳ دقیقه
گرینلند – نوک ۴۳۹۹٫۱ مایل ۷۰۷۹٫۷ کیلومتر ۹ ساعت، ۸ دقیقه
گرانادا – سنت ژرژ ۶۹۶۲٫۷ مایل ۱۱۲۰۵٫۳ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۲۷ دقیقه
جزیره گوادلوپ – باسی- تیری ۶۷۷۳٫۱ مایل ۱۰۹۰۰٫۲ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۴ دقیقه
گواتمالا – گواتمالا ۸۱۷۱٫۵ مایل ۱۳۱۵۰٫۸ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۵۸ دقیقه
گینه – کوناکری ۴۴۲۷٫۸ مایل ۷۱۲۵٫۹ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۲ دقیقه
گینه بیسائو – بیسائو ۴۴۴۸٫۹ مایل ۷۱۵۹٫۸ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۴ دقیقه
گویان – جورج تاون ۷۰۲۹٫۸ مایل ۱۱۳۱۳٫۴ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۳۶ دقیقه
هائیتی – پورتو پرنس ۷۱۹۶ مایل ۱۱۵۸۰٫۸ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۵۷ دقیقه
هندوراس – تگوسیگالپا ۸۰۶۸٫۱ مایل ۱۲۹۸۴٫۳ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۴۵ دقیقه
هنگ کنگ – هنگ کنگ ۳۸۴۶٫۴ مایل ۶۱۹۰٫۱ کیلومتر ۷ ساعت، ۵۹ دقیقه
مجارستان – بوداپست ۱۸۳۸٫۷ مایل ۲۹۵۹٫۱ کیلومتر ۳ ساعت، ۴۹ دقیقه
ایسلند – ریکیاویک ۳۵۳۸٫۱ مایل ۵۶۹۳٫۹ کیلومتر ۷ ساعت، ۲۱ دقیقه
هند – دهلی نو – دهلی نو ۱۵۸۶٫۵ مایل ۲۵۵۳٫۲ کیلومتر ۳ ساعت، ۱۸ دقیقه
اندونزی – جاوا – جاکارتا ۴۵۸۲٫۸ مایل ۷۳۷۵٫۳ کیلومتر ۹ ساعت، ۳۱ دقیقه
عراق – بغداد ۴۳۴٫۴ مایل ۶۹۹ کیلومتر ۱ ساعت، ۵ دقیقه
ایرلند – دوبلین ۲۹۹۶٫۳ مایل ۴۸۲۲ کیلومتر ۶ ساعت، ۱۳ دقیقه
ایتالیا – رم ۲۱۲۸٫۱ مایل ۳۴۲۴٫۹ کیلومتر ۴ ساعت، ۲۵ دقیقه
جامائیکا – کینگستون (جامائیکا) ۷۴۲۶٫۶ مایل ۱۱۹۵۲ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۲۵ دقیقه
ژاپن – توکیو ۴۷۷۰٫۴ مایل ۷۶۷۷٫۲ کیلومتر ۹ ساعت، ۵۴ دقیقه
اردن – عمان ۹۴۴٫۳ مایل ۱۵۱۹٫۷ کیلومتر ۲ ساعت، ۷ دقیقه
قزاقستان – آستانه ۱۴۶۷٫۴ مایل ۲۳۶۱٫۶ کیلومتر ۳ ساعت، ۳ دقیقه
کنیا – نایروبی ۲۷۰۴٫۵ مایل ۴۳۵۲٫۵ کیلومتر ۵ ساعت، ۳۷ دقیقه
کیریباتی – تاراوا ۷۹۱۳٫۵ مایل ۱۲۷۳۵٫۵ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۲۶ دقیقه
کوزوو – پریشتینا ۱۶۸۲٫۶ مایل ۲۷۰۷٫۹ کیلومتر ۳ ساعت، ۳۰ دقیقه
کویت – کویت شهر ۴۷۲٫۸ مایل ۷۶۰٫۸ کیلومتر ۱ ساعت، ۱۰ دقیقه
قرقیزستان – بیشکک ۱۳۳۱٫۱ مایل ۲۱۴۲٫۲ کیلومتر ۲ ساعت، ۴۶ دقیقه
لائوس – وینتیان ۳۳۳۸٫۴ مایل ۵۳۷۲٫۷ کیلومتر ۶ ساعت، ۵۶ دقیقه
لتونی – ریگا ۱۹۳۲٫۲ مایل ۳۱۰۹٫۶ کیلومتر ۴ ساعت، ۱ دقیقه
لبنان – بیروت ۹۱۹٫۸ مایل ۱۴۸۰٫۳ کیلومتر ۲ ساعت، ۳ دقیقه
لسوتو – ماسرو ۴۷۳۱٫۱ مایل ۷۶۱۴ کیلومتر ۹ ساعت، ۴۹ دقیقه
لیبریا – مونروویا ۴۳۹۰٫۳ مایل ۷۰۶۵٫۶ کیلومتر ۹ ساعت، ۷ دقیقه
لیبی – طرابلس ۲۱۸۱٫۹ مایل ۳۵۱۱٫۵ کیلومتر ۴ ساعت، ۳۲ دقیقه
لیختن اشتاین – وادوتس ۲۲۹۱٫۸ مایل ۳۶۸۸٫۳ کیلومتر ۴ ساعت، ۴۶ دقیقه
لیتوانی – ویلنیوس ۱۸۰۸٫۸ مایل ۲۹۱۱ کیلومتر ۳ ساعت، ۴۵ دقیقه
لوکزامبورگ – لوکزامبورگ ۲۴۵۴٫۷ مایل ۳۹۵۰٫۵ کیلومتر ۵ ساعت، ۶ دقیقه
مقدونیه – اسکوپیه ۱۶۶۵٫۷ مایل ۲۶۸۰٫۶ کیلومتر ۳ ساعت، ۲۷ دقیقه
ماداگاسکار – آنتاناناریوو ۳۷۴۰ مایل ۶۰۱۹ کیلومتر ۷ ساعت، ۴۶ دقیقه
مالاوی – لیلونگوه ۳۵۸۲٫۴ مایل ۵۷۶۵٫۲ کیلومتر ۷ ساعت، ۲۶ دقیقه
مالزی – کوالالامپور ۳۸۹۹٫۸ مایل ۶۲۷۶٫۲ کیلومتر ۸ ساعت، ۶ دقیقه
مالدیو – مرد ۲۴۴۶ مایل ۳۹۳۶٫۴ کیلومتر ۵ ساعت، ۵ دقیقه
مالی – باماکو ۳۹۸۱٫۵ مایل ۶۴۰۷٫۵ کیلومتر ۸ ساعت، ۱۶ دقیقه
مالت – والتا ۲۰۶۸٫۳ مایل ۳۳۲۸٫۷ کیلومتر ۴ ساعت، ۱۸ دقیقه
جزایر مارشال – ماجورو ۷۵۵۱٫۱ مایل ۱۲۱۵۲٫۳ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۴۱ دقیقه
موریتانی – نواکشوت ۴۲۱۹٫۵ مایل ۶۷۹۰٫۶ کیلومتر ۸ ساعت، ۴۶ دقیقه
موریس – بندر لوئیس ۳۸۵۸ مایل ۶۲۰۸٫۹ کیلومتر ۸ ساعت، ۱ دقیقه
مکزیک – منطقه فدرال – مکزیکو سیتی ۸۱۸۶٫۵ مایل ۱۳۱۷۴٫۹ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۶۰ دقیقه
میکرونزی – پوناپه – پالیکیر ۶۸۸۵٫۳ مایل ۱۱۰۸۰٫۹ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۱۸ دقیقه
مولدووا – ها Kishinev ۱۴۲۰٫۱ مایل ۲۲۸۵٫۴ کیلومتر ۲ ساعت، ۵۷ دقیقه
موناکو – موناکو ۲۳۸۵٫۱ مایل ۳۸۳۸٫۴ کیلومتر ۴ ساعت، ۵۷ دقیقه
مغولستان – اولانباتور ۲۹۱۱٫۴ مایل ۴۶۸۵٫۵ کیلومتر ۶ ساعت، ۳ دقیقه
مونته نگرو – پودگوریتسا ۱۷۷۴٫۴ مایل ۲۸۵۵٫۵ کیلومتر ۳ ساعت، ۴۱ دقیقه
مراکش – رباط ۳۲۳۵٫۴ مایل ۵۲۰۶٫۸ کیلومتر ۶ ساعت، ۴۳ دقیقه
موزامبیک – ماپوتو ۴۳۹۴٫۶ مایل ۷۰۷۲٫۴ کیلومتر ۹ ساعت، ۸ دقیقه
میانمار – نایپیداو ۲۹۲۸٫۹ مایل ۴۷۱۳٫۵ کیلومتر ۶ ساعت، ۵ دقیقه
نامیبیا – ویندهوک ۴۵۷۸٫۶ مایل ۷۳۶۸٫۵ کیلومتر ۹ ساعت، ۳۰ دقیقه
نائورو – Yaren ۷۶۳۶٫۶ مایل ۱۲۲۹۰ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۵۱ دقیقه
نپال – کاتماندو ۲۰۶۲٫۲ مایل ۳۳۱۸٫۸ کیلومتر ۴ ساعت، ۱۷ دقیقه
هلند – آمستردام ۲۵۴۶٫۱ مایل ۴۰۹۷٫۶ کیلومتر ۵ ساعت، ۱۷ دقیقه
نیوزیلند – ولینگتون ۹۳۸۴٫۷ مایل ۱۵۱۰۳٫۲ کیلومتر ۱۹ ساعت، ۲۹ دقیقه
نیکاراگوئه – ماناگوا ۸۱۳۷ مایل ۱۳۰۹۵٫۲ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۵۴ دقیقه
نیجر – نیامی ۳۴۱۱٫۵ مایل ۵۴۹۰٫۳ کیلومتر ۷ ساعت، ۵ دقیقه
نیجریه – ابوجا ۳۳۱۸٫۸ مایل ۵۳۴۱٫۲ کیلومتر ۶ ساعت، ۵۳ دقیقه
نیوئه – آلوفی ۹۷۰۷٫۲ مایل ۱۵۶۲۲٫۳ کیلومتر ۲۰ ساعت، ۹ دقیقه
نورفولک جزیره – کینگستون ۸۷۴۹٫۷ مایل ۱۴۰۸۱٫۳ کیلومتر ۱۸ ساعت، ۱۰ دقیقه
کره شمالی – پیونگ یانگ ۳۹۷۰٫۸ مایل ۶۳۹۰٫۴ کیلومتر ۸ ساعت، ۱۵ دقیقه
نروژ – اسلو ۲۴۶۶٫۸ مایل ۳۹۶۹٫۹ کیلومتر ۵ ساعت، ۷ دقیقه
عمان – مسقط ۹۳۶٫۷ مایل ۱۵۰۷٫۵ کیلومتر ۲ ساعت، ۶ دقیقه
پاکستان – اسلام آباد ۱۲۴۶٫۷ مایل ۲۰۰۶٫۴ کیلومتر ۲ ساعت، ۳۵ دقیقه
پالائو – ملکنوک ۵۵۳۷٫۱ مایل ۸۹۱۱٫۱ کیلومتر ۱۱ ساعت، ۳۰ دقیقه
پاناما – پاناما ۸۰۱۱٫۹ مایل ۱۲۸۹۳٫۸ کیلومتر ۱۶ ساعت، ۳۸ دقیقه
پاپوآ گینه نو – پورت مورسبی ۶۹۱۲٫۶ مایل ۱۱۱۲۴٫۸ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۲۱ دقیقه
پاراگوئه – آسونسیون ۸۲۱۳٫۱ مایل ۱۳۲۱۷٫۷ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۳ دقیقه
پرو – لیما – لیما ۸۸۱۵٫۲ مایل ۱۴۱۸۶٫۶ کیلومتر ۱۸ ساعت، ۱۸ دقیقه
فیلیپین – مانیل ۴۵۱۲٫۲ مایل ۷۲۶۱٫۷ کیلومتر ۹ ساعت، ۲۲ دقیقه
لهستان – ورشو ۱۸۷۸٫۲ مایل ۳۰۲۲٫۶ کیلومتر ۳ ساعت، ۵۴ دقیقه
پرتغال – لیسبون ۳۲۷۸٫۷ مایل ۵۲۷۶٫۶ کیلومتر ۶ ساعت، ۴۸ دقیقه
پورتوریکو – سان خوان ۶۹۰۹٫۲ مایل ۱۱۱۱۹٫۲ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۲۱ دقیقه
قطر – دوحه ۷۱۱٫۶ مایل ۱۱۴۵٫۳ کیلومتر ۱ ساعت، ۴۳ دقیقه
ریونیون (فرانسه) – سنت دنیس ۳۸۷۵٫۷ مایل ۶۲۳۷٫۴ کیلومتر ۸ ساعت، ۳ دقیقه
رومانی – بخارست ۱۴۶۰٫۳ مایل ۲۳۵۰٫۱ کیلومتر ۳ ساعت، ۲ دقیقه
روسیه – مسکو ۱۵۳۱٫۳ مایل ۲۴۶۴٫۴ کیلومتر ۳ ساعت، ۱۱ دقیقه
رواندا – کیگالی ۲۹۰۳٫۵ مایل ۴۶۷۲٫۸ کیلومتر ۶ ساعت، ۲ دقیقه
سنت کیتس و نویس – باسهتر ۶۷۸۱٫۷ مایل ۱۰۹۱۴ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۵ دقیقه
سنت لوسیا – کاستریز ۶۸۳۱٫۲ مایل ۱۰۹۹۳٫۸ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۱۱ دقیقه
سنت پیر و میکلون – سنت پیر ۵۱۸۷٫۵ مایل ۸۳۴۸٫۵ کیلومتر ۱۰ ساعت، ۴۶ دقیقه
سنت وینسنت گرنادین – کینگستون ۶۸۹۸٫۱ مایل ۱۱۱۰۱٫۴ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۱۹ دقیقه
ساموآ – آپیا ۹۳۸۲٫۴ مایل ۱۵۰۹۹٫۶ کیلومتر ۱۹ ساعت، ۲۹ دقیقه
سان مارینو – سان مارینو ۲۱۳۲٫۹ مایل ۳۴۳۲٫۶ کیلومتر ۴ ساعت، ۲۶ دقیقه
سائوتومه و پرینسیپ – سائو تومه ۳۷۷۱٫۵ مایل ۶۰۶۹٫۶ کیلومتر ۷ ساعت، ۵۰ دقیقه
عربستان سعودی – ریاض ۸۱۷٫۳ مایل ۱۳۱۵٫۴ کیلومتر ۱ ساعت، ۵۰ دقیقه
سنگال – داکار ۴۴۴۶٫۹ مایل ۷۱۵۶٫۶ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۴ دقیقه
صربستان – بلگراد ۱۷۴۴٫۴ مایل ۲۸۰۷٫۳ کیلومتر ۳ ساعت، ۳۷ دقیقه
سیشل – ویکتوریا (سیشل) ۲۷۶۵٫۳ مایل ۴۴۵۰٫۳ کیلومتر ۵ ساعت، ۴۵ دقیقه
سیرالئون – فریتاون ۴۴۵۲٫۳ مایل ۷۱۶۵٫۳ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۵ دقیقه
سنگاپور – سنگاپور ۴۰۸۹٫۹ مایل ۶۵۸۲٫۱ کیلومتر ۸ ساعت، ۳۰ دقیقه
اسلواکی – براتیسلاوا ۱۹۴۶٫۶ مایل ۳۱۳۲٫۷ کیلومتر ۴ ساعت، ۲ دقیقه
اسلوونی – لیوبلیانا ۲۰۴۷٫۷ مایل ۳۲۹۵٫۴ کیلومتر ۴ ساعت، ۱۵ دقیقه
جزایر سلیمان – هونیارا ۷۶۴۷٫۳ مایل ۱۲۳۰۷٫۲ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۵۳ دقیقه
سومالی – موگادیشو ۲۳۴۲٫۵ مایل ۳۷۶۹٫۹ کیلومتر ۴ ساعت، ۵۲ دقیقه
آفریقای جنوبی – پرتوریا ۴۴۷۰٫۸ مایل ۷۱۹۵٫۱ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۷ دقیقه
کره جنوبی – سئول ۴۰۹۲٫۷ مایل ۶۵۸۶٫۵ کیلومتر ۸ ساعت، ۳۰ دقیقه
سودان جنوبی – جوبا ۲۴۸۷٫۲ مایل ۴۰۰۲٫۸ کیلومتر ۵ ساعت، ۱۰ دقیقه
اسپانیا – مادرید ۲۹۵۶٫۲ مایل ۴۷۵۷٫۶ کیلومتر ۶ ساعت، ۸ دقیقه
سری لانکا – کلمبو ۲۶۸۱٫۱ مایل ۴۳۱۴٫۹ کیلومتر ۵ ساعت، ۳۴ دقیقه
سودان – خارطوم ۱۸۱۶٫۹ مایل ۲۹۲۴٫۱ کیلومتر ۳ ساعت، ۴۶ دقیقه
سورینام – پاراماریبو ۶۹۰۹٫۲ مایل ۱۱۱۱۹٫۲ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۲۱ دقیقه
سوازیلند – مبابانه ۴۴۵۸٫۷ مایل ۷۱۷۵٫۶ کیلومتر ۹ ساعت، ۱۵ دقیقه
سوئد – استکهلم ۲۲۲۱٫۱ مایل ۳۵۷۴٫۶ کیلومتر ۴ ساعت، ۳۷ دقیقه
سوئیس – برن ۲۳۸۶ مایل ۳۸۴۰ کیلومتر ۴ ساعت، ۵۷ دقیقه
سوریه – دمشق ۸۷۳٫۴ مایل ۱۴۰۵٫۷ کیلومتر ۱ ساعت، ۵۷ دقیقه
تایوان – تایپه ۴۱۶۰ مایل ۶۶۹۴٫۹ کیلومتر ۸ ساعت، ۳۸ دقیقه
تاجیکستان – شهر دوشنبه ۹۷۰٫۴ مایل ۱۵۶۱٫۸ کیلومتر ۲ ساعت، ۱۰ دقیقه
تانزانیا – دودوما ۳۰۵۱٫۱ مایل ۴۹۱۰٫۲ کیلومتر ۶ ساعت، ۲۰ دقیقه
تایلند – بانکوک ۳۳۹۰ مایل ۵۴۵۵٫۸ کیلومتر ۷ ساعت، ۲ دقیقه
تیمور شرقی – دیلی ۵۶۷۳ مایل ۹۱۲۹٫۹ کیلومتر ۱۱ ساعت، ۴۷ دقیقه
توگو – لومه ۳۷۶۷٫۵ مایل ۶۰۶۳٫۲ کیلومتر ۷ ساعت، ۴۹ دقیقه
توکلائو – توکلائو – فاکائوفو ۹۲۱۲٫۵ مایل ۱۴۸۲۶٫۱ کیلومتر ۱۹ ساعت، ۸ دقیقه
تونگا – Nukualofa ۹۴۷۲٫۲ مایل ۱۵۲۴۴٫۱ کیلومتر ۱۹ ساعت، ۴۰ دقیقه
ترینیداد و توباگو – بندر اسپانیا ۷۰۲۹٫۶ مایل ۱۱۳۱۳ کیلومتر ۱۴ ساعت، ۳۶ دقیقه
تونس – تونس ۲۲۸۷٫۴ مایل ۳۶۸۱٫۲ کیلومتر ۴ ساعت، ۴۵ دقیقه
مدت پرواز ترکیه – آنکارا ۱۰۷۰٫۲ مایل ۱۷۲۲٫۳ کیلومتر ۲ ساعت، ۲۴ دقیقه
ترکمنستان – عشق آباد ۴۱۲٫۴ مایل ۶۶۳٫۶ کیلومتر ۱ ساعت، ۱ دقیقه
تووالو – فانافوتی ۸۶۵۸٫۷ مایل ۱۳۹۳۴٫۸ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۵۹ دقیقه
امارات متحده عربی – ابوظبی – ابوظبی ۷۹۲ مایل ۱۲۷۴٫۶ کیلومتر ۱ ساعت، ۵۴ دقیقه
اوگاندا – کامپالا ۲۷۲۴٫۳ مایل ۴۳۸۴٫۳ کیلومتر ۵ ساعت، ۳۹ دقیقه
انگلستان – انگلستان – لندن ۲۷۳۵٫۳ مایل ۴۴۰۲٫۱ کیلومتر ۵ ساعت، ۴۱ دقیقه
اوکراین – کیف ۱۴۶۷٫۴ مایل ۲۳۶۱٫۵ کیلومتر ۳ ساعت، ۳ دقیقه
اروگوئه – مونته ویدئو ۸۴۲۷٫۳ مایل ۱۳۵۶۲٫۴ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۳۰ دقیقه
ایالات متحده آمریکا – ناحیه کلمبیا – واشنگتن دی سی ۶۳۵۲٫۱ مایل ۱۰۲۲۲٫۷ کیلومتر ۱۳ ساعت، ۱۱ دقیقه
ازبکستان – تاشکند ۱۰۴۱٫۶ مایل ۱۶۷۶٫۳ کیلومتر ۲ ساعت، ۲۰ دقیقه
وانواتو – پورت ویلا ۸۴۰۷٫۶ مایل ۱۳۵۳۰٫۷ کیلومتر ۱۷ ساعت، ۲۷ دقیقه
دولت شهر واتیکان – واتیکان ۲۱۳۳٫۳ مایل ۳۴۳۳٫۲ کیلومتر ۴ ساعت، ۲۶ دقیقه
ونزوئلا – کاراکاس ۷۳۰۴٫۸ مایل ۱۱۷۵۶ کیلومتر ۱۵ ساعت، ۱۰ دقیقه
ویتنام – هانوی ۳۴۰۴٫۲ مایل ۵۴۷۸٫۶ کیلومتر ۷ ساعت، ۴ دقیقه
بانک غرب – بیت لحم ۹۷۲٫۲ مایل ۱۵۶۴٫۶ کیلومتر ۲ ساعت، ۱۰ دقیقه
صحرای غربی – العیون ۳۷۸۲٫۱ مایل ۶۰۸۶٫۷ کیلومتر ۷ ساعت، ۵۱ دقیقه
یمن – سانا ۱۴۶۵٫۶ مایل ۲۳۵۸٫۶ کیلومتر ۳ ساعت، ۳ دقیقه
زامبیا – لوزاکا ۳۸۱۳٫۸ مایل ۶۱۳۷٫۸ کیلومتر ۷ ساعت، ۵۵ دقیقه
زیمبابوه – حراره ۳۸۹۱ مایل ۶۲۶۲ کیلومتر ۸ ساعت، ۵ دقیقه