دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به ارمنستان | کی بریم ارمنستان؟!!

بهترین زمان سفر ارزان به ارمنستان  🦉 ☺♥☻

ارمنستان از کشورهای دیدنی و جذاب نزدیک به کشورمان است . سرزمینی سبز و زیبا که اماکن دیدنی جالب و زیبایی را در خود گنجانده . ارمنستان از کشورهای دیدنی ای است که مردمان مهمان نواز و خونگرمی نیز دارد . آنقدر صمیمیت در مردن موج میزند که کمتر کسی احساس غربت درش به وجود می آید . اگر مسافر ارمنستان در آینده هستید بهتر است این مقاله را بخوانید تا بتوانید زمانی مناسب را برای سفر به این کشور زیبا و دیدنی انتخاب کنید . 

لیست قیمت تورهای ارمنستان هورگشت پارس

نمایی زیبا از کشور ارمنستان

ارمنستان کشوری 4 فصل است که در هر فصلی که به آن سفر کنید از قسمتی از زیبایی هایش بهره مند خواهید شد . تابستان ارمنستان هوایی گرم با آفتاب سوزان را به دنبال خواهد داشت و دما تا 35 درجه هم در این فصل افزایش داشته !! با اینکه گرمی هوا ممکن است کمی اذیتتان کند اما گردشگران بسیاری هستند که این فصل را برای سفر انتخاب میکنند چرا که میتوانند در هوایی لذت بخش در طبیعت ارمنستان گشت بزنند و روزها و ساعاتی خوش را تجربه کنند . اگر قرار بود شب را در فضای باز طبیعت بگذرانید حتما لباس گرم همراه خودتان ببرید .

در این فصل میوه های رنگارنگ و ارگانیکی با قیمت های بسیار مناسب در کشور ارمنستان وجود دارد و شما میتوانید در این سفر طعم های جدید و خاصی را تجربه کنید ، به علاوه ورزش ها و تفریحات مهیج آبی نیز در این کشور قابل استفاده است . ما استفاده از جت اسکی را به شدت پیشنهاد میکنیم ، البته نباید از پارک مفرح و شاد آبی آن غافل ماند . 

تــــور ارزان ارمنستـــــــان | از ارمنی های مهربان چه انتظاری دارید؟! ♥

پارک آبی در کشور ارمنستانفصل زمستان نقاط مختلف کشور ارمنستان آب و هوایی متفاوت دارد . ایروان که پایتخت و التبه شلوغ ترین شهر ارمنستان است در زمستان سرمای زیادی درش احساس نمیشود اما گاها بارش برف در آن دیده شده پس لباس مناسب را حتما همراه داشته باشید . کوهستان و پیست های اسکی در این فصل روزهای بسیار سردی را برایتان خواهد ساخت و اگر لباس مناسب نداشته باشید قطعا روزی بد و سخت را تجربه خواهید کرد 

بهار و پائیز دو فصل ایده آل و مناسب برای سفر به کشور زیبای ارمنستان است . آب و هوای لذت بخش و استفاده از تمامی زیبایی های کشور باعث شده سیل عظیمی از توریستان و گردشگران در این دو فصل وارد ارمنستان شوند . بهار فصلی است که هوایش قابل پیش بینی نیست ، توصیه میکنیم آماده ی هر نوع آب و هوایی در این فصل باشید و لباس مناسب را همراه خودتان داشته باشید . در کل از اواسط ماه اردیبهشت آب و هوای ارمنستان بسیار لذت بخش خواهد بود و قطعا سفر در این ماه روزهایی شاد را به دنبال خواهد داشت ولی همه ی مسائل گفته شده بسته به سلیقه و شرایط مشتری دارد . 

دانستنی های سفر به ارمنستان | ارمنی ها چگونه افرادی هستند؟ 🦉♥

نمایی منحصر به فرد از کشور زیبای ارمنستان