دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به دبی | چه زمانی بریم دبی ؟؟!! ☺♥

بهترین زمان سفر به دبی  🦉 ☺♥☻

دبی شهری توریستی گردشگری است که امروزه از مقاصد مهم گردشگری در جهان محسوب میشود . شهری مدرن که در دهه ی اخیر توانسته رکوردهای مختلفی را در جهان جا به جا کند . ما در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم تا بتوانید بهترین زمان برای سفر را انتخاب کنید . دبی شهری است که توانسته پیشرفت چشم گیری در صنعت توریسم داشته باشد و همین امر باعث شده افراد بسیاری علاقه مند به بازدید از این شهر شوند ، اما از طرفی دیگر به دلیل گرمای بیش از حد این شهر در فصولی از سال شرایط را کمی دشوار کرده . 

لیست قیمت تورهای دبی هورگشت پارس

شهر زیبای دبی در امارات متحده عربی

فصل های این شهر بیابانی به دو فصل گرم و گرم تر تقسیم میشود . ماه های نوامبر تا مارس ماه های شلوغ در شهر دبی است چرا که هوای این ماه ها به نسبت بسیار بهتر از دیگر ماه های سال است . نوامبر تا مارس ماه های زمستانی دبی است اما شما نباید انتظار زمستان سرد و بارش برف را داشته باشید ولی در کل هوای مطلوب تری نسبت به دیگر ماه ها دارد . 

نمایی زیبا از شهر دبی

ماه های آوریل تا اکتبر از دیگر ماه های بسیار گرم در شهر دبی است اما این امر باعث کاهش مسافرین و توریستان نشده ! گرمای بیش از حد در این ماه ها شرایط بسیار سختی را به وجود میاورد و ما پیشنهاد میکنیم این ماه ها را برای سفر انتخاب نکنید .

سواحل شهر در این ماه ها پر میشود از توریستان و گردشگرانی که آمده اند تا روزی شاد و خوش را تجربه کنند و از برنامه های ساحلی نهایت لذت را ببرند . اگر مجبور به سفر در این ماه شدید حتما از کلاه و کرم ضدآفتاب استفاده کنید و تا حد امکان از قرار گرفتن مستقیم جلوی نور خورشید بپرهیزید . 

بیشتر بخوانیم : تمام چیزهایی که باید راجع به دبی بدانید!

نمایی منحصر به فرد از شهر توریستی و زیبای دبی

در تابستان به حدی هوا گرم میشود که در هتل ها دمای استخر را پایین می آورند . این دما را به حدی پایین می آورند که اگر در هوای معمولی بخواهید به داخل آن بروید قطعا سرمای آن لرزه به تنتان خواهد انداخت ولی در دبی با رفتن به داخل استخر و یک آب تنی لذت بخش روزتان رنگ و بویی دگر به خود میگیرد ، از این رو ما تابستان را اصلا پیشنهاد نمیکنیم ولی اگر هم در تابستان مسافر دبی بودید باید خاطرنشان کنیم که مراکز خرید و توریستی تا نیمه های شب باز هستند تا مسافرین مجبور نباشند زیر نور خورشید به خرید بپردازند  

در نهایت اگر دغدغه ی شغلی و درسی ندارید پائیز و زمستان بهترین فصول برای سفر است . شما در هر فصلی که سفر کنید اصلا احتیاجی به لباس گرم نخواهید داشت پس خیالتان از این بابت راحت باشد . 

حتما مطالعه کنید : قوانین فرودگاه دبی؛ نکاتی که ندانستن آنها برای مسافرین خطرناک است!🦉