دانستنی های سفر

تور صربستان | صربستان ویزا ندارد !! تنها کشور اروپایی بدون ویزا !!

صربستان یکی از کشورهای اروپاییست که اخیرا مورد توجه گردشگران جهان قرار گرفته و حرکت های گسترده ای هم از ایران برای کسب سهمی از بازار گردشگری این کشور زیبا انجام شده است. با ناشناخته های فراوان کشوری که اخیرا ویزای خود را بمنظور رونق گردشگری برای ایران و هند برداشته است و از این به بعد شاهد سیل هجوم گردشگران از این دو کشور به صربستان هستیم. ما سعی کرده ایم ارزان ترین پکیج های تور صربستان را ارائه بدهیم و برای عید نوروز 97 تور های ویژه صربستان و فوق العاده ارزانی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. شرایط سفر به صربستان هم اکنون بسیار ساده شده و شما نیاز به ویزا هم برای این کشور اروپایی ندارید.🦉

ارزان ترین تور های صربستان بدون نیاز به ویزا!!

تور بلگراد صربستان | serbestan

تور صربستان ( بهترین تور صربستان با قیمت ارزان و نرخ مناسب) 🦉

تورهای صربستان ما از امسال و با حذف روادید این کشور برای ایرانیان آغاز شد و اولین سری این تورها مصادف شد با عید نوروز 97. در صفحه تورهای صربستان می توانید لیست این تورها را ببینید که از آن جمله می توان به تور 29 اسفند 96 بلگراد و تور 4 و 9 فروردین 97 بلگراد اشاره کرد. این دو تور 4 شب و 5 روز هستند و در پایتخت صربستان یعنی بلگراد با پرواز ماهان ایر برگزار می گردنند . این تور کمتر از 4میلیون تومان هزینه دارد. البته ما هتل های لوکس بلگراد را انتخاب کرده ایم و هتل های 4 ستاره بلگرادسیتی ارزان ترین هتل این تور است. شاید در حالت فعاب تور لحظه آخری صربستان معنی آن چنانی نداشته باشد اما بزودی با بالاتر رفتن رقابت در این مسیر این تورها نیز بصورت دقیقه نودی بفروش می رسند.

بیشتر بخوانیم : هزینه سفر به صربستان | آن هم بدون ویزا! 😀

مجسمه زیبایی در شهر بلگراد صربستان serbia

جاذبه های گردشگری صربستان

میدان جمهوری شروع شما برای گردش در بلگراد صربستان است. اکثر گروه های گردشگری بین المللی و لیدرها در این میدان تجمع می کنند تا تورهای خود را آغاز کنند. شما در گوشه کنار این میدان می توانید گروه های چندنفره را که همگی گردشگر و تورپیما هستند مشاهده کنید.

موزه هنرزپتر, موزه نیکولا تسلا, موزه نظامی صربستان, موزه ماشین و اتومبیل, موزه قومی بلگراد تعدادی از موزه های معروف صربستان هستند که ارزش بازدید را دارند. 

کلیسای جامع سنت ساوا, کاخ موزه ی سلطنتی بلگراد, پارک کاله مگدان و برج آوالا نیز از سایر جاذبه های تاریخی و سنتی بلگراد هستند که لیدرها حتما رفتن به آنها را بشما پیشنهاد می دهند. 

بیشتر بخوانیم : بهترین زمان سفر به صربستان آن هم بدون نیاز به ویزا !! ♥

رودخانه دانوب | danub river serbia

جزیره ی آدا سیگانلیا نیز محیطی دلنواز برای استراحت و ناهار خوردن و محل برگزاری اجتماعات و جشن ها صرب هاست. این جزیره در محل دو شاخه شدن رود دانوب در اروپا تشکیل شده و منظره ای بسیار چشم نواز دارد.

باغ وحش صربستان نیز با داشتن اکثر حیوانات وحشی و اهلی جذاب برای مردم محلی خوب برای عصر یک تور پرجنس و جوش است. در نهایت جوان ها و عاشق ها عصرها و غروب ها در کنار رودخانه دانوب و روی پل عشق جمع می شوند و نظاره گر غروب زیبای آفتاب می شوند تا برای گردش شبانه و تفریحات و شبگردی های مخصوص خود آماده شوند.

تور صربستان | در رودخانه دانوب

تور ارزان صربستان

تور صربستان از امسال بدون ویزا و همین عمل هزینه های سفر به صربستان را بسیار کاهش داده است. و الان بخش اعظمی از هزینه تور را فقط قیمت بلیط صربستان تشکیل می دهد. قیمت بلیط هواپیما از تهران به بلگراد نیز بزودی کاهش می یابد و دست ما برای ارزان تر کردن تور باز می شود. تفاوت تور صربستان با سایر تورهای اروپایی همین ویزا نخواتسن آن است درحالیکه شما برای سفر به  اکثر کشورهای اروپایی به ویزای شینگن احتیاج دارید و این کاری بسیار سخت و طاقت فرساست و مستلزم صرف هزینه های زیادی است.

طبیعت سرسبز در تور ارزان و لحظه آخری صربستان