دانستنی های سفر

تور ارزان گرجستان 🦉 با بودجه محدود به کجا سفر کنیم؟!

تور ارزان گرجستان 🦉

گرجستان یکی از مسیرهایی است که هورگشت پارس در آن تخصص کامل دارد و مرجع بسیاری از دیگر آژانس ها برای این کشور است و  بعنوان یک چارترکنند تور گرجستان و مجری مستقیم تور تفلیس ارزان ترین قیمت تور گرجستان را ارائه می کند.

کار سایر آژانس ها پیدا کردن مشتری در گوشه کنار کشور و عرضه تورهای ما با سود مشخصی است وگرنه ریشه و مرجع تور گرجستان آژانس هواپیمایی هورگشت پارس است. بخاطر همین مرجع بودن است که تورهای گرجستان هورگشت گهگاه به قیمت 600هزار تومان هم می رسد! و شروع قیمت تور گرجستان همیشه کمتر از یک میلیون تومان است, البته برای هتل 3 ستاره این تضمین پابرجاست و هرچه درجه هتل بالاتر رود بالطبع هزینه تور نیز بالاتر می رود. 

تور های ارزان تفلیس گرجستان امروز

تور ارزان گرجستان 29 دی 96

جغرافیای گرجستان

گرجستان کشوری توریستی و تفریحی است که درقاره آسیا است به روی مرز بین دوقاره  آسیا واروپا قرار گرفته  در واقع میتوان گفت هم قسمت آسیایی دارد و هم قسمت اروپایی همانند ترکیه. برای خرید تور ارزان گرجستان و ورود به این کشور نیازی به ویزا ندارید و تنها با پاسپورت خود میتوانید وارد این کشور شوید. این کشور به این دلیل توریست پذیر است که 4 فصل را دارا میباشد و مردم میتوانند زیبایی های هر 4 فصل را ببینند البته در زمستان و پاییز در کوهستان ها بارش برف و باران را به همراه دارد بخش شرقی این کشور دارای آب و هوای خشک است این کشور جاذبه ها و اماکن تفریحی و توریستی فراوانی دارد و در کنار این جاذبه ها و هتل ها و رستوران های لوکس و بینظیری را میتوانید ببینید.

ارزان ترین تور ها و هتل های گرجستان

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

از آنجایی که این کشور 4 فصل است و در فصل بهار و تابستان آب و هوای مطلوبی دارد و پوشش سرسبز و جنگلی آن در این فصل خود را نشان میدهد پس در این دو فصل تورهای گرجستان قیمت بالاتری دارند زیرا شما در آنجا آب و هوایی معتدل و مرطوب را دارید اما برعکس در فصل های زمستان و پاییز هزینه ی سفر  به گرجستان خیلی کم است به طوری که در برخی مواقع که پرواز پر نشود برای بسته شدن آن تور را حتی به یک سوم قیمت آف میگذارند زیرا در فصل پاییز ممکن است تمام طول روز را باران فرا بگیرد و شما از رفتن و گشتن در شهر محروم میشوید و در فصل زمستان هم که هوا سرد وبرفی است با این حال ممکن است حتی نشود یک روز هم به بیرون رفت اما قیمت های فوق ارزان این تور در فصل سرما باعث می شود باز هم هزاران ایرانی به این کشور زیبا رهسپار شوند. تور های ارزان گرجستان در تمامی طول سال خریدار دارند.

ارزان ترین تور های گرجستان

پس بهترین فصل برای سفر به گرجستان فصل بهار و تابستان است که هزینه سفر در آن گرانتراز فصل پاییز و زمستان است حال برای اقامت خود باید دنبال یک هتل خوب و با کیفیت باشید در گرجستان هتل های 2 و 3 ستاره بسیار مقرون به صرفه است ولی رنج قیمت های آنها معمولا در زمان فستیوال ها و جشنواره ها و کریسمس در حال افزایش است همانطور که میدانید هتل های 3 ستاره هتل های معمولی با رنج قیمت مناسب است اما اگر به دنبال هتل های لوکس و لاکچری هستید باید هزینه های آن را هم در نظر بگیرید البته با توجه به هزینه ای که می کنید امکانات در اختیار شما قرار میگیرد .

بیشتر بخوانیم : شهر های توریستی گرجستان کدامند؟ | فقط تفلیس که نمیشه!!

هتل های ارزان گرجستان

ارزانترین هتل ها اگر بخواهیم نسبت به خدماتی که برای شما انجام میدهند را نام ببریم میتوانیم به هتل های بستیز و لایت هوس، میروبل،کوپالا و دمی نیز اشاره کرد این هتل هایی که نام بردیم هتل های سه ستاره هستند و متوسط قیمتشان بین 55 تا 105 است اما در مقایسه با هاستل ها امنیت بالایی دارند برای سفر به تور ارزان گرجستان بهتر است این نکات را در نظر گرفته که چه زمانی سفر میکنید و چه هتلی مدنظر شماست؛ این نکات در ارزان شدن سفر شما تاثیربسزایی دارد.

هتل های تور ارزان گرجستان

همه می دانند که قیمت تور در هفته ی کریسمس و سال نو میلادی و زمانی که آب و هوای خوشی دارد گران تر از سایر ماه ها است.

بیشتر بخوانیم : با بودجه محدود به کجا سفر کنیم؟!

جاذبه های گردشگری گرجستان

جاذبه هایی که در سفر با تور ارزان گرجستان میتوانیم به آن اشاره کنیم در زیر آمده اند:

دریاچه لیسی

این دریاچه زیبا و بی وئظیر در شمال غرب شهر تفلیس قرار دارد و مساحتی حدود 15 هکتار را در بر میگیرد امروزه از این دریاچه برای پرورش ماهی استفاده میکنند. می توانید از منظره زیبا و سرسبز آن برای عکاسی استفاده کنید.

پارک آبی تفلیس

این پارک آبلی مهیج که در سال 2006 افتتاح شد طرفداران بسیاری را چه در داخل و چه در خارج پیدا کرده است همه میدانند که بهترین زمان برای رفتن به این پارک فصل بهار و تابستان است ورودی این پارک به بهای ایران 15 تومان است و در ساعت 9 تا 5 باز است. می توانید اوج هیجان را در تور گرجستان در این پارک تجربه کنید.

کلیسای صخره ای

این کلیسا بر روی یک صخره ی عمودی قرار دارد  ارتفاع آن به 40 متر میرسد و پلکانی مارپیچ دارد که برای بالا رفتن از آن استفاده میکنند ولی ارزش بالا رفتن دارد. بنای قدیمی در دل طبیعت سرسبز و زیبا یکی از زیباترین تلفیق های طبیعت و بنای دست بشر است.

پل صلح

این پل زیبا که رد شهر تفلیس قرار گرفته و در سال 2010 ساخته شد توسط یک طراح ایتالیایی و نورپردازی آن را یک فرد فرانسوی انجام داده بخش قدیم و بخش جدید را به هم متصل میکند. یک پل بسیار مدرن با معماری فوق العاده زیبا و حرفه ای که به یکی از نمادهای گرجستان هم تبدیل شده و با چراغانی فوق العاده خود و رنگ های دلربا در شب بسیار چشم ها را خیره می کند. 

در تور تفلیس گرجستان از کجا خرید کنیم و چه مکان هایی سر بزنیم ؟🦉

پل صلح در تفلیس گرجستان

کلیسا جامع تثلیث

این کلیسا یک کلیسای معروف در این کشور است اولین کلیسای ارتدوکسی میباشد که در سال 2004 ساخته شده معماری این بنا قدمتی دیرینه دارد و شاهد بسیاری از حوادث و وقایع تاریخی در این خطه بوده است.

حمام های آبگرم گرجستان

در این کشور آبگرم های گوگردی وجود دارد که محبوبیت زیادی توانسته در بین توریستان و گردشگران به دست بیاورد این آبگرم ها خاصیتی پزشکی دارند و بعد تفریحی را هم دربرمیگیرد. یکی از لذت بخش ترین تفریح ها در این کشور استراحت در آب های گرم و گوگردی این منطقه است.

معرفی کشور گرجستان از نظر گردشگری

پارک ریکه

این پارک یکی از اماکن گردشگری است که در نزدیکی پل صلح قرار  گرفته و در مسیر بالا رفتن از کوه و رسیدن به قلعه ناریکالا و حتی در در مسیر تله کابین هم این پارک را مشاهده می کنید. در واقع سه گانه پل صلح و قلعه ناریکالا و پارک ریکه 3 بخش اصلی گردشگری در تفلیس گرجستانند که بخش جدایی ناپذیرگردشگری در این کشور زیبا و صلح طلب هستند.

قلعه ناریکالا گرجستان