دانستنی های سفر

شهرهای توریستی مالزی | در مالزی کجا بریم ؟؟! 🦉

شهر های توریستی مالزی در تور ارزان مالزی

مالزی کشوری سبز و پرطرفدار است که در جنوب شرق آسیا قرار گرفته ، از مالزی به عنوان یکی از زیباترین کشورهای آسیا یاد میکنند امروزه تبدیل به یکی از مقاصد مهم و پرطرفدار در جهان است.افراد به هر دلیل از جمله تحصیل و درمان و سفر و کار و تجارت و هر چیز دیگری طالب رفتن به این کشور هستند .ما در این مقاله شهر های زیبا و توریستی مالزی را برایتان معرفی خواهیم کرد. همچنین اطلاعات بیشتر را اینجا از مالزی بیابید.

بیشتر بخوانیم : هر چه که باید در سفر به کوالالامپور بدانید!

کشور زیبای مالزی

کوالالامپور 

یکی از شلوغ ترین و پرطرفدارترین و پرجاذبه ترین شهر های مالزی است .معمولا برای افراد خارجی این شهر جزو اولین انتخاب ها برای سفر به مالزی است و البته باید حواستان به هزینه سفر به کوالالامپور نیز باشد! شهری مدرن و توسعه یافته در قلب کشور سبز مالزی .مناطق مسکونی در ای شهر دارای ورودی است و همین امر موجب شده که ساکنین امنیت بالاتری داشته باشند .موزه های دیدنی ، محله ی چینی ها ، محله هندی ها  ،مغازه های دیدنی فراوان در شهر وجود دارد که ساعت ها و روزها شما را سرگرم میکند .

بهترین زمان سفر به کوالالامپور

دانستنی های سفر به کوالالامپور

انواع تور ارزان کوالالامپور

شهر منحصر به فرد کوالالامپور
هوای گرم و ترافیک و مردم فعال و شلوغ در ساعات اول شاید خوشایند به نظر نرسد ولی حقیقت این است که شما از سفر به کوالالامپور نهایت لذت را در همین شلوغی ها خواهید برد .مراکز خرید شهر و اماکن عمومی سربسته با سیستم های خنک کننده فضایی مطبوع و خوشایند را برایتان رقم میزند و از بودن در آنجا احساس بدی ندارید .کوالالامپور معروف به شهر آسمان خراش ها  و دارای 3 منطقه ی معروف است که به آن مثلث طلایی میگویند .بوکیت بینتانگ  ،منطقه ی کی ال سی سی و چیتاتوون نام این سه منطقه است و تور لوکس و لاکچری مالزی در این شهر تعریف می شود
.

راهنمای سفر به کوالالامپور

بهترین زمان سفر به مالزی

پنانگ

پنانگ دیگر شهر دیدنی در مالزی است که با امکانات  رفاهی فراوان و جاذبه های بیشمارش طرفداران بیشماری پیدا کرده از برترین امتیاز این شهر نزدیک بودنش به دریاست که شما میتوانید در سواحل گرم و بینظیرش ساعت ها خوش بگذرانید.

شهر زیبای پنانگ در مالزی

لنکاوی

لنکاوی شهری است که لقب بهشت مالزی را به خود اختصاص داده ،جزایر لنکاوی درست در تقاطع تنگه ی مالاکاو دریای آندمان قرار گرفته جزیره ای متشکل از صدجزیره  هیجان انگیز خواهد بود.از مناظر و اماکن دیدنی این شهر میتوان به آبشار معروف لنکاوی ، باغ برنج لامان ، مسجد آل هانا اشاره کرد.لنکاوی جزیره ای است سرشار از جنگل های انبوه با درختان سر به فلک کشیده ی سبز .این جزیره دارای مناطق دیدنی تو در تو که باعث زیبایی فوق العاده ای در آن محدوده شده ، باید این نکته را یاداور شویم که کریستال لنکاوی از سوغاتی های معروف این شهر محسوب میشود.

شهر لنکاوی در مالزی

ملاکا

این شهر از شهر های تاریخی مالزی محسوب میشود قدمت بناهای طبیعیش بازگو کننده همین قدمت است .اماکن تاریخی در این شهر حرف اول را میزنند پس از آن باید به غذاهای خوشمزه اش اشاره کرد که در هیچ کجای مالزی نظیر آن را نمیبینید .کشور مالزی دارای مردمانی با نژادها و فرهنگ ها و زبان های مختلف است و شما صحت این مطلب را در شهر ملاکا به خوبی مشاهده خواهید کرد .ملاکا شهری زیبا میان دریای چین و هند است که به شهر قرمز شهرت دارد بسیاری از بناهای تاریخی این شهر به ثبت یونسکو رسیده اند.

شهر ملاکا در مالزی

کوتاکینابالو

این شهر زیبا در بخش شمالی کشور قرار گرفته ، شهری ساحلی و فوق العاده که جنگا هایش همیشه از باران خیس است در ابتدای ورود به شهر شاید متوجه زیبایی هایش نشوید اما رفته رفته همه جذابیتش را خواهید دید .

ساراواک

ساراواک نیز شهری زیبا و با طبیعتی بکر و سبز مالزی است که قطعا با دیدنش لذت خواهید برد.

دانستنی های سفر به مالزی

شهر زیبای ساراواک در مالزی