دانستنی های سفر

هزینه سفر به گرجستان | تو گرجستان چقدر خرجم میشه ؟ 🦉

هزینه سفر به گرجستان با تور 🦉

برای سفر به کشور گرجستان هزینه ها بسیار متفاوت است ، این هزینه ها بستگی به برنامه دارد که در ذهن دارید. 

کشور زیبای گرجستان

هزینه ی حمل و نقل سفر به گرجستان

برای گردشها و سفرهای درون شهری میتوانید از مترو ، تاکسی ، اتوبوس و مینی بوس در سفر خود استفاده کنید .برای مثال در شهر تفلیس میتوانید یک بلیط الکترونیک  خریداری کنید و مبلغ 2 لاری را پرداخت کرده و با ورود به مترو نیم لاری از آن کم میشود .

طبیعت زیبای گرجستان
نرخ استاندارد تاکسی 4 تا 5 لاری برای هر 0 تا 3 کیلومتر است ، برای طولانی ترین مسیر ها باید حداکثر 10 لاری پرداخت کنید شما میتوانید از بلیط های الکترونیکی برای اتوبوس و مینی بوس نیز استفاده کنید در نهایت میتوانیم بگوییم شما در این شهرهای زیبا سفرهای درون شهری ارزان و مناسبی را تجربه خواهید کرد.

معرفی کشور گرجستان از نظر گردشگری

از کجا لاری گرجستان بخریم؟؟

خب معلومه! صرافی ها! البته سعی کنید دلار ببرید اونجا و تبدیلش کنید به لاری گرجستان! البته اگه اینجا آشنا دارید بهتر! خودتون می دونید وضعیت مملکت ما و صرافی ها رو دیگه!!!

برای سفر به گرجستان دلار ببریم یا لاری؟؟

جفتش پیشنهاد میشه ! هم میتونید در ایران جفتشو پیدا کنید هم میتونید در گرجستان دلار را به لاری تبدیل کنید. اگه آشنا داشته باشید هم که چه بهترتر!!!

هزینه اقامت در سفر به گرجستان 

هزینه ها در هتل های متنوع ، متفاوت است شما در هتل های 2 ستاره باید به ازای هر شب 50 تا 140 لاری پرداخت کنید .در هتل های 3 ستاره باید 50 تا 450 لاری به ازای هر شبی پرداخت کنید و برای اقامت در هتل های 4 ستاره و 5 ستاره باید حداقل 100 تا 300 لاری پرداخت کنید .البته هتل آپارتمان هایی نیز وجود دارد که قیمت های پایین تری نسبت به هتل دارد اقامت در این آپارتمان ها از شبی 30 لاری شروع میشود.

با تور ارزان قیمت گرجستان بیشتر آشنا شوید: هزینه ها و زمان سفر! 🦉

از هتل های لاکچری گرجستان

هزینه خورد و خوراک در گرجستان 

رستوران ها و فست فور های مناسبی آماده پذیرایی از شما خواهند بود هر نوع رستورانی با هر نوع قیمتی در این مکان از شما پذیرایی خواهند کرد ، رستوران های ارزان این شهر حدود 12 تا 20 لاری برای یک غذای کامل و خوشمزه از شما دریافت خواهند کرد اگر قصد رفتن به رستورانی لوکس را داشتید حداقل باید 50 لاری همراهتان داشته باشید .فست فود های زنجیره ای مک دونالد یکی از معروفترین فست فود هایی است که برای یک وعده غذایی به همراه سیب زمینی و نوشابه 10 تا 15 لاری از شما دریافت خواهند کرد .بین فست فود ها مک دونالد انتخاب شایسته ای برایتان خواهد بود.

غذاهای خوش طعم گرجی

غذایی بینظیر در گرجستان

هزینه اماکن تفریحی گرجستان 

تله کابین ، پارک آبی جینو پردایس، حمام گوگرد ، کارتینگ ، بالن سواری ، باغ وحش از پرطرفدارترین و فوق العاده ترین اماکن است.شما تنها با 1 لاری میتوانید از تله کابین استفاده کنید .برای شهربازی حدود 3 تا 7 لاری باید پرداخت کنیدو برای بازدید از باغ وحش کافیست 2 لاری پرداخت کنید.

هزینه های سوغاتی در گرجستان 

برند های اصل و معتبر در تفلیس پایتخت گرجستان همیشه 2 تا 20 درصد ارزان تر از تهران هستند به عنوان مثال شما باید برای یک شلوار جین اصل 120 لاری پرداخت کنید .لباس مناسبترین جنس برای سوغاتی است چرا که شما باید 2 لاری هم میتوانید لباس هایی زیبا پیدا کنید و فقط هنگام خرید کافی است دقت کنید.

هزینه ی سرویس موبایل در گرجستان 

تعرفه های ارتباطی در این کشور نسبت به کشور خودمان بالا است .هزینه ی هر دقیقه مکالمه درون شبکه ای حدود 2 لاری برایتان محاسبه میشود ، ما فقط میتوانیم پیشنهاد کنیم اگر مکالمه های زیادی به دلایل کاری یا هر دلیل دیگری دارید بهتر است از سیم کارت های گرجی استفاده کنید .