تور ارزانقیمت بـــــــــــــــالی اندونزی نوروز97 🦉

 تور ارزان  بالی اندونزی

 

اندونزی یکی از کشورهای پرطرفدار است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است. یکی از مهمترین مراکز گردشگری در اندونزی، جزیره بالی است که در دل خود مکان های توریستی متعددی را جای داده است. شرکت هورگشت برای سهولت سفر به این کشور اقدام به راه اندازی تور اندونزی نوروز 97 کرده است.
 
 
 
 

اطلاعات گردشگری + هتل های جزیره بالی اندونزی

در ایام نوروز که ثبت نام برای مسافرت، تهیه بلیط و همچنین رزرو هتل و محل اقامت با مشکلات زیادی مواجه می شود، آژانس مسافرتی هورگشت تمامی تدابیر لازم را اندیشیده است و مسافران می توانند با ثبت نام در  تور ارزان بالی حضور پیدا کنند.

شرکت هورگشت جهت رفاه حال مسافران تلاش دارد تا بهترین هتل ها را جهت اقامت در نظر بگیرد. رستوران، بازدید از مکان های گردشگری، حضور در جشنواره ها و کلوپ های شبانه از جمله برنامه های این تور می باشد. خرید از بهترین بازارهای شهرهای اندونزی یکی دیگر از برنامه های تور اندونزی نوروز 97 است.

از جمله برنامه تور اندونزی نوروز 97 می توان به بازدید از مکان هایی همچون راجا آمپات، پارک ملی تانجانگ پوتینگ، جزیره فلورس، تروجالند، بوکیت لاوانگ، پارک ملی برومو تنگر سیمرو، لومبوک، پارک ملی کومودو، یوگیاکارتا، جزیره بالی و ... اشاره کرد. جشنواره ها و کلوپ های شبانه نیز از دیگر برنامه های تور می باشد.

بالی ارزان ترین تور ماست

ثبت نام برای حضور در این تور می تواند به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام شود. تمامی هموطنان در سراسر کشور می توانند به شکل غیرحضوری اقدام به ثبت نام در تور اندونزی نوروز 97 نمایند. هزینه های تور براساس تعداد روزهای اقامت متفاوت است.

در ایام نوروز و در تور ارزان بالی آب و هوای این کشور معتدل و مطبوع است و برای گشت و گذار مسافران ایرانی شرایط رفاهی متعددی فراهم شده است. اغلب روزهای بهار در این کشور آفتابی است و مسافران می توانند در کنار سواحل این کشور به گشت و گذار بپردازند.