دانستنی های سفر

تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت

تورهای مسافرتی خارجی و داخلی ارزان قیمت :

یکی از خدمات آژانس هواپیمایی هورگشت ارائه پکیج ها و تورهای مسافرتی متنوع و با انواع قیمت هایی است که هر ایرانی با هر بودجه و اعتباری بتواند از پس مخارج آنها بربیاید. انواع تورهای خارجی با امکانات کامل رفاهی و گردشگری در سرتاسر جهان از قیمت های بسیار بالا و لاکچری تا قیمت های فوق العاده پایین و استثنایی برای دوستداران سفر در پکیج های ویژه ای جع آوری شده اند. انواع تور برای نوروز سال 97 انتظار شما عزیزان را می کشند.
 

لیست تورهای خارجی و داخلی پرطرفدار برای نوروز 97 :

 
تور تایلند نوروز 97
تور دبی نوروز 97
تور مالزی نوروز 97
تور استانبول نوروز 97
تور چین نوروز 97
تور هند نوروز 97
تور اندونزی نوروز 97
تور گرجستان نوروز 97
تور آنتالیا نوروز 97
تور ارمنستان نوروز 97
تور کیش نوروز 97
تور مشهد نوروز 97
 
هر پکیج تمامی نیازهای مسافران و یک سفر بی نقص را پیش بینی کرده است و تمامی امکانات رفاهی و ضروری همانند  راهنمای سفر و مسافرت , نرخ ارز آزاد و مسافرتی ,پرسش و پاسخ مسافر , بررسی اعتبار گذرنامه ,لوازم ضروری سفر , عوارض خروجی فرودگاه  , اطلاعات پرواز و فرودگاه , بیمه مسافرتی و سایر امکانات را در خود دیده است.
این پکیج ها حاصل سال ها تجربه در عرصه گردشگری خارجی و داخلی و همکاری با رقیبان و همکاران عزیز در این زمینه و یافتن بهترین ها در هر حوزه می باشند.

پایین ترین و ارزان ترین نرخ قیمت بلیط ها و تورهای مختلف در وب سایت هورگشت یافت می شوند و برای رضایت کامل مسافران از یک سفر بی دغدغه و آرامش بخش  بهترین ها ارائه می شوند تا برترین گزینه سفر انتخاب شود.

 
برچسب ها : تور - هتل - بلیط - سفر - گردشگری
Web Analytics