تور چین نوروز 97 🦉 | شهرهای ناشناخته ی چین 🦉

چین یکی از کشورهای پهناور و پرجمعیت ترین کشور جهان است که به دلیل داشتن مکان های تاریخی، جاذبه های گردشگری و طبیعت زیبا هر ساله پذیرایی مهمانان زیادی از سراسر جهان می باشد. شرکت هورگشت به منظور سهولت بازدید از شهرهای مهم این کشور، اقدام به راه اندازی تور چین نوروز 97 کرده است.

 

 

از جمله مهمترین برنامه های این تور می توان به بازدید از جاذبه های گردشگری شهرهای پکن، شینزن، شانگهای , گوانگجو و .. اشاره کرد که در این میان می توان از موزه یادبود قتل عام نانجینگ، شهر لی جیانگ، جشنواره یخ و برف هاربین، غارهای ژیجین، گویلین، کوه چان بای شان،  پارک ملی Sanqingshan و پارک جنگلی Zhangjiaji،  هاینان، اه آهن چینگهای، تبت، پارک ملی دره 9 روستا و ... نام برد که در برنامه تور چین نوروز 97 گنجانده شده است.

قیمت های تور مالزی کوالالامپور امروز + اطلاعات گردشگری و هتل ها

ثبت نام برای حضور در این تور می تواند به دو صورت حضوری و اینترنتی همانند تور لحظه آخری استانبول و تور کوش آداسی زیبا و سایر تور ها انجام شود. تمامی هموطنان در سراسر کشور می توانند به شکل غیرحضوری اقدام به ثبت نام در تور چین نوروز 97 نمایند. هزینه های تور براساس تعداد روزهای اقامت متفاوت است.

شرکت هورگشت جهت رفاه حال مسافران تلاش دارد تا بهترین هتل ها را جهت اقامت در نظر بگیرد. رستوران، بازدید از مکان های گردشگری، حضور در جشنواره ها و کلوپ های شبانه از جمله برنامه های این تور می باشد. خرید از بهترین بازارهای شهرهای پکن، شانگهای، شنزن و ... یکی دیگر از برنامه های تور چین نوروز 97 است.

در ایام نوروز آب و هوای کشور چین معتدل و مطبوع است و برای گشت و گذار مسافران ایرانی شرایط رفاهی متعددی فراهم شده است.

قیمت های تور بانکوک تایلند امروز + اطلاعات گردشگری و هتل ها