دانستنی های سفر

تور ارزانقیمت آنتالیا نوروز 97 | سواحل شلوغ و جذاب 🦉

تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا نوروز 97 🦉

یکی از محبوب ترین سفرهای ایرانیان در سالهای اخیر، سفر به شهر زیبا و رویایی آنتالیاست. بسیاری از ایرانیان برای تماشای مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری آنتالیا به کشور ترکیه سفر می کنند. این شهر در فصل بهار، مملو از درختان پرشکوفه است که جلوه خاصی را به شهر داده است.تور آنتالیا در کنار تور فوق العاده کوش آداسی و تور همیشگی استانبول مسیری بکر و استثنایی برای مسافرین سفر ترکیه باشد.🦉

لیست قیمت تور های ارزان ولحظه آخری آنتالیا امروز

 

تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا

 

شرکت هورگشت برای سهولت سفر به آنتالیا در ایام پرتردد نوروز اقدام به راه اندازی تور آنتالیا نوروز 97 کرده است. در این سفر سعی بر این است تا مسافران علاوه بر اقامت در بهترین هتل های این شهر و صرف غذاهای سنتی و بین المللی در رستوران ها، از مکان های گردشگری و جاذبه های طبیعی آنتالیا نیز دیدن کنند. از جمله مهمترین جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا می توان به سواحل زیبای بلک، آب های شفاف لارا، منطقه تاریخی سیده، رودخانه ماناوگات، دره عمیق پلدار(کورپولو کانیون)، شهر باستانی پرگه، آسپندوس، پارک آبی آکوالند آنتالیا، پاموک کاله (پاموک قلعه)، آبشار دودن، غار کارائین، حمام رومی آنتالیا، کسیک مناره آنتالیا و .... اشاره کرد که در برنامه های تور ارزان آنتالیا نوروز 97 گنجانده شده است.

شرکت هورگشت جهت رفاه حال مسافران تلاش دارد تا بهترین هتل ها را جهت اقامت در نظر بگیرد. رستوران، بازدید از مکان های گردشگری، حضور در جشنواره ها و کلوپ های شبانه از جمله برنامه های این تور می باشد. خرید از بهترین مراکز خرید بازارهای شهر آنتالیا یکی دیگر از برنامه های تور آنتالیا نوروز 97 است. همچنین برنامه های شاد و مهیج از قبیل کلوپ ها و جشنواره های رقص از دیگر برنامه های این تور می باشد.

تمامی هموطنان در سراسر کشور می توانند به شکل غیرحضوری اقدام به ثبت نام در تور لحظه آخری آنتالیا نوروز 97 نمایند. هزینه های تور براساس تعداد روزهای اقامت متفاوت است. نکات مربوط به سفر به ترکیه را می توانید روی سایت ملاحظه فرمایید.

 

تور آنتالیا

 

خفن ترین جاهای دیدنی آنتالیا کدومه ؟؟

ارزونترین تور آنتالیا رو از کجا پیدا کنم ؟؟

بهترین جای آنتالیا برای خرید کردن کدومه ؟؟

کجا خوشمزه ترین غذاهای آنتالیا رو بخوریم ؟؟

هتلی در آنتالیا هست که هم شلوغ و باحال باشه هم ارزون ؟؟