دانستنی های سفر

تـــور ارزان دبـــــــــــــــــــی نوروز 97 | همسایه خلیج فارس!🦉

دبی یکی از شهرهای توریستی در منطقه خلیج فارس است که در سالهای اخیر تلاش های زیادی در این شهر برای جذب گردشگر صورت گرفته است. از جمله مهمترین دیدنی های شهر دبی می توان به سواحل زیبای پام بیچ , آب‌نمای دبی، دلفینها، برج خلیفه، اسکله‌ ابرا دبی، سافاری بیابانی دبی، باشگاه گلف امارات،سواحل پام جمیرا , پارک آبی وایلد وادی، پیست اسکی دبی، پارک الممزر، آکواریوم دبی و .... اشاره کرد. 🦉

لیست قیمت تور ارزان دبی ویژه نوروز 97

 

 

در ایام نوروز آب و هوای شهر دبی مطبوع است و تمامی شرایط و امکانات این شهر برای میزبانی از مسافران و توریست های ایرانی فراهم شده است. در تور دبی نوروز 97 سعی شده تا مسافران از تمامی این مکان های دیدن کنند. سرگرمی، تفریح، جشنواره های شبانه و همچنین خرید از بهترین مراکز خرید شهر دبی از جمله برنامه های این تور می باشد. هزینه های تور با توجه به تعداد روزها، رستوران، محل اقامت و رتبه هتل و ... محاسبه می شود که به دلیل مسافرت با تور، هزینه ها نسبت به مسافرت های شخصی کمتر محاسبه می شود.

ثبت نام در تور دبی نوروز 97 با آژانس مسافرتی هورگشت به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود. برای ثبت نام اینترنتی تمام هموطنان از سراسر کشور می توانند مدارک و هزینه ها را به صورت اینترنتی و از راه دور پرداخت کنند. شنا، قایق سواری، موج سواری، ماهیگیری و ... از جمله برنامه های مهیج این تور و جاذبه های گردشگری دبی می باشند که شرکت هورگشت با هماهنگی مکان های گردشگری شهر دبی برای سرگرمی مسافران در ایام نوروز 97 در نظر گرفته است.

 

 رستوران های معروف دبی !

برترین هتل های دبی !

🦉🦉🦉