تور هند نوروز 97 | هندوستان چجور جاییه ؟ 🦉

قیمت های تور بالی 🦉

 

هند از جمله کشورهای توریستی در جهان به شمار می رود که هر ساله پذیرای جمع زیادی از توریست ها و گردشگران می باشد. این کشور به دلیل تنوع مذاب و فرهنگ برای بسیاری از گردشگران و از جمله ایرانیان جذابیت خاصی دارد. در فصل زمستان و اوایل فصل بهار کشور هند به یکی از پرطرفدارترین کشورهای جذب توریست تبدیل می شود.

جاذبه های گردشگری هند (دهلی)+ هتل ها و ....

 

شرکت هورگشت به منظور دسترسی آسان هموطنان به کشور هند و بازدید از جاذبه های گردشگری و تاریخی این کشور اقدام به راه اندازی تور هند نوروز 97 کرده است. در این تور سعی شده تا مکان های گردشگری هند از قبیل گجرات، هاریانا، هیماچال پرادش، جامو و کشمیر، جارکند، کارناتاکا، کرالا، مادایا پرادش، مهاراشترا، مانیپور، تاج محل، میزورام، ناگالند و ... برای بازدید مسافران گنجانده شود. کلوپ ها و جشنواره های متعدد کشور هندوستان به منظور آشنایی با فرهنگ و تمدن این کشور برگزار می شود که یکی از برنامه های تور هند نوروز 97 است.

جیپور چگونه جاییست ؟

در تور هند نوروز 97، هزینه های سفر تا حد زیادی کاهش یافته و مسافران به جای سفرهای شخصی، می توانند با استفاده از خدمات و امکانات تور، ضمن بازدید از تمامی مکان های گردشگری این کشور با هزینه های کمتری دیدن کنند. مقصد تور در تمامی شهرهای کشور هند است.

علاقمندان به ثبت نام در تور هند نوروز 97 می توانند به صورت اینترنتی نیز اقدام کنند. در این صورت مدارک مورد نیاز در سایت آژانس مسافرتی هورگشت اعلام شده است. متقاضیان با اسکن کردن این مدارک و همچنین پرداخت اینترنتی هزینه ها می توانند در این تور حضور پیدا کنند. با این امکانات، تمامی هموطنان در سراسر کشور می توانند با ثبت نام اینترنتی با شرکت هورگشت در تور هند نوروز 97 و تور های تظیر آن مثل ارزان ترین تور بالی همراه شوند.

آب و هوای کشور هند در ایام نوروز معتدل و مطبوع است و به لباس های گرم نیاز نیست.

 

 

کشور مشابه : اندونزی - جزیره بالی 

 

لیست قیمت تور های ارزان بالی هورگشت

بازار خرید هم داره بالی ؟؟!

غذاهای بالی رو میشه خورد ؟؟!!

آیا همه هتل های بالی پنج ستارن ؟؟

همه جاهای دیدنی بالی رو نام ببرید!

🦉🦉🦉🦉🦉