دانستنی های سفر

تور تایلند نوروز 97

تایلند یکی از کشورهای محبوب در نزد ایرانیان است که هر ساله پذیرایی جمع زیادی از هموطنان می باشد. این کشور دارای آب و هوای گرم و مرطوب است که به دلیل داشتن مکان های گردشگری و طبیعی متعدد به یکی از کشورهای توریستی دنیا تبدیل شده است. در ابتدای فصل بهار که هنوز سرمای زمستان پابرجاست، کشور تایلند دارای آب و هوای استوایی است که شرایط خوبی را برای گشت و گذار پدید آورده است.

همچنین تلاش دولت این کشور برای ایجاد مکان های متعدد گردشگری، تایلند را مستعد پذیرش گردشگران کرده است. تورتایلند نوروز 97 هم به همین منظور راه اندازی شده است. در ایام نوروز شرایط مناسبی برای بازدید از مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری تایلند فراهم شده است.

 

 

شرکت مسافرتی هورگشت به منظور آشنایی و بازدید مسافران و علاقمندان با کشور تایلند، اقدام به راه اندازی تورتایلند نوروز 97 کرده که در این تور امکانات و خدمات لازم جهت رفاه حال مسافران فراهم شده است. همچنین هزینه های سفر نیز نسبت سفرهای شخصی تا حد زیادی کاهش یافته است.

نحوه ثبت نام در تور تایلند نوروز 97 همانند سایر تور های ما مثل تور ارزان قیمت کیش و تور ارزان قیمت کوش آداسی و تور ارزان قیمت استامبول به دو صورت حضوری و اینترنتی است و تمامی هموطنان از سراسر کشور می توانند بدون حضور در آژانس مسافرتی هورگشت، برای همراهی با تور ثبت نام کنند. در این تور مسافران با بسیاری از مکان های دیدنی کشور تایلند آشنا می شوند. بازدید از شهرهای پوکت، پاتایا و ... از جمله برنامه های تور می باشد. از جمله مکان های گردشگری کشور تایلند که در تور تایلند نوروز 97 مد نظر است می توان به کاخ بزرگ و معبد پراکائو، شش معبد بزرگ، موزه ها و کاخ های تایلند، باغ گل رز، خرید از بازار شناور، کانچانابوری و رودخانه و ... اشاره کرد.

 

Web Analytics