دانستنی های سفر

با تور ارزان قیمت پاتایا بیشتر آشنا شوید

 تور ارزان پاتایا تایلند

پاتایا شهر زیبایی در تایلند است که همه ساله هزاران نفر اکثرا بخاطر دلایل نزدیک بهم به این شهر شلوغ سفر می کنند .شهربازی ها و باغ وحش های معروفی در این شهر وجود دارند که می توانند باری هر گردشگری جذاب باشند. همچنین جنگل های زیادی نیز در این شهر وجود دارند که فیل سواری در آنها می تواند بسیار لذت بخش باشد! حتما اطلاعات گردشگری پاتایا را مطالعه فرمایید.

پاتایا شهر تور های ارزان قیمت

تور پاتایا اخیرا به یک تور لحظه آخری و دقیقه نودی تبدیل شده که با نزدیک شدن به تاریخ پرواز هزینه آن کاهش می باید. البته همیشهمدت خاصی برای گرفتن ویزا نیاز است و تا زمانیکه این مدت برای گرفتن ویزا پابرجاست نمی توان آن را با تور های لحظه آخری کیش و آنتالیا و گرجستان که در همان روز پرواز قراداد تور بسته می شود مقایسه کرد! اما تور پاتایا ارزان ترین تور در بین تور های تایلند است.

شهر بازی پاتایا تایلند

دلیل آن هم شلوغ بودن پاتایا و یک سطح پایین تر بودن کلاس هتل ها و خیابان ها و بستر شهر و فرهنگ این شهر نسبت به سایر شهر های تایلند همانند بانکوک و پوکت است که دلیل آن نیز وجود اشرار و تاجران جنسی در این شهر و بی بندوباری مفرط در آن است. خب طبیعی است که به علت آزادی و بی بندوباری زیاد افراد بیشتری به یک شهر جذب می شوند! اما در پاتایا هم امکان تفریحات سالم و گردشگری لوکس فراهم است. باغ وحش های بزرگ و جهانی, فیل سواری در جنگل های بکر و کمیاب , سواحل دنج و فیروزه ای و پارک های بازی و شهربازی های بزرگ از جمله این سرگرمی ها هستند. 

برای خرید یک تور ارزان پاتایا باید همیشه صفحه مربوط به این تور را چک کنید. چون به صورت ناگهانی تور های تخفیف دار و آفری در این صفحه قرار داده می شوند و سریع پر می شوند و اصطلاحا اور می شوید! پس اگر در اولین لحظات ثبت این تورها اقدام کنید.

صفحه مربوط به قرارگیری تور های ارزان پاتایا

 

سواحل زیبای پاتایا تایلند