دانستنی های سفر

با تور ارزان قیمت پوکت بیشتر آشنا شوید : یکی از برترین شهرهای تایلند! 🦉

پوکت یکی از شهرهای لوکس و مدرن تایلند است که پیوند خوبی بین مدرنیته و طبیعت در آن برقرار شده است. از سویی جنگل ها و سواحل بکر و زیبا و تمیز با رنگ بندی های فوق العاده و نایاب و از سویی بهره برداری از هتل ها و امکانات تفریحی فوق مدرن و لوکس در تقابل با هم یک تلفیق مناسب برای گردشگران فراهم کرده است. تور ارزان پوکت یک عبارت نسبی است. چون معمولا این تور هزینه بر است و تعریف ما از تورارزان پوکت نسبی است. یعنی هورگشت پارس قیمت ارزان تری از سایر آژانس های هواپیمایی ارائه می دهد.

لیست قیمت تور های ارزان قیمت پوکت تایلند

تور ارزان پوکت و جاذبه هایش

پوکت شهری بسیار آرام با مردمانی آرامتر است! شهری آرام و زیبا در تایلند. شما در پوکت می توانید قیل سواری کنید و یا به باغ وحش شامل حیواناتی نظیر فیل و میمون و تمساح و شیر بروید! شهربازی های تایلند نیز بسیار معروفند. در عین مدرن بودن حال و هوایی سنتی دارند. 

پوکت، بهشتی در تایلند است واز جمله کارهایی که باید در پوکت انجام دهید می توان به سافاری و استفاده از جزایر بکر و زیبای این شهر استثنایی توجه نمود.

تور پوکت پاییز 96 رونق زیادی داشت و تور پوکت مهر 96 نمونه خوبی از این مقصد بود. تور پوکت 96 دیگر که مورد تقاضا بود , تور پوکت بهمن 96 بود که تعداد بسیار زیادی از مردم در آن برهه به تایلند رفتند.

بیشتر بخوانیم : بهترین زمان سفر به تایلند در طول سال کدام است؟

پوکت قایق سواری و تورگردی

تور ترکیبی پاتایا پوکت نیز یکی از اصلی ترین تورهای ترکیبی خارجی از ایران بود. تور پوکت پاتایا این فرصت را به مسافر می دهد این دو شهر اصلی و توریستی تایلند را خوب ببیند.

تور پوکت بانکوک نیز یکی از 3گانه ها تایلند است که جزو مسیرهای اصلی این کشور بحساب می آید.

تور ترکیبی تایلند معمولا 7روزه یا 8 روزه و حتی 9 روزه است و معمولا 4 روز در شهر اول و 3 یا 4 روز در شهر دوم زمان می گذرد.

بیشتر بخوانیم : مقایسه تورهای مختلف ارزان پوکت در ماه های مختلف

قيمت تور پوكت را می توانید در صفحه مربوط به تورهای ارزان پوکت مشاهده کنید.

ارزان ترین تورهای پوکت و گردشگری

معرفی شهر پوکت از نظر گردشگری

شلوغ ترین فصل سفر به پوکت سال نوی میلادی و عیدکریسمس است. مهم ترین جاذبه شهر پوکت سواحل زیبای آن است. سواحل پوکت در کل کشور تایلند و شاید در تمام جهان حرف اول و آخر را می زنند و ازجمله آن ها می توان به ساحل معروف Karon با بیش از سه کیلومتر پهنا، با مراکز تفریحی Best Western Phuket Ocean Resort و Bamboo House Phuket نام برد .

با رفتن به سمت جنوب از آن منطقه ساحل آرام تر و کوچک تری بنام Nair Harn Beach را میابید که بعلت وجود فضایی آرام و لذت بخش معروف است که باشگاه سلطنتی قایقرانی و ورزش های آبی پوکت نیز در آن واقع شده است. 
جنوب شرق آسیا یکی از جذاب ترین مسیرهای مسافرتی برای گردشگران کنجکاو و هیجان طلب از ایران می باشد. تایلند, مالزی و اندونزی سه کشور در منظقه شرجی و گرمسیری جنوب شرقی آسیا و متصل به آب های هستند که همگی دارای جزایر بی شمار و بسیار دیدنی و بکر هستند.
شاید در کشوری همانند مالدیو نیاز به هزینه بسیار سنگینی برای تورهای لاکچری این جزیره استثنایی داشت اما برای تجربه همان سفر و ماجراجویی می توان به تور های ارزان تری همچون تور ارزان بالی در کشور اندونزی یا تور های ارزان ترکیبی تایلند و همچنین تور ارزان کوالالامپور مالزی پرداخت. در این سه کشور علاوه بر صرف هزینه بسیار کمتری نسبت به مالدیو می توانید همان تفریحات و حال و هوا را تجربه کنید!
سافاری یا فیل سواری در اعماق جنگل ها و محیط وحش, غارنوردی , غواصی و تفریحات آبی در آب های فیروزه ای و شفاف , پارک های آبی و شهربازی های عظیم و فوق مدرن, بازدید از معابد عظیم و سنتی این کشورها, فستیوال های بزرگ و بین المللی همانند فستیوال آب یا رنگ از نمونه های این تفریحات هستند.

راهنمای سفر به پوکت | پوکت بهتره یا پاتایا ؟

پوکت زیباترین شهر تایلند زیبا

 

هزینه سفر به پوکت | در پوکت چقدر خرجمان می شود؟!