دانستنی های سفر

با تور ارزان قیمت پوکت بیشتر آشنا شوید

تور ارزان قیمت پوکت

پوکت یکی از شهرهای لوکس و مدرن تایلند است که پیوند خوبی بین مدرنیته و طبیعت در آن برقرار شده است. از سویی جنگل ها و سواحل بکر و زیبا و تمیز با رنگ بندی های فوق العاده و نایاب و از سویی بهره برداری از هتل ها و امکانات تفریحی فوق مدرن و لوکس در تقابل با هم یک تلفیق مناسب برای گردشگران فراهم کرده است. تور ارزان پوکت یک عبارت نسبی است. چون معمولا این تور هزینه بر است و تعریف ما از تورارزان پوکت نسبی است. یعنی هورگشت پارس قیمت ارزان تری از سایر آژانس های هواپیمایی ارائه می دهد.

تور ارزان پوکت و جاذبه هایش

پوکت شهری بسیار آرام با مردمانی آرامتر است! شهری آرام و زیبا در تایلند. شما در پوکت می توانید قیل سواری کنید و یا به باغ وحش شامل حیواناتی نظیر فیل و میمون و تمساح و شیر بروید! شهربازی های تایلند نیز بسیار معروفند. در عین مدرن بودن حال و هوایی سنتی دارند. 

پوکت، بهشتی در تایلند است واز جمله کارهایی که باید در پوکت انجام دهید می توان به سافاری و استفاده از جزایر بکز و زیبای این شهر استثنایی توجه نمود.

تور پوکت پاییز 96 رونق زیادی داشت و تور پوکت مهر 96 نمونه خوبی از این مقصد بود. تور پوکت 96 دیگر که مورد تقاضا بود , تور پوکت بهمن 96 بود که تعداد بسیار زیادی از مردم در آن برهه به تایلند رفتند.

پوکت قایق سواری و تورگردی

تور ترکیبی پاتایا پوکت نیز یکی از اصلی ترین تورهای ترکیبی خارجی از ایران بود. تور پوکت پاتایا این فرصت را به مسافر می دهد این دو شهر اصلی و توریستی تایلند را خوب ببیند.

تور پوکت بانکوک نیز یکی از 3گانه ها تایلند است که جزو مسیرهای اصلی این کشور بحساب می آید.

تور ترکیبی تایلند معمولا 7روزه یا 8 روزه و حتی 9 روزه است و معمولا 4 روز در شهر اول و 3 یا 4 روز در شهر دوم زمان می گذرد.

قيمت تور پوكت را می توانید در صفحه مربوط به تورهای ارزان پوکت مشاهده کنید.

ارزان ترین تورهای پوکت و گردشگری

شلوغ ترین فصل سفر به پوکت سال نوی میلادی و عیدکریسمس است. مهم ترین جاذبه شهر پوکت سواحل زیبای آن است. سواحل پوکت در کل کشور تایلند و شاید در تمام جهان حرف اول و آخر را می زنند و ازجمله آن ها می توان به ساحل معروف Karon با بیش از سه کیلومتر پهنا، با مراکز تفریحی Best Western Phuket Ocean Resort و Bamboo House Phuket نام برد . با رفتن به سمت جنوب از آن منطقه ساحل آرام تر و کوچک تری بنام Nair Harn Beach را میابید که بعلت وجود فضایی آرام و لذت بخش معروف است که باشگاه سلطنتی قایقرانی و ورزش های آبی پوکت نیز در آن واقع شده است. 
جنوب شرق آسیا یکی از جذاب ترین مسیرهای مسافرتی برای گردشگران کنجکاو و هیجان طلب از ایران می باشد. تایلند, مالزی و اندونزی سه کشور در منظقه شرجی و گرمسیری جنوب شرقی آسیا و متصل به آب های هستند که همگی دارای جزایر بی شمار و بسیار دیدنی و بکر هستند.
شاید در کشوری همانند مالدیو نیاز به هزینه بسیار سنگینی برای تورهای لاکچری این جزیره استثنایی داشت اما برای تجربه همان سفر و ماجراجویی می توان به تور های ارزان تری همچون تور ارزان بالی در کشور اندونزی یا تور های ارزان ترکیبی تایلند و همچنین تور ارزان کوالالامپور مالزی پرداخت. در این سه کشور علاوه بر صرف هزینه بسیار کمتری نسبت به مالدیو می توانید همان تفریحات و حال و هوا را تجربه کنید!
سافاری یا فیل سواری در اعماق جنگل ها و محیط وحش, غارنوردی , غواصی و تفریحات آبی در آب های فیروزه ای و شفاف , پارک های آبی و شهربازی های عظیم و فوق مدرن, بازدید از معابد عظیم و سنتی این کشورها, فستیوال های بزرگ و بین المللی همانند فستیوال آب یا رنگ از نمونه های این تفریحات هستند.

پوکت زیباترین شهر تایلند زیبا