دانستنی های سفر

ارمنستان چجور جاییه؟ قیمت های مختلف تور ارزان ارمنستان! 🦉

 تور ارزان قیمت ارمنستان

ارمنستان یکی از نزدیک ترین کشورها به ایران برای عشق و حال است! ایروان پایتخت ارمنستان نقاط بسیار زیادی از جمله تاریخی مثل کلیساها و نقاط مخصوص ارامنه و مناطق طبیعی سرسبز دیدنی مثل جنگل های بکر و کمیاب دارد. تفریحات شبانه ارمنستان بسیار ارزان قیمت هستند و خوراکی هم در انجا ارزان است. تور ارمنستان پر است از هیجان و خاطرات بیادماندنی. ارزان ترین تور های کشور ارمنستان متعلق به هورگشت پارس است. 

بیشتر بخوانیم : دقیقا چه زمانی از سال باید به ارمنستان برویم؟! 🦉
ارمنستان زیبا

ارمنستان همسایگانی همچون گرجستان، آذربایجان، ترکیه و ایران را دارد و با آنها هم مرز است. قیمت تور زمینی ارمنستان را بررسی کنید. اگر تور هوایی به صرفه تر بود آنرا برگزینید. شما میتوانید با یک تور یک یا دو هفته ای به ارمنستان و یا سایر کشورهای همسایه بروید و از آنجا با تورهای زمینی به کشورهای همسایه نیز سفر کنید و از این طریق با یک تیر چند نشان بزنید.

آتش فشان های بزرگ و قله های مخروطی آنها، دره های تنگ رودخانه دار، دریاچه های زیبا و آبی، چاله ها و گودال های طبیعت کشور ارمنستان از جمله جاذبه های طبیعی این کشور زیبا هستند.در ارمنستان منطقه نیمه صحرایی، استپی، جنگلی، آلپی و توندرای کوهستانی همگی در کنار هم وجود دارند.

بیشتر بخوانیم: هزینه سفر به ارمنستان ☻☺😈♥

 

یک نمونه تور ارزان ارمنستان در سال 96 :

نمونه تور ارزان ارمنستان

قیمت تور ارمنستان هوایی

تور ارمنستان بسیار ارزان است. گاهی بدلیل چارتر بودن پروازها و میان هفته بودن سفر به ایروان این تور کاهش های قیمت استثنایی بخود میبیند و به تورهای لحظه آخری ارمنستان معروف می شود. چقدر تخفیف می خواهید؟! همه چیز اینجا هست :

لیست قیمت تور ارزان ارمنستان

تور ارزان ارمنستان در تابستان

قیمت تور زمینی ارمنستان گاه از تور هوایی بیشتر در می آید! باید هوشیار باشید و برای سفر به کشورهای همسایه ایران از تورهای هوایی چارتری بهره ببرید تا هزینه های شما کاهش یابد. ارزانترین تور ارمنستان  بایستی کمتر از یک میلیون تومان شامل هتل و پرواز رفت و برگشت در بیاید.

تور ارمنستان از مشهد و شیراز و اصفهان و اهواز نیز جزو دیگر برنامه های ماست که بزودی اجرایی می شوند. تور ارمنستان هوایی لحظه آخری اما چیزی است که هم اکنون از تهران اجرا می شود و ارزان ترین قیمت های تور ارمنستان متعلق به هورگشت پارس است.

از جمله جاذبه های گردشگری معروف ایروان در ارمنستان Tsitsernakaberd (یادمان نسلکشی ارمنیها) و موزه نسل کشی، از مکان های بسیار دیدنی شهر ایروان می باشد. در زیر اطلاعات کامل گردشگری مربوط به جاهای دیدنی ارمنستان و بازارهای خرید و رستوران ها و هتل های این کشور زیبا آورده شده است.

10 تا از برترین جاذبه های گردشگری ارمنستان در ایروان 🦉

یک نمونه تور ترکیبی شامل ارمنستان

 

جاذبه های گردشگری ایروان ارمنستان

بازار های خرید ایروان ارمنستان

رستوران های ایروان ارمنستان

هتل های ایروان ارمنستان

 

میزان افزایش قیمت تور ارمنستان در تعطیلات نوروز عید :

 

 

 

افزایش قیمت تور ارزان ارمنستان در نوروز . تعطیلات