دانستنی های سفر

کی بریم بالی؟ ارزان ترین قیمت تورهای بالی چند است؟🦉

بالی جزیره رویایی معروف به بهشت روی زمین در اندونزی و شرقی ترین منطقه آسیا جا خوش کرده است و در آب های بین آسیا و استرالیا معلق و شناور است. هتل های بالی همگی سوپرلوکس و بسیار منظم هستند. در بالی شما فقط زیبایی خواهید دید. ما سعی کرده ایم هزینه های اضافی را کم کرده و یک تور ارزان قیمت بالی را برای شما عزیزان فراهم کنیم. آب و هوای اقیانوسی و استوایی بالی باعث شده این شهر که سرتاسر آن را آب فراگرفته همانند کیش خودمان مناسب برای شنا و آب تنی باشد مخصوصا اینکه آب های فیروزه ای و شفاف آن مناظر کمیابی را پدید آورده اند.

ارزان ترین قیمت تورهای بالی هورگشت پارس

بالی بهشت روی زمین

کی بریم بالی ؟

از اکتبر تا آوریل (آبان ماه تا فروردین ماه) فصول بارانی و شرجی و سیل آسای بالی و ماه می تا سپتامبر (خرداد ماه تا مهر ماه) فصول گرم و شرجی و بدآب و هوای بالی محسوب می شوند و ترجیح بر آن است که فقط ماجراجویان حرفه ای در این فصول به بالی بروند که نیاز به آرامش و خلوت بودن بالی را دارند. بنابراین بنا به هدف خود از سفرمی توانید زمان مناسب برای سفر به بالی را تنظیم کنید. البته در فصول کساد گردشگری هل ها و پرواز ها نیز ارزان تر هستند و در عید نوروز شما باید مبلغ هنگفتی را برای سفر به اندونزی پرداخت کنید.تور بالی نوروز 97 هزینه های زیادی را روی دست گردشگران گذاشت. اما بهترین زمان سفر به بالی را از نظر آب و هوایی ماه ژوئن و جولای می دانیم. june and july 

مزرعه های زیبای بالی

بنابراین قیمت تور بالی تابستان 96 کمی گرانتر از قیمت تور بالی زمستان 96 بود. تور بالی پاییز 96 نیز قیمت های مناسبی داشت.مثلا قیمت تور بالی مهر 96 را با تماس با کانترهای ما در آژانس هورگشت بپرسید.تور بالی از مشهد جستجوهای زیادی را بخود معطوف کرد. شاید بایستی برای این شهر مسافرخیز نیز پرواز مستقیم مشهد-بالی راه اندازی گردد. هورگشت بعنوان مجری مستقیم تور ارزان بالی خود را موظف به توسعه صنعت گردشگری از شهرهای مختلف ایران می داند.
 

اطلاعات گردشگری شهر بالی اندونزی

 

تور ارزان قیمت و لحظه آخری بالی هورگشت پارس

تور لحظه آخری و ارزان بالی اندونزی هورگشت

بالی زیبا Bali