دانستنی های سفر

چرایی تشکیل و قیمت های تور لـحظه آخری چارتری کیــش ! 🦉

انواع تور لحظه آخری کیش

آژانس هواپیمایی هورگشت پارس خود ارائه دهنده تورهای روزانه به شهر کیش است و هر روز برای این مسیر پرواز و صندلی خالی دارد بنابراین هر روز برای ما تور لحظه آخری و دقیقه نودی محسوب می شود و رقابت و تعیین نرخ قیمت های ما کم بازاری است!

هورگشت با داشتن گارانتی هتل های 3 و 5 ستاره جام جم و شایگان تور و هتل را یکجا چارتر می کند و ارزان ترین نرخ تورهای لحظه آخری کیش را هر روز ارائه می دهد. اگر روزی خواستید تور کیش را بخرید حتما قیمت های مارا برای هتل های مدنظر چک کنید چون ما تعیین کننده پایین ترین قیمت های این هتل ها هستیم.

اصلی ترین شهرهای جهان برای تور کشتی کروز

kish island tourism کیش

Kish یکی از زیباترین جزیره های جهان است که هنوز در حال توسعه می باشد و بزودی ظرفیت توسعه آن پایان می یابد و پس از آن نوبت به بهره برداری از این توسعه و افتتاح پروژه ها و جذب گردشگر و رشد اقتصادی شهر و کشور می رسد.

بزودی شاهد رشد و نمو روز افزون این شهر خواهیم بود و می تواند با شهرهای بزرگ منطقه خلیج فارس همچون دبی رقابت کند.

اما ما بعنوان حامی سفر و تولیدکننده تورهای ارزان و لحظه آخری کیش این راه را برای هم میهنان عزیزمان هموار ساخته ایم و می خواهیم به نسبت روند صعودی توسعه این جزیره تعداد مسافر و بازدید از این جزیره را نیز بالا ببریم تا نقش کوچکی در صنعت توریسم و گردش اقتصادی داخلی داشته باشیم.

بیشتر بخوانیم : راهنمای سفر به کیش

kish tour price  کیش

تور های لحظه آخری کیش هورگشت پارس در بین سایر آژانس ها معروفند و ما بعنوان یک بیس و یک منبع اصلی تولید کننده و ارسال کننده این تور ها به شهرهای مختلف بصورت مستقیم یا با واسطه ها یا آژانی های شناوری هستیم.

تور کیش ارزان دقیقه 90 چیزی منطقی است چون بعلت زیاد شدن تقاضا و عرضه تواما تعداد حجم جابجایی مسافر به جزیره کیش بسیار بالا رفته است و شما هر زمانیکه اراده کنید در همان روز می توانید تور کیش لحظه آخر را بخرید. عوامل دیگر نظیر داخلی بودن این تور هوایی و نیاز نداشتن به پاسپورت و ویزا و کاهش زمان شکل گیری تور این امر امکان پذیر شده است.تور کیش ارزان دقیقه 90 از تهران توری است که هورگشت پارس آنرا بدست و بعنوان یک مرجع و منبع تور کیش برای هتتل هایی نظیر شایگان و جام جم عمل می کند.

هورگشت بعنوان جامعترین سایت رزرواسیون تور و بلیط و هتل همزمان این امکان را بشما می دهد که هم تور مورد نظر خود را چه داخلی و چه خارجی رزرو کنید و امور مربوز به آنرا برای هر کشوری راه بیاندازید. همچنین امکان خرید پرواز تکی شهر های داخلی نظیر کیش و خارجی و حتی رزرو هتل های داخلی کیش و مشهد و سایرین نیز بصورت آنلاین محیا شده است!

سفر درمانی و گردشگری درمانی | سفر عامل شادی؟

tehran to kish flight

چارتر تهران کیش توسط هورگشت پارس تعیین می شود و سایر آژانس ها از ما پیروی می کنند. تور خیلی لحظه آخری کیش به توری می گویند که کمتر از یک ساعت تا پرواز مانده و کسانیکه ناگهانی تصمیم سفر می گیرند می توانند در لحظه آخر به کیش سفر کنند. قیمت بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت را در سایت ما ببینید. معمولا این قیمت کمتر از 100000 تومان است. مخصوصا در میان هفته و لحظات آخر رو به پرواز و یا پروازهای چارتر شده.

منتهی در تعطیلات و آخر هفته ها این ارقام هستند که بالا می روند و البته تقاضا نیز به همین منوال.

رزرو آنلاین تور لحظه آخری کیش در سایت ما امکان پذیر است. همین الان قیمت تورهای کیش خرداد ۱۳۹۷ را مقایسه کنید. 

از مشهد تا کیش با هواپیما چند ساعته ؟

معمولا اگر هوا خوب باشد یک ساعت و یا حتی کمتر! البته گاهی پیش می آید که این رقم بعلت آب و هوای بد به بالاتر از یکساعت و تا یکساعت و نیم طول بکشد.

معرفی معروف ترین توریست های مطرح جهان

kish island cheap & lastsecond tours