دانستنی های سفر

هزینه های تور ارزان قیمت دبی : حمل و نقل, غذا , هتل و اقامت و ... !🦉

تور ارزان قیمت دبی🦉

دبی یکی از شهرهای کشور، مانند کشور امارات متحده عربی می باشد. این شهر، کشور مانند، در همسایگی ایران و در جنوب آن و اطراف خلیج همیشه فارس واقع شده است. این شهر که از سال ۱۹۷۱ شروع به شکل گرفتن کرده است توانسته در مدت زمانی اندک از یک بیابان گرم و خشک تبدیل به یک بهشت رویایی بشود که مقصد اکثر توریست های خوش سلیقه جهان است. این شهر با سرعتی فوق‌العاده و باورنکردنی هر روز یک امکانات ویژه خاص بر خود اضافه و به جهانیان معرفی می‌کند. دبی دارای یکی از کامل ترین و مجهزترین فرودگاه های بین المللی دنیا با بیش از ۸۰ خط هوایی می باشد. معماری در دبی الهام گرفته از سبک اسلامی و ترکیب معماری غربی و یا شاید هم سبکی نوین باشد. در این کشور برج‌هایی با ارتفاع حدود ۸۲۸ متر که بلندترین در جهان است و یا آسمان خراش هایی که رتبه سوم را در جهان از آن خود کرده است و یا جزایر مصنوعی و جزایر نخل بی‌مانند و بزرگترین مرکز خرید و فروش جهانی( دبی مال) و همچنین ایمن ترین شهربازی های جهان را بنمود اختصاص داده که هر فردی را تشویق به دیدارش می کند. دبی را با تور ارزان دبی هورگشت تجربه کنید!

بیشتر بخوانیم : چگونه با پول کمی به دبی برویم؟! 🦉

با تور ارزان قیمت دبی بیشتر آشنا شوید

هزینه های تور مسافرتی ارزان دبی : حمل و نقل, غذا , هتل و اقامت و ..... ! 🦉

شهر دبی به دلیل نزدیکی به ایران و جاذبه هایش برای ایرانیان بسیار پر اهمیت است به طوری که در اسفند ماه تا آخر تعطیلات نوروزی قیمت تورها سیر صعودی دارد و در زمان امتحانات( خرداد ماه) با یک افت چند درصدی مواجه می شوند اما به طور متوسط حدود قیمت تور دبی می‌تواند از۱۰۰۰۰۰۰ تا ۱۷۰۰۰۰۰۰ برای مدت ۴ روز می باشد.

بیشتر بخوانیم: هزینه سفر به دبی | پول هایی که به جیب عرب ها می رود! ♥☻☺😈

هزینه اقامتگاه در دبی در تور ارزان دوبی

دبی دارای مجلل ترین هتل های جهان است که می‌توان گفت در ردیف گرانترین آن هم می تواند باشد اما اقامتگاه‌های ارزان هم در شهر یافت می شود. مثل هاستل ها که شبی حدود ۳۰ تا ۱۰۰ درهم وهتل های تک و دو ستاره بین ۱۰۰ تا ۶۰۰ درهم نیز وجود دارد.

با تور ارزان قیمت دبی بیشتر آشنا شوید

هزینه حمل و نقل شهری در دبی

دبی دارای کامل ترین سیستم حمل و نقل شهری می باشد که شامل مترو، اتوبوس، اتوبوس آبی، تاکسی آبی، مونوریل و تاکسی می باشد. بهترین وسیله جابه‌جایی در شهر می‌تواند اتو بوس و اتوبوس آبی و یا شاید هم مترو باشد. برای پرداخت هزینه هر یک باید بلیت الکترونیکی تهیه کرد که هزینه آن بسته به نوع کاربردش حدود ۳ تا ۷۰ دهم می باشد. اگر با تاکسی می خواهید همه جا بروید پس قید تور ارزان دبی را بزنید!

هزینه های تور ارزان قیمت دبی : حمل و نقل, غذا , هتل و اقامت و ..... !🦉

با تور ارزان قیمت دبی بیشتر آشنا شوید

هزینه خورد و خوراک در دبی

در شهر دبی می توان طیف گسترده و متنوعی از انواع غذا خوری های ارزان، فست فود و بسیاری لوکس را به راحتی یافت. در رستوران لوکس بابت هر وعده غذا باید چیزی حدود ۱۰۰ به بالا هزینه کرد اما اگر بخواهید سفری با هزینه مناسب داشته باشید می‌توانید وعده های غذایی ما بین ۲۰ و ۵۰ درهم را به راحتی انتخاب کنید و از خوردن آن لذت کافی را ببرید.

بهترین رستوران های دبی از نظر توریست ها

با تور ارزان قیمت دبی بیشتر آشنا شوید

بهترین زمان سفر به دبی

دبی شهری بیابانی و خشک است که دارای آب و هوای گرم کویری می‌باشد که در ۶ ماهه اول سال بسیار گرم و شرجی می‌باشد به طوری که دمای هوا در برخی از روزها به ۵۲ درجه می‌رسد. در نیمه دوم سال آب و هوا دچار تغییرات زیادی می‌شود و دارای آب و هوای بسیار مناسب می گردد که بسیار مناسب سفرهای توریستی می باشد. میانگین دما در نیمه دوم سال حدود ۲۵ درجه می باشد و می توان به جرئت گفت که نیمه دوم سال به همراه ماه فروردین مناسب ترین زمان برای سفر به شهر رویایی دبی می باشد.