دانستنی های سفر

تمام هزینه های یک تور ارزان و اقامت در کوش آداسی !! 🦉

تور ارزان قیمت کوش آداسی 🦉

ترکیه کشوری با شهرهای زیبای توریستی که نیمی در آسیا و نیمی در اروپا قرار دارد. یکی از شهرهای معروف و زیبای توریستی آن کوش آداسی در کرانه های غربی ترکیه می باشد که به معنی جزیره پرنده می‌باشد. این شهر در نزدیک ترین فاصله از مهمترین جاذبه های ترکیه مانند افسوس، پراینه، میلتوس و دید ما قرار دارد. این شهر بسیار زیبا در زمان های قدیم مرکز فرهنگ و هنر نیز بوده است و در طی جنگ های گوناگون به تصرف ایتالیا و روم در آمده و در آخر دوباره به وطن اصلی خویش یعنی ترکیه پیوسته است. امروزه این شهر زیبا تبدیل به یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان به حساب می‌آید. ارزان ترین تور های شهر کوش آداسی را از ما بخواهید.

بیشتر بخوانیم : دانستنی های سفر به ارمنستان | ارمنی ها چگونه افرادی هستند؟ 🦉♥😈♥

با تور ارزان قیمت کوش آداسی بیشتر آشنا شوید

هزینه تورهای ارزان مسافرتی به کوش آداسی

برای سفر به کوش آداسی می‌توان از تور های ۶ یا ۷ شب استفاده کرد که بنا به تاریخ سفر و هتل محل اقامت و امکانات خط هوایی مبالغی ما بین ۱۸۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۸۰۰۰۰۰ تومان را باید هزینه کرد اما بهترین راه سفر بی دردسر اطمینان به تور های معتبر می باشد.

بیشتر بخوانیم: بهترین زمان سفر ارزان به کوش آداسی| در چه فصل و چه ماهی بهتر است؟! 😈♥

 

هزینه حمل و نقل ارزان قیمت در کوش آداسی

در کوش آداسی همانند دیگر نقاط دنیا تاکسی در ردیف اول وسایل حمل و نقل شهری قرار دارد اما به دلیل گران بودن هزینه آن کمی در توصیه آن پرهیز می کنیم اما دلموش یا همان مینی‌بوس‌ها با هزینه بسیار اندک در کل شهر در تردد هستند و می توان به راحتی با آنان سفر کرد. البته ما در تور ارزان کوشآداسی حواسمان بشما هست!

با تور ارزان قیمت کوش آداسی بیشتر آشنا شوید

هزینه خورد و خوراک در کوش آداسی

همیشه در سفر یکی از بخش‌های هزینه بردارش خورد و خوراک می باشد زیرا با سلامتی انسان رابطه مستقیم دارد. در کوش آداسی می توان بهترین غذاها را خورد و از کیفیت آن مطمئن بود. قیمت یک پرس غذا در یک رستوران متوسط حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان است و فست‌فودها نیز حدود ۱۷ تا ۲۰ هزار تومان می باشد. این قیمت‌ها تقریباً با هزینه غذا در ایران برابر است.

هزینه سفری ارزان به کوش آداسی | چقدر پول ببریم کوش آداسی؟! 😯

با تور ارزان قیمت کوش آداسی بیشتر آشنا شوید

هزینه اقامت در کوش آداسی

در کوش آداسی می توان خود را مهمان گران ترین هتل های شهرکرد به شرط آن که شبی حدود ۹۰۰ هزار تومان پرداخت نمایید اما می توانید با مبلغ بسیار کمتری نیز در شهر اقامت کنید و از زیبایی‌هایش بهره ببرید مثلاً هتل های سه ستاره شبی حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می باشد اما در شهر هتل های تک ستاره بسیار تمیزی وجود دارد که هزینه آن ما بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ هزار تومان می باشد. مسافران کوش آداسی بنا به هزینه در نظر گرفته می توانند اقامتگاه‌های مناسبی را در شهر سطح شهر انتخاب نمایند.

تمام هزینه های یک تور ارزان و اقامت در کوش آداسی !! 🦉

با تور ارزان قیمت کوش آداسی بیشتر آشنا شوید

بهترین زمان سفر به کوش آداسی برای تور ارزان ترکیه

برای سفر هر زمان که انسان احساس خستگی می کند بهترین زمان مسافرت می باشد و البته که هر زمان هزینه سفر در حساب بانکی موجود باشد اما به هر روی برای رفتن به کوش آداسی می‌توان از اواخر بهار تا اوایل پاییز را انتخاب کرد زیرا بهترین زمان برای استفاده از ساحل و دریا می‌باشد. البته در زمان تعطیلات سال نو میلادی هم به دلیل جشن های سال نو زمان مناسبی می باشد.

7 تا از برترین جاذبه های گردشگری کوش آداسی که حتما باید بازدید شوند! 🦉