دانستنی های سفر

هزینه های خورد و خوراک , تور و حمل و نقل در کوالالامپور مالزی! 🦉

تور ارزان قیمت کوالالامپور 🦉🦉🦉

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی واقع در جنوب شرقی آسیا است که دین رسمی آن اسلام می‌باشد و فرهنگ آن برگرفته از فرهنگ های چینی،هندی و مالایی است. این شهر علاوه بر زیبایی های خاص خود دارای نقش مهمی در اقتصاد جهان نیز می باشد و به همین سبب به آن شهر آلفا نیز گفته می شود. کوالالامپورمی ‌تواند یکی از مقاصد ارزان و بسیار متنوع توریستی برای کل جهان واقع شود زیرا که در آن می‌توان از هتل تا غذا و رفت و آمد مقرون به صرفه تا دیدنی های زیاد را تجربه خوب سفر کرد. در این شهر بهترین خریدها از معروف ترین برندها و زیبا ترین صنایع دستی به راحتی امکان پذیر می باشد. خط ساحلی زیبا، جنگل های سرسبز، پارک های تفریحی، برج های دوقلو بسیار بلند، ابرترنل و خیلی جاذبه های دیگر  که می‌تواند مقصد اغلب گردشگران جهان باشد در این شهر وجود دارد. همه ساله میلیون ها نفر با تور ارزان مالزی به شهرهای مختلف مالزی همانند کوالامپور و پنانگ و لنکاوی و سنگاپور سفر می کنند.

بیشتر بخوانیم : قبل از اینکه برویم مالزی چه باید بدانیم ؟

با تور ارزان قیمت کوالالامپور بیشتر آشنا شوید

هزینه تورهای مسافرتی ارزان کوالالامپور مالزی

شهر کوالامپور به دلیل جاذبه های فراوان بدون در نظر گرفتن فصول سال همیشه پر ازدحام می‌باشد. البته در مناسبت‌ها و کارناوال های این ازدحام به شکل بیشتری به چشم می‌خورد. برای سفر به این شهر باید زمانی حدود ۱۰ روز را در نظر گرفت. تورهای کوالالامپور که از هفت روز تا ده روزه می باشند از حدود قیمت ۲۰۰۰۰۰۰ تا ۵۳۰۰۰۰۰ تومان می تواند متغیر باشد و اگر تور شما به پنانگ یا لنکاوی هم سفر داشته باشد می‌تواند به حدود ۱۰۰۰۰۰۰۰ هم برسد.

بیشتر بخوانیم : بهترین زمان سفر به مالزی

هزینه هتل در کوالالامپور 🦉

گردشگران شهر زیبای کوالالامپور می‌توانند از هاستل های ارزان قیمت( شبی حدود ۱۰۰ رینگیت) تا هتل های ۵ ستاره لوکس( شبی حدود ۹۰۰ رینگیت) برای اقامت خود استفاده کنند.

با تور ارزان قیمت کوالالامپور بیشتر آشنا شوید

هزینه خورد و خوراک ارزان در کوالالامپور 🦉

این شهر که دارای نژاد های مختلف و فرهنگی های گوناگون می باشد دارای تنوع غذایی زیادی است که اغلب توریست ها با هر سلیقه می توانند به راحتی غذای مورد علاقه خود را بیابند. برای غذا در یک رستوران لوکس باید چیزی حدود ۵۰ هزار تومان و در یک رستوران معمولی حدود ۲۰ هزار تومان باید هزینه کرد و البته غذاهای فست فودی که حدود ۱۴ هزار تومان می‌شود طرفداران خاص خود را دارد.

بیشتر بخوانیم : قیمت تور لحظه آخری و ارزان مالزی و سنگاپور چقدر است؟

با تور ارزان قیمت کوالالامپور بیشتر آشنا شوید

هزینه حمل و نقل ارزان در کوالالامپور 🦉

این کلان شهر که دارای ترافیک های سنگین می باشد از سیستم حمل و نقل شهری بهره خیلی خوبی را برده و بهترین راه جابجایی در شهر استفاده این ناوگان می‌باشد که باید بلیت های الکترونیکی برای آنان تهیه کرد که حدود قیمت آن ۱۵ رینگیت می شود.

هزینه های سفر ارزان به کوالالامپور 😯

	با تور ارزان قیمت کوالالامپور بیشتر آشنا شوید

در چه فصلی از سال مهمان کوالالامپور باشیم؟؟ 🦉

این شهر بی نهایت خاص دارای آب و هوای استوایی است که در طول سال تقریباً گرم می باشد و حدود ۲۱ تا ۳۲ درجه تغییر دما بیشتر ندارد. البته بارندگی‌های فراوان باعث رطوبت زیاد آن می شود، اما هیچ یک از این عوامل باعث نمی‌شود که این شهر خالی از توریست باشد. باید گفت بهترین زمان سفر به آن از ابتدای دسامبر تا آخر ژانویه است که مصادف با سال نو میلادی و سال نو چینی است و همچنین ژوئن تا آگوست می باشد.

بیشتر بخوانیم :  تــــور ارزان مالــــــــــــــزی نوروز 97 🦉 وحشی یا مدرن ؟؟