دانستنی های سفر

در تور تفلیس گرجستان از کجا خرید کنیم و چه مکان هایی سر بزنیم ؟🦉

تور ارزان قیمت تفلیس گرجستان

سفر و جابجایی درون انسان به صورت فطری قرار دارد. از زمانی که بشر خود را شناخت سعی در شناختن اطراف و مکان‌های ناشناخته دیگر داشته است به‌ طوری که این نیاز امروزه در جوامع بشری به صورت بسیار پیشرفته و یک حرفه و شغل درآمده است. امروزه تورهای مسافرتی با دادن امکانات ویژه به مردم سعی بر آن دارند که آنان را با جهان اطرافشان بیشتر آشنا سازند. از ویژگی تورهای موفق می تواند، نوع خدمات و قیمت ارزان و شناسایی مکان های دیدنی جهان باشد. هورگشت با ارائه بهترین خدمات و ارزان ترین قیمت ها و معرفی دیدنی ترین مکان ها توانسته است ما بین رقبا نامی آشنا باقی بماند. با معرفی شهر زیبای تفلیس که فاصله چندانی نیز از کشور عزیزمان ایران ندارد شروع می کنیم. تفلیس یکی از زیباترین شهرهای کشور گرجستان می باشد که از نظر جغرافیایی توسط کوه های بلندی احاطه شده و همه ساله هزاران نفر با تور ارزان تفلیس هورگشت به این شهر زیبا مسافرت می کنند.. این شهر راهی به دریا ندارد ولی در آن دریچه های زیبایی چون لیسی وجود دارد که می تواند جایگزین مناسبی برای دریا باشد البته وجود دشت های باز کوه های سرسبز و پارک های جنگلی زیبا و همچنین مردمانی با صفا و مهمان دوست و غذاهای لذیذ این شهر را تبدیل به یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری بین المللی کرده است.

بیشتر بخوانیم : شهر های توریستی گرجستان کدامند؟ | فقط تفلیس که نمیشه!!

با تور ارزان قیمت تفلیس بیشتر آشنا شوید

هزینه تورهای ارزان تفلیس

 عزیزانی که مایلند شهر تفلیس را مقصد سفر خود قرار دهند باید بدانند که اغلب تورها ما بین ۳ تا ۷ شب می باشند که هزینه آنان به طور میانگین از۱۰۰۰۰۰۰ تومان تا۲۳۰۰۰۰۰ تومان متغیر می باشد. باید گفت که تمامی تورها از نظر کیفیت خوب و عالی هستند.

بیشتر بخوانیم : تور تفلیس واقعا ارزان است!!

 

هزینه هتل در شهر تفلیس

 مهمانان شهر زیبای تفلیس می‌توانند از لوکس ترین هتل ها با قیمت های بالا( شبی ما بین ۱۹۰ تا ۲۱۰ دلار) و یا هتل های متوسط خوب با قیمت های شبی ۶۹ دلار و یا هتل های ۳ ستاره بسیار مناسب از ۳۵ تا ۷۵ دلار استفاده نمایند.

با تور ارزان قیمت تفلیس بیشتر آشنا شوید

هزینه خورد و خوراک در تفلیس

ای شهر با داشتن بهترین غذاها خود را به جهانیان معرفی نموده است البته باید دانست که قیمت غذا در این شهر بسیار مناسب و ارزان تر از ایران می باشد. به طوری که می‌توان یک وعده غذای مناسب را به قیمت حدود ۱۴ تا ۲۵ هزار تومان تهیه نمود.

راهنمای سفر به تفلیس😁😡

با تور ارزان قیمت تفلیس بیشتر آشنا شوید

هزینه حمل و نقل در شهر تفلیس

هر سفری دارای یک سری هزینه های غیر قابل چشم پوشی می باشد که یکی از آن ها هزینه حمل و نقل درون شهری است. در تفلیس می توان از وسایلی چون اتوبوس، مینی بوس، مترو و شاید هم تاکسی استفاده کرد که مقرون به صرفه تر است. اگر از تاکسی چشم بپوشیم بقیه وسایل، قیمتی بسیار ارزان برای جابجایی دارند. حدود ۴۰ تا ۵۰ تتری.

بیشتر بخوانیم : 9 جایی که حتما باید در تور تفلیس آنها را ببینید ! 🦉

با تور ارزان قیمت تفلیس بیشتر آشنا شوید

بهترین زمان سفر به تفلیس

تفلیس به دلیل قرار گرفتن در میان رشته کوه های دارای آب و هوای کوهستانی و مرطوب یا بارندگی های فراوانی می شود به دلیل وجود کوه های بلند هوای سرد مناطق سیبری نمی‌تواند به این شهر نفوذ کند بنابراین در هر چهارفصل می‌توان سفری خاطره انگیز به این شهری زیبا داشت و اما اگر به دنبال هوای معتدل می گردید باید فصل بهار را انتخاب نمایید و اگر مایلید به کنار دریا و شنا بپردازید بهترین فصل تابستان است البته پاییز رنگارنگ و زمستان سفید و مناسب ورزش مفرح اسکی جایگاه ویژه‌ای نزد گردشگران دنیا دارد.

معرفی کشور گرجستان از نظر گردشگری

از کجا خرید کنیم و چه مکان هایی سر بزنیم در تفلیس ؟؟ 🦉

می دانیم کا شهر تفلیس با تهران نیم ساعت اختلاف زمان دارد و از آن جلوتر است. باید بدانیم که واحد پول آن لاری است اما با دلار نیز می‌توان به معامله پرداخت برای خرید می توان به بازارهای شهر که بسیار هم هستند سر زد اما بهترین آن ها بازارهایDezerter و Vagzali می باشد و می توان از گوشه گوشه شهر دیدن کرد زیرا که تمامی شهر پر از جاذبه های گوناگون می باشد اما بصورت فشرده می توان از پارک ملی، دریاچه لیسی، پل صلح، مسجد تفلیس، پارک ها و شهربازی های داخل شهر که در آن ها می‌توان از بالن سواری تا پیست ماشین و موتور را نیز امتحان کرد سر زد. یادمان باشد اگر نیاز به هرگونه کمک چه پزشکی و چه پلیسی داشتیم فقط با شماره ۱۱۲ تماس بگیریم.

زیباترین چشم اندازهای بصری طبیعی شهر تفلیس در گرجستان 📸