دانستنی های سفر

هزینه سفر به پوکت | در پوکت چقدر خرجمان می شود؟!

فیل سواری فقط در پوکت | تور های مفرح و ارزان پوکت 

بزرگترین جزیره کشور تایلند و مهم ترین مقصد گردشگری در آسیا پوکت می باشد. این جزیره دارای سواحلی بسیار کمیاب و زیبا است که سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر میباشد. در این جزیره پارک، معبد، مرکز خرید، ساحل، رستوران، به راحتی یافت می شود که موجب فراهم کردن آسایش و استراحت گردشگران می‌باشد. یکی از تفریحات این جزیره زیبا فیل سواری است که تمامی گردشگران لذت آن را حتی برای یکبار هم که شده می چشند. این جزیره دنیایی از زیبایی و تفریحات را در خود جای داده که بسیار مورد توجه گردشگران واقع شده است. تور ارزان پوکت پیشنهاد جدید ما برای سفر یه شرق آسیاست!!

بیشتر بخوانیم : مقایسه تورهای مختلف ارزان پوکت در ماه های مختلف

هزینه سفر به پوکت

صرفه جویی در هزینه حمل و نقل

پوکت شهر کوچک است که اغلب هتل ها در کنار تفریحگاه ها و سواحل واقع شده است که کمتر نیاز به وسایل نقلیه دارد اما اگر نیاز به وسیله نقلیه ارزان داشتید می توانید از توک توک( سه چرخه) برای مسیرهای کوتاه استفاده نمایید. وانت، موتور سیکلت، مینی بوس و اتوبوس نیز از دیگر وسایل مقرون به صرفه برای رفت و آمد در پوکت محسوب می شود البته اگر مایل به پول خرج کردن هستید می توانید با گرفتن یک تاکسی به راحتی و با هزینه بالا به مقصد برسید.

بیشتر بخوانیم : بهترین زمان سفر به پوکت | کی بریم پوکت تایلند؟! 😈♥😈♥

هزینه سفر به پوکت

صرفه جویی در هزینه غذا و نوشیدنی 😈

برای صرفه جویی در وعده های غذا می توان خود را مهمان غذاخوری های خیابانی کرد که اغلب غذاهایشان بسیار سالم تر از رستوران ها می باشد. این غذاهای خیابانی از عطرو بو و طعم بسیار عالی بهره مند هستند که اشتها را به خوبی تحریک می‌کنند و صد البته از نظر قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند.

راهنمای سفر به پوکت | پوکت بهتره یا پاتایا ؟

هزینه سفر به پوکت

هزینه اقامت و صرفه‌جویی در آن

اگر به پوکت مستقل مسافرت می کنید برای اقامت مناسب می‌توانید به جای هتل های گران قیمت مهمان هاستل ها شوید و یا مهمان مردمان بومی منطقه، به صورت رایگان باشید. تا هزینه اقامت شما بسیار اندک تمام شود.

6 سوغاتی معروف شهر پوکت تایلندکه نمی توانید آنها را نخرید!! 🦉

هزینه سفر به پوکت

صرفه جویی در هزینه دیدن جاذبه ها و تفریحات شهر

از بهترین جاذبه های پوکت می توان به بودای بزرگ، خلیج چالونگ، سواحل کارون و کاتا، دماغه پانوا، شهر پوکت، جزیره فانک انگا با ساختاری از سنگ های آهکی سر برافراشته از دل دریا، خلیج مایا، جزیره فی فی، پارک فانتا سی آ مکانی مناسب برای گذراندن شب خاطره انگیز با خانواده، چشمه های آب گرم به همراه ماساژ درمانی اشاره کرد. البته پوکت هر گوشه اش دیدنی و پرجاذبه می باشد برای دیدن هر یک از مکان ها بهتر است با تورهای روزانه و ارزان پوکت همراه شوید تا راحت تر و با هزینه‌ی مناسب به هدفتان برسید.

معرفی شهر پوکت از نظر گردشگری

هزینه سفر به پوکت

صرفه جویی در هزینه های سفر به پوکت 😈

بهترین راه مسافرت به پوکت که هم در وقت و هم در هزینه می‌تواند بسیار مناسب باشد تورهای مسافرتی است که با داشتن اطلاعات دقیق تر می توانند سفری راحت و مناسب را برای هر گردشگر تدارک ببینند. پوکت شهری زیباست با طبیعت فوق العاده . یکی از زیباترین تور های جهان را در این شهر تجربه کنید!