دانستنی های سفر

هزینه سفر به کوش آداسی | چقدر پول ببریم کوش آداسی؟! 😯

 😬کوش آداسی و بوی خوش دریا و نسیم ملایم ساحل

شهر رویایی کوش آداسی مقصد توریستان خوش سلیقه و عاشقانه دریا و ساحل این شهر جزء آن دسته از شهرهایی می باشد که هر چه بیشتر در آن اقامت نمایید کمتر خسته می‌شوید. تنوع در تفریحات، مراکز خرید، جاذبه ها، جزء مهمترین خصوصیات شهر می باشد. تور ارزان کوش آداسی بهترین موقعیت برای بهره جستن از این موقعیت استثنایی است. در این شهر درختان زیبا چنان در کنار ساحل خودنمایی می‌کنند که گویی تکه ای از بهشت، روی زمین آمده است. سفر به این شهر برابر است با بهترین حس آرامش و آسایش.

 

لیست قیمت های تور ارزان کوش آداسی امروز

هزینه سفر به کوش آداسی

هزینه غذا و خورد و خوراک در کوش آداسی

ترکیه دارای فرهنگ غذایی زیاد و خوشمزه است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در کوش آداسی می‌توان سخت‌ترین سلایق غذایی را به راحتی راضی نگه داشت. در کوش آداسی نیز همانند دیگر شهرهای توریستی رستورانهای بسیار لوکس و گرانقیمت زیادی وجود دارد که بنا به سلیقه و یا ارضای حس پولدار بودن می توان از آنها استفاده کرد. ولی در این شهر رستوران با قیمت های متوسط و ارزان به راحتی یافت می شود که می توان در آنها بهترین غذاها را نوش‌جان کرد. هزینه غذا در رستوران های متوسط حدود ۵۰ لیر و در یک فست فود حدود ۱۵ لیر می باشد.

بیشتر بخوانیم : نکاتی در مورد بهترین زمان سفربه کوش آداسی ترکیه 😈♥

هزینه سفر به کوش آداسی

هزینه اقامت در کوش آداسی

در کوش آداسی از هتل های ۵ ستاره تا خواسته ها به راحتی یافت می شود که بنا به هدف سفر هزینه در نظر گرفته برای سفر می توان در یکی از آنها اقامت کرد اقامت در یک هتل لوکس و پنج ستاره شبی(۳۵۰ تا ۹۰۰ )لیر می باشد اما می توانید در یک هاستل با 40 لیر نیز اقامت داشته باشید. پس ارزان در آمدن یک تور در دستان خود شما است!

۴ ستاره شبی( ۱۶۰ تا ۵۰۰ ) لیر

۳ ستاره شبی( ۱۲۰ تا ۳۰۰ ) لیر

۲ ستاره شبی( ۱۵۰ تا ۲۸۰ ) لیر

تک ستاره شبی( ۱۰۰ تا ۱۲۰) لیر

هاستل شبی( ۴۰ تا ۶۰) لیر می باشد.

7 تا از برترین جاذبه های گردشگری کوش آداسی که حتما باید بازدید شوند! 🦉

هزینه سفر به کوش آداسی

هزینه حمل و نقل ارزان در کوش آداسی

در این شهر رویایی برای جابجا شدن می‌توان از تاکسی و اتوبوس استفاده کرد. استفاده از تاکسی در این شهر قانون خاصی دارد؛ مثلاً از ساعت ۱۲ ظهر تا ۶ عصر کرایه آن دو برابر محاسبه می‌شود و ورودی آن برای هر نفر ۴ هزار لیر می باشد. اتوبوس نسبت به تاکسی محاسنی چون ارزان‌تر بودن، ارتباط نزدیک با دیگران و یادگیری مسیرهای مورد نظر را دارد.

هزینه تفریحات در کوش آداسی 😬

به دلیل فراوانی جاذبه های شهر می‌توان اینگونه از هزینه تفریحات نام برد. رفتن به دریا با کشتی به صورت تور یک روزه که شما را به ساحل زیبا برای شنا و حمام آفتاب و تفریحات متفرقه راهنمایی می‌کند معادل ۳۲ یورو می باشد و ورودی پارک دلفین ها، پارک آبی و پارک دریایی ۳۰ دلار می‌شود.

زیباترین چشم اندازهای بصری طبیعی شهر کوش آداسی در تور ترکیه🏜🏝🏞

هزینه سفر به کوش آداسی

هزینه تلفن همراه 😬

سرویس رومینگ بین الملل، سرویسی است که مشترکان تلفن همراه می توانند با سیم کارت خود در شبکه های مخابراتی کشور های طرف قرار داد ارتباط برقرار کنند و محاسبه نرخ مکالمه براساس نرخ مصوب کشور میزبان حساب می شود که برای ایرانیان بسیار پرهزینه می باشد. پس یادمان باشد برای مکالمه تلفنی در هر شهری سیم کارت همانجا را تهیه کنیم و از رومینگ بین المللی، استفاده ننماییم.