دانستنی های سفر

هزینه سفر به کوالالامپور 😯😯😐😑😕😠😬

کوالالامپور شهری مناسب مسافرت های پی در پی

کوالالامپور پایتخت مالزی واقع شده در میان کوههای بلند و محل تلاقی دو رود کلانگ و گمباک. این شهر که به دلیل استخراج قلع و تجارت آن به وجود آمد و پس از مدت زمانی اندک تبدیل به یک منطقه مهم تجاری شد. بعد از استقلال با سرعت بیشتری قدم در جهت پیشرفت برداشت تا جایی که اکنون به عنوان یکی از مراکز اقتصادی  مطرح در جهان شناخته می شود این شهر علاوه بر رشد اقتصادی در بخش توریست و صنعت گردشگری

تلاش های زیادی کرده و توانسته نام خود را به عنوان شهر جذاب توریستی به دنیا معرفی نماید.

تور های ارزان کوالالامپور مالزی امروز و سایر زمان های سال

☺😊😀😁😂😃😄😅😆😇😉😯😐😑😕😠😬😡😢😴😮😣😤😈😥😦😧😨🦉♥☻☺↨

هزینه سفر به کو الالامپور

هزینه غذا در کوالالامپور

این شهر که دارای فرهنگ های متفاوتی است از تنوع غذایی بسیاری نیز برخوردار است که این تنوع باعث شده هر سلیقه‌ای به راحتی غذای مورد علاقه خود را به دست آورد اما باید دانست که انتخاب جا و نوع غذا اثر مستقیمی در هزینه سفر خواهد داشت.

برای صرفه جویی باید دور رستورانهای گرانقیمت و لوکس را خط کشید و یا یکبار مهمانشان بود. قیمت غذا در رستوران های شهر، رستوران های لوکس: بین (۵۰ تا ۱۵۰ )رینگیت حدود( ۷۰ تا ۲۰۰ )هزار تومان.

رستورانهای معمولی: بین( ۲۵ تا ۵۰ )رینگیت حدود( ۳۴ تا ۴۸ )هزار تومان.

رستوران های ارزان: بین (۹ تا ۱۶ )رینگیت حدود( ۱۲ تا ۲۲ )هزار تومان.

فست فود چون مک دونالد ۱۰رینگیت معادل ۱۴ هزار تومان.

هزینه سفر به کو الالامپور

هزینه حمل و نقل در شهر کوالالامپور

در کوالالامپور سیستم حمل و نقل شامل: تاکسی، اتوبوس و مترو می باشد که تا کسی به نسبت به بقیه کمی گرانتر است و چون رانندگان تاکسی از تاکسی متر استفاده نمی کنند بهتر است که قبل از سوار شدن هزینه را با راننده طی کنیم. بهترین راه جابجایی در شهر، مترو و اتوبوس است که بین ۵ تا ۱۵ رینگیت هزینه دارد.

هزینه سفر به کو الالامپور

هزینه اقامت در کوالالامپور

شهری به زیبایی کوالالامپور به مقصد اکثر توریستهای جهان می باشد باید دارای بهترین هتل ها و مهمان پذیر ها باشد تا بتواند رضایت کلیه مهمانان خود را به خوبی جلب نمایند. این شهر وسیع دارای ۵۰۰ هتل با کیفیت و با خدمات مناسب دارد که از پنج ستاره تا تک ستاره طبقه‌بندی می‌شود و هزینه هر یک از این هتل ها را می‌توان اینگونه معرفی کرد.

هتل های ۵ ستاره شبی بین( ۲۰۰ تا ۹۰۰ )رینگیت

هتل های ۴ ستاره شبی بین( ۱۰۰ تا ۶۰۰ )رینگیت

 هتل های ۳ ستاره شبی بین ( ۶۰ تا ۳۰۰ )رینگیت

هتل های ۲ستاره شبی بین ( ۵۰ تا ۱۵۰ )رینگیت

هتل های تک ستاره شبیه بین( ۵۰ تا ۹۰ )رینگیت

هتل آپارتمان نیز به تعداد بالایی در این شهر وجود دارد (حدود ۸۰۰ دستگاه) و هزینه آن شبیه بین( ۵۰ تا ۱۰۰۰) رینگیت متفاوت است که بسته به موقعیت مکانی، تعداد اتاق و خدمات آن می‌باشد. هاستل ها نیز در شهر، میزبان خوبی برای گردشگران هستند و هزینه آنها نیز حدود( ۲۰ تا۱۰۰) رینگیت متفاوت است.

هزینه سفر به کو الالامپور

هزینه تفریحات در شهر کوالالامپور

شهر کوالالامپور پر از جاذبه های دیدنی است که اهمیت بسیاری برای گردشگران دارد اگر لیست دقیق و مناسبی تهیه نشود ممکن است که تعداد زیادی از مناطق دیدنی شهر را از دست بدهید البته می‌توان لیست را بر مبنای هزینه ورودی جاذبه های شهر تهیه و تنظیم نمود به طور مثال:

آکواریوم کوالالامپور ۶۹ رینگیت

شهربازی سان وی لاگون ۱۷۰ رینگیت

باغ پرندگان ۶۷ رینگیت

غارهای باتو ۱۵ رینگیت

باغ گیاهشناسی رایگان

باغ پروانه ۲۵ رینگیت

گردشگران با پرداخت ورودی های اماکن مختلف می توانند زیباترین دیدنی های جهان را نظاره گر باشند.

هزینه سفر به کو الالامپور