دانستنی های سفر

هزینه سفر به کیش در تور لـــــــــــحظه آخری کیش |😂😃

قدمت جزیره رویای کیش 🦉😇😁😉😂

جزیره کیش جزیره‌ای که از دیرباز متعلق به سرزمین پهناور ایران بوده است و امروزه یکی از مقاصد برتر مسافران برای برگزاری تور لحظه آخری می باشد. این جزیره در زمان سلجوقیان بزرگ ترین مرکز تجاری خلیج فارس محسوب می‌شده است به‌طوریکه سعدی شاعر نامدار کشور در آثار خود نام کیش و سفر به آنجا را برده است. جزیره علاوه بر مرکز تجارت مرکز صید ماهی و صید مروارید نیز بوده است. در زمان رژیم سابق یکسری زیرساخت‌های  از جمله هتل، نمایشگاه بین المللی و فرودگاه در این جزیره مد نظر گرفته شده. در سال ۱۳۶۱ جزیره به عنوان منطقه آزاد کشور برگزیده و اقتصادش بر پایه گردشگری و تجارت قرار گرفت.

هتل های کیش + رستوران های کیش + جاذبه های گردشگری کیش + بازارهای خرید کیش

هزینه سفر به کیش

هزینه خورد و خوراک در جزیره کیش | تور لـــــــــــحظه آخری کیش  😁

 در جزیره هر روز مواد غذایی به صورت کاملاً سالم و تازه از شهرهای نزدیک مانند شیراز وارد می شود که همین امر باعث شده که قیمت مواد غذایی کمی بالا تر از دیگر نقاط کشور باشد.

5 هتل برتر کیش کدامند؟پرامتیازترین هتل های کیش از نظر مسافران! 🦉

هزینه سفر به کیش

هزینه حمل و نقل عمومی در سطح جزیره 😤

 هزینه تاکسی فرودگاه ورودی اولیه تاکسی در روز ۷۲۰۰ و در شب ۹۰۰۰ تومان

هزینه تاکسی خطی( زرد رنگ) ورودی ۱۰۰۰ تومان و محاسبه تاکسی متر

هزینه تاکسی تلفنی( سفید رنگ) ورودی ۴۰۰۰ هزار تومان محاسبه بقیه با تاکسی متر

خط مینی بوس رانی ۱۰۰۰ تومان، البته مبالغ، حدودی بوده و برای برآورد هزینه باید کمی بیشتر محاسبه شود تا در انتهای سفر دچار مشکل نشوید. البته می‌توان در این جزیره با قوانین و مدارک تعیین شده اتومبیل مورد نظر خود را با قیمت های مصوب اجاره کرده. قوانین رانندگی در جزیره همانند کشورهای اروپایی می باشد که باید حتما رعایت شود و در صورت رعایت نشدن جریمه شامل آن می شود به طور مثال: ریختن آشغال از اتومبیل، بوق زدن در کلیه خیابان‌ها، بستن کمربند.

چیجوری با تورهای لحظه آخری بریم کیش ؟

هزینه سفر به کیش

بیشتر بخوانیم : ورود گردشگران خارجی به ایران