دانستنی های سفر

هزینه سفر به ارمنستان ☻☻☻☻☻☻☻

ارمنستان کشوری واقع در جنوب قفقاز و در میان دریای خزر و سیاه واقع شده و مرز بین قاره آسیا و اروپا را میسازد. این کشور کوهستانی دارای آتشفشان، رودخانه، دریاچه و همچنین صحرا نیز می باشد. ارمنستان در سالیان گذشته( ۱۸۲۸) توسط عهدنامه ترکمن چای از زیر نظر حاکمیت ایران خارج شد. این کشور به دلیل آثار تاریخی، بازارهای خوب، جاذبه های طبیعی و دست ساخت بشر تبدیل به قطب گردشگری فعال شده است و مورد توجه گردشگران سراسر دنیا واقع می شود.

هزینه سفر به ارمنستان

هزینه غذا در ارمنستان

فرهنگ غذایی ارمنستان به علت همجواری با کشور ایران بسیار نزدیک می باشد.غذاهای سنتی ارمنستان از عطر و طعم ویژه‌ای برخوردار هستند که می‌توانند تمامی سلایق را راضی نگه دارد. هزینه غذا در یک رستوران معمولی حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان و در رستوران مک‌دونالد حدود ۱۵ هزار تومان می‌شود که در مقایسه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

هزینه سفر به ارمنستان

هزینه تفریحات و مناطق پر جاذبه

ارمنستان یکی از کشورهای ارزان قیمت و مناسب است پس برای دیدن مراکز پر جاذبه و تفریحات خیلی دچار مشکل نمی شوید به طور مثال ورودی باغ گیاه شناسی فقط ۲ هزار تومان است.

هزینه سفر به ارمنستان

هزینه حمل و نقل شهری

شما می توانید در ارمنستان به راحتی تاکسی بگیرید و نگران هزینه آن باشید. البته به غیر تاکسی گزینه‌های دیگری چون ون و مترو نیز دارای قیمت های مناسبی هستند که جابجایی در شهر را راحت و کم هزینه می‌کنند.

هزینه سفر به ارمنستان

هزینه تماس تلفنی

هزینه مکالمه از ارمنستان به ایران حدود ۲۰۰۰ تومان بابت هر دقیقه.

هزینه مکالمه از ایران و ارمنستان حدود ۷۰۰۰ بابت هر دقیقه.

 هزینه اقامت در ارمنستان

در این کشور هتل ها از پنج ستاره تا دو ستاره به طور میانگین شبی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان هستند البته هاستل ها با امکاناتی شبیه هتل قیمتی ارزان تر دارند که پیشنهاد خوبی برای صرفه جویی در سفر است. تور ارزان ارمنستان فرصتی مناسب برای سفری ارزان به این کشور زیبا است.

هزینه سفر به ارمنستان

🦉  ☺↨ ♥☻

☺😊😀😁😂😃😄😅😆😇😉😯😐😑😕😠😬😡😢😴😮😣😤😈😥😦😧😨🦉♥☻☺↨


🦉😇😁😉😂😃😄😅😆

😯😯😐😑😕😠😬