دانستنی های سفر

راهنمای سفر به کوش آداسی

راهنمای سفر به کوش آداسی

کشو آداسی شهر زیبا و دیدنی  در قلب کشور توریستی ترکیه است . شهری سرتاسر زیبایی و هیجان !!! این شهر از پرطرفدارترین و محبوب ترین شهر های نزد افراد ترکیه و مسافرین نیز محسوب میشود . از ویژگی های منحصر به فرد این شهر میتوان به بازارها و مراکز خرید مناسب و ایده آل آن اشاره کرد . سواحل شنی و صخره های تخت نمایی زیبا و خارق العاده به این شهر بندری بخشیده. تور کوش آداسی ارزان هورگشت فرصتی مناسب برای دوستداران سفر به این شهر ساحلی زیباست.

شهر زیبا و منحصر به فرد کوش آداسی

اطلاعات ضروری در سفر به کوش آداسی

اختلاف ساعت این شهر با تهران یک ساعت و نیم است و با لیر ترکیه مبادلاتشان را انجام میدهند .

پیش شماره ی کشور ترکیه : 0090

پیش شماره ی شهر کوش آداسی : 0256

شماره ی اضطراری : 112

نمایی دیدنی از شهر کوش آداسی

آب و هوای شهر کوش آداسی

کوش آداسی شهری با آب و هوای معتدل و ایده آلی است . زمستان های ملایم و تابستان های گرم و طولانی در این شهر جریان دارد . زمستان های این شهر بارش های بسیاری را به دنبال دارد و تابستان دمای هوا به بالای 30 درجه سانتی گراد هم میرسد . آب و هوای این شهر بسیار شبیه به ازمیر است .

جزیره ای مفرح و زیبا در کوش آداسی

هزینه ی سفر به کوش آداسی

هزینه ی اقامت + هزینه ی غذا + هزینه ی حمل و نقل

هزینه ی اقامت : هاستل ها از ارزان ترین انتخاب ها برای ماندن در ابن شهر است . شما میتوانید با پرداخت 40 تا 70 لیر اتاقی دو نفره اجاره کنید . هتل ها بر اساس کیفیت ، تعداد ستاره ها و میزان امکاناتی که در اختیارتان قرار میدهند هزینه را محاسبه میکنند . برای اقامت در هتل حداقل باید هر شب 100 لیر پول پرداخت کنید .

هزینه ی غذا : در هر سفری وقتب خودتان آشپزی کنید هزینه ی غذایتان تا بیش از 50 درصد کاهش پیدا میکند اما به هر حال از غذاهای خوش طعم و بینظیر ترکی هم نباید گذشت .

غذاهای خوش طعم و لذیذ ترکیر

هزینه ی حمل و نقل : سیستم حمل و نقل در این شهر وضعیت مناسبی دارد اما باید به نکاتی نیز دقت کرد به عنوان مثال از ساعت 12 ظهر تا 6 بعد از ظهر از تاکسی متر ها استفاده نکنید چرا که در این زمان کرایه را دو برابر میکنند ، شما برای استفاده از اتوبوس نیز باید 2 لیر پرداخت کنید تا بلیت تک سفره دریافت کنید .

جاذبه های گردشگری در شهر کوش آداسی

جزیره ی کبوتر : از زیباترین اماکن در این شهر جزیره ی کبوتر است که در فاصله ی 350 متری بندر کوش آداسی قرار گرفته .

ساحل بانوان : از دیگر اماکن جذاب و دیدنی در شهر کوش آداسی پلاژ یا ساحل بانوان است که در فاصله ی دو کیلومتری جنوب شهر قرار گرفته ، این سواحل از پرطرفدارترین و محبوب ترین سواحل در کوش آداسی است . در سفر به کوش آداسی بازدید از این ساحل جذاب را در اولویت قرار دهید .

ساحل زیبای بانوان در کشور کوش آداسی

پرینه : پرینه منطقه ای مسکونی در کوش آداسی است که تا امروز توانسته بافت تاریخی و زیبایش را حفظ کند ، بازدید از این منطقه ی تاریخی خالی از لطف نیست .

پرینه از اماکن دیدنی کوش آداسی

ملط ، دریما ، کیرازلی و شبه جزیره ی دیلک از دیگر اماکن دیدنی در شهر توریستی گردشگری کوش آداسی است .