دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به بالی | بهترین زمان برای دیدن زیباترین مناظر!

بهترین زمان سفر ارزان به بالی

بالی یکی از محبوب ترین و برترین مقاصد گردشگری در دنیاست . این محبوبیت بی دلیل نیست . بالی جزیره ای زیبا و شگفت انگیز است که سالیانه سیل عیمی از توریستان و گردشگران وارد آن میشوند . اهالی و مردم این شهر مردمانی مهمان نواز و دوست داشتنی هستند که تمام سعی شان بر این است که به مسافرین خوش بگذرد و آنها شهر را با خاطراتی خوش ترک کنند .

لیست قیمت های تور ارزان بالی

معابد باشکوه و دیدنی ، سواحل جذاب با آفتابی گرم وسوزان ، طبیعت سبز با درختان سبز و مراتع سرسبز ثسمت اصلی این شهر را تشکیل میدهد .

نمایی خارق العاده از سواحل زیبای بالی

این شهر درست در خط استوا قرار گرفته و به همین دلیل آب و هوایی گرم دارد که برای مسافرین هم خوشایند است چرا که میتوانند در ساحل خوش بگذرانند و در جنگل گشت بزنند . اما چه زمانی باید تور ارزان بالی را خرید؟!

بالی در اصل دو فصل دارد ، یکی بارانی و دیگری فصل خشک . ماه های ژوئن تا سپتامبر بهترین زمان برای سفر به این شهر محبوب است اما از نظر اقتصادی آورسل ، می و اواخر سپتامبر را پیشنهاد میکنیم چرا که در این ماه ها هزینه هایتان تا 50 درصد کاهش میابد .

بیشتر بخوانیم : کی بریم بالی؟ ارزان ترین قیمت تورهای بالی چند است؟🦉

نمایی بی نظیر از جزیره ی بالی

ماه های بارانی این شهر پرطرفدار از نوامبر آغاز میشود و تا ماه مارچ ادامه دارد . ماه ژانویه که مطابق با 11 دی تا 11 بهمن در ایران است در اکثر روزهایش نم نم باران را دارد . این ماه ها به دلیل بارش باران حتی از ماه های آوریل ، می و سپتامبر هم ارزان تر است . از طرفی در هفته ی دوم ماه ژوئن تا هفته ی دوم ماه جولای فستیوال هایی مفرح و مهیج برگزار میشود که عده ای آرزوی تجربه ی آن را دارند . در این بهشت روی زمین زیباترین مناظر و طبیعت جهان را ببینید!

تور ارزان بالی

در کل با دقت زمان سفرتان را انتخاب کنید تا از تمام لحظاتتان حداکثر استفاده را ببرید . اگر بخواهیم نگاهی کوتاه به رتبه های شهر بالی در جهان بیندازیم به صورت زیر است :

1- بهترین مقصد گردشگری توریستی در قاره ی آسیا .

2- بهترین و برترین مقصد ساحلی در دنیا .

3- پانزدهمین مقصد برتر گردشگری در دنیا .

4- دومین مقصد برتر گردشگری در ماه آوریل .

5- پانزدهمین مقصد برتر برای ماه عسل .

6- چهارمین جزیره ی زیبا و برتر در جان .

7- هفتمین مقصد ساحلی برای ماه عسل .

8- هفتمین مقصد برتر و جذاب در فصل تابستان .

6 تا برترین جاذبه های گردشگری بالی ؛ بهشت روی کره زمین! 🦉