دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به بانکوک | کی بریم تایلند بیشتر خوش می گذره ؟! 😈

بهترین زمان سفر به بانکوک ؛ کی بریم تایلند بیشتر خوش می گذره ؟!

بانکوک از شهرهای شلوغ و پرجاذبه در کشور تایلند است . شهری سرتاسر هیجان . از آنجایی که بانکوک پایتخت تایلند محسوب میشود توریستان و گردشگران بسیاری را به سمت خودش میکشاند و سالیانه سیل عظیمی از جمعیت روانه ی این شهر میشوند . انتخاب زمان مناسب در سفر یکی از ضروری ترین اوامر در سفر به هر شهر یا کشوریست . شما باید بتوانید با دقت زیاد زمان مناسب و ایده آل را برای سفرتان انتخاب کنید تا بتوانید از زمان تان بیشترین بهره را ببرید .

اطلاعات گردشگری تور ارزان بانکوک

 

نمایی زیبا از کشور کوش آداسی در ترکیه

این شهر بزرگ آب و هوایی شبیه به پاتایا دارد چرا که فاصله ی کمی با پاتایا دارد اما پاتایا به دلیل ساحلی بودن خنک تر است .

این شهر دارای آب و هوای گرمسیری خشک و مرطوب است . ماه های نوامبر ، دسامبر و ژانویه حداقل بارش را دارد از این رو بهترین زمان سفر به شهر بانکوک است . در دیگر فصل ها هم هزینه ها کمتر است و هم شهر خلوت تر است . تور ارزان بانکوک تایلند همان چیزی است که شما آرزوی آن را داشته اید!

اگر کلی تر بخواهیم توضیح بدهیم باید بگوئیم فصل های پائیز و زمستان بهترین فصل ها برای سفر به شهر توریستی بانکوک است . این دو فصل آب و هوایی مطبوع و خوش دارد . التبه از گران ترین فصلها نیز هستند . اما چون تایلند نزدیک خط استواست در پاییز و زمستان هوا خیلی ایده آل و دلچسب است!

لیست قیمت های تور ارزان بانکوک تایلند

 

شهر زیبای کوش آداسی در ترکیه

بیشتر بخوانیم : بهترین زمان سفر به تایلند در طول سال کدام است؟