دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به کوش آداسی

بهترین زمان سفر به کوش آداسی

کوش آداسی شهری بندری در قلب کشور ترکیه است . شهری پر از جاذبه های فراوان که هر کدام به نحوی نظر بیننده را جلب میکند . این شهر بسیار محبوب و پرطرفدار است و سالیانه سیل عظیمی از جمعیت را در خود می بیند .

در کوش آداسی امکانات مفرح و مهیجی در اختیارتان قرار خواهد گرفت . غواصی ، جت اسکی ، شنا و ده ها امکانات آبی مفرح در این شهر انتظارتان را میکشد .

لیست قیمت تور ارزان کوشی آداسی امروز

از اماکن جذاب و دیدنی در کوش آداسی

این شهر آب و هوایی معتدل دارد ، زمستان های ملایم و تابستان های گرم و طولانی از مشخصه های این شهر دیدنی است . آسمان آفتابی و صاف د بیشتر روزها در کوش آداسی دیده میشود . شما باید قبل از سفر اطلاعاتی از گرم ترین و سردترین روزهای سال در این شهر داشته باشید تا بتوانید بهترین زمان را برای سفر به کوش آداسی انتخاب کنید .

شهر زیبا و دیدنی کوش آداسی در ترکیه

ماه های دسامبر و ژانویه بیشترین بارندگی را در خودش دارد . ماه های جولای و آگوست از گرم ترین ماه های سال در این شهر است . اگر بخواهیم به سردترین ماه سال اشاره کنیم باید نام می و جولای را بیاوریم .

فصل های پائیز و تابستان فصل هایی با آب و هوای معتدل در این شهر است ز این رو توریستان و گردشگران بسیاری در این دو فصل وارد شهر کوش آداسی میشوند .

در نهایت باید بگوئیم بهترین زمان فر به کوش آداسی از فصل بهار تا پائیز است یعنی ماه های آوریل تا اکتبر !! سعی کنید برای سقرتان بهترین زمان را انتخاب کنید .