دانستنی های سفر

چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران

بندر چابهار یکی از دیدنی ترین استان های ایران میباشد که سفر به آن با تمام سفر‌هایی که تالا داشته اید متفاوت خواهد بود.این شهر با چشم‌اندازهای طبیعی، ساحل دل‌انگیز، تالاب‌ها، کوه‌های مریخی، باغات موز و انبه، بازارهای متنوع و دیگر مکان‌های گردشگری به عنوان یکی از جذاب‌ترین شهرهای ایران زمین برای سفر و تفریح به شمار می‌رود.

بندر چابهار

بند چابهار بادیدنی های زیبا و سواحل خیره کننده نظر کسی را به خود جذب میکند،این شهر پر از مناظر و چشم انداز های خیره کننده ای میباشد که به دلیل شرایط آب و هوایی متفاوتی که در این منطقه به چشم می خورد شاهد گونه گیاهان خاصی میباشیم که از زیبایی‌های این منطقه کویری میباشد.

چابهار

سواحل چابهار که از سنگ‌های صخره‌ای بزرگ، سواحل ماسه‌ای و مرجانی تشکیل شده اند تبدیل به مکانی ایده آل برای دوست داران طبیعت و گردشگران بدل شده است که هر ساله به این منطقه سفر میکنند و از چشم انداز زیبا دریای عمان لذت می‌برند.غروب آفتاب در ساحل های سخره‌ای این منطقه چشم اندازی خیره کننده‌ای به وجود می‌آورد که چشم هر بیننده‌ای را خیره میکند.

بندر زیبا چابهار

از دیگر جذابیت‌های سواحل چابهار گل فشان‌هایی است که با صدای خاصی شبیه به ترکیدن یک حباب، از چاله‌ای به زیبایی یک آتشفشان بیرون می‌زنند که جذابیت خاص خود را دارد و به همین خاطر، گردشگران زیادی راهی این منطقه می شوند تا کنش و واکنش های طبیعی زمین را مشاهده کنند.

بندر دیدنی چابهار

منظره ای زیبا از ترکیب کویر و دریا را شما تنها در این شهر زیبا میتوانید تجربه کنید،یکی از عجایب این بندر زیبا در شب و زیر نور ماه اتفاق می‌افتد که هر جایی نمیتوان نمونه‌ای شبیه به آن را پیدا کرد،در شب و زیر نور ماه ساحل از نور فیتوپلانگتون‌ها به رنگ یکدست آبی در می‌آید که منظره ای خیره کننده ای به وجود می‌آورد.