آبشارهای شگفت انگیز ویتنام

آبشارهای شگفت انگیز ویتنام

ویتنام کشوری بسیار زیباست !! کشوری با ترکیبی رویایی از چشم اندازهای طبیعی منحصر به فرد تا هر آنچه تصور کنید . فرهنگ جذاب ، مردمان مهمان نواز و دوست داشتنی و حتی دیدنی های خاص ! همه و همه در این کشور بینظیر انتظارتان را میکشد . 

اگر تا به حال این کشور را ندیده اید حتما باید سری به آن بزنید . کشوری دیدنی با شگفتی های فراوان . 
آبشارهای خارق العاده ی این کشور تنها بخش کوچکی از زیبایی های ویتنام است پس با ما همراه باشید تا شما را با این آبشارهای جذاب و دیدنی آشنا کنیم . 

 

کشور دیدنی و جذاب ویتنام

 

1- آبشار بان جیوک 

اگر بخواهیم به یکی از زیباترین و بزرگترین آبشارهای ویتنام اشاره کنیم باید نام آبشار بان جیوک را بیاوریم . آبشاری به واقع زیبا ! آبشار بان جیوک از سه طبقه تشکیل شده . این طبقه ها به وسیله ی درختان و صخره ها از هم جدا شده و ترکیبی فوق العاده منحصر به فرد را ایجاد کرده . از برترین ویژگی های آبشار بان جیوک این است که مرز میان دو کشور چین و ویتنام محسوب میشود .

2- آبشار الفنت 

و اما یک آبشار زیبای دیگر ! آبشار فیل یا همان الفنت که در 30 کیلومتری مرکز شهر دالات در روستای بان جای گرفته . این آبشار از آن دسته آبشارهایی است که امنیت لازم و کافی را دارد یعنی شما میتوانید تا هرچقدر که دلتان میخواهد به آن نزدیک شوید اما خوب در هر صورت باید احتیاط کنید . 

3- آبشار پونگور 

در نگاه اول این آبشار هم مثل آبشارهای دیگر است . اما وقتی جزئی تر نگاه میکنید می بینید که چیدمان لایه لایه ی آن زیبایی اش را چندین هزار برابر کرده . ساخت آبشار پونگور به گونه ای است که شما میتوانید در زیر لایه های مختلف آبشار قرار بگیرید و حتی در حداقل فاصله ی ممکن به دل آبشار بزنید و لذت ببرید . اگر میخواهید یکی از زیباترین آبشارهای کشور ویتنام را ببینید حتما باید سری به آبشار پونگور بزنید . 

3- آبشار مو 

و اما آبشار مو ! آبشاری زیبا که در فاصله ی 130 کیلومتری هانوی قرار گرفته . هانوی پایتخت کشور ویتنام است و تا امروز به خوبی مورد توجه مسافرین و گردشگران قرار گرفته . این منطقه بهترین انتخاب است برای کسانی که میخواهند کمی از شلوغی های شهر به دور باشند . طبیعت این منطقه ی بینظیر آرامشی وصف نشدنی را برایتان به همراه خواهد داشت . 

 

آبشار مو 

 

4- آبشار تاک تین 

میان بهترین آبشارهای شهر کشور ویتنام آبشار تاک تین همچون الماسی میدرخشد . این آبشار درون دره ای سرسبز و زیبا قرار گرفته . طبیعت رویایی و چشم اندازهای خارق العاده ی این آبشار شما را متعجب خواهد کرد پس دیدن آن را از دست ندهید . 

 

آبشار تاک تین 

 

5- آبشار می 

یکی دیگر از آبشارهایی که در کشور ویتنام بسیار مورد توجه است آبشار می است . می در زبان ویتنامی به معنی ابر است . اگر بخواهید با ماشین به آنجا بروید باید سه ساعت در مسیر باشید البته لازم به ذکر است مسیر این آبشار جاده ی خوبی ندارد و ممکن است کمی اذیت بشین اما از آنجایی که در انتهای مسیر منطقه ای رویایی انتظارتان را می کشد تحمل این سختی چنان دشوار نیست و آبشار می از 9 آبشار کوچکتر تشکیل شده که جذابیت می را چندین هزار برابر کرده . بازدید از آبشار می را در اولویت قرار دهید . 

 

آبشار می 

 

6- آبشار عشق 

آبشار عشق ! آبشاری که اسمش برای خیلی ها جذابه اما باید بدانید که خودش از اسمش هم جذاب تره ! از جذاب ترین بخش های آبشار عشق میتوان به مسیر پیاده روی چوبی اش اشاره کرد . این مسیر شما را به دل جنگل های سرسبز میبرد و نهایتا تا ارتفاع 100 متری آبشار هدایت تان میکند . سفری جذاب از دل جنگل تا بالای آبشار !!

7- آبشار خلیج یانگ 

شما در خلیج یانگ گزینه های بسیاری برای انتخاب دارید که این آبشار یکی از آنهاست . فضایی آرام با چشم اندازهایی رویایی . شما میتوانید به دور از هر نوع تنش و اضطرابی در نقطه ای دنج بنشینید و ساعت ها از زیبایی های این آبشار لذت ببرید . خوب چی از این بهتر ؟؟ آبشار خلیج یانگ از آبشارهایی است که برای مسافرین و گردشگران ویتنام کمتر شناخته شده تر است از این رو خلوت بودن آن فضایی را به وجود آورده تا شما بتوانید از تمامی زیبایی های آن لذت ببرید . 

آبشار دامبری ، آبشار توی تین و آبشارهای بن گیوک از دیگر آبشارهای کشور دیدنی ویتنام است . پیشنهاد میکنیم دیدن این آبشارها را از دست ندهید . 

آژانس مسافرتی هورگشت سفری خوش و آرام به دور از هر نوع استرس و اتفاق ناگواری را برایتان آرزو میکند .