سفری ماجراجویانه به پارک IMG دبی

پارک تفریحی IMG یکی از هیجان انگیز ترین مکان ها در دبی میباشد،این پارک سرپوشیده با فضای بازی و سرگرمی ۱۳۹۳۵۵ متر مربعی بهترین انتخاب برای دوست داران هیجان و ادرنالین میباشد.امکانات مجسمه سازی و کارهای هنری مدرن توانسته محیطی پر از شخصیت های کارتونی و قهرمانی دنیا را در اینجا و در فضایی سرپوشیده بسازد. مجسمه های دایناسوری که در این محل قرار داده شده اند، در اندازه های طبیعی ساخته شده اند که بسیار غول پیکر میباشند.

این مجموعه در طول روز می‌تواند از ۲۰ هزار گردشگر، میزبانی کند؛ مجموعه‌ی بزرگی که هزاران جاذبه‌ی تفریحی از جمله انواع ترن هوایی و وسایل تفریحی هیجان‌انگیز با موضوع کاراکترهای کارتون نتورک و ابر قهرمان‌های مارول و دایناسورهای متحرک دارد.

این پارک هیرت انگیز دارای قسمت های مختلفی میباشد که شامل:

دره گمشده یکی از قسمت های این پارک بزرگ میباشد که پر از دایناسور هست، در این قسمت از پارک وارد جنگلی مربوط به دوره دایناسورها می شوید که به دره گمشده معروف است. می توانید در اینجا سوار قطار ها و ماشین هایی شوید و در طول پارک راجع به این مکان اطلاعات کسب کنید.

منطقه مارول بهترین قسمت برای دوست داران تکنولوژی و عجیب ترین دستگاه های علمی میباشد که بازدید کنده های زیادی را جزب خود کرده است در این پارک فوق الاده.

اگر هیجان بیشتری نیاز دارید بهتره که سری به هتل تسخیر شده بزنید که باید راه خروج از این هتل را از میان موجودات ترسناک پیدا کنید و خارج شوید.

کارتون نتورک یکی دیگه از قسمت های این مجموعه میباشد که بر اساس شخصیت‌های کارتونی کارتون نتورک طراحی شده است. در این مجموعه اولین سینمای ۵ بعدی دنیا با نام بن‌تن و بزرگترین فروشگاه بن‌تن دنیا واقع شده است.

رستوران ها و کافه های زیادی در این مجموعه تفریحی قرار داده شده است،در این مکان تفریحا زیبادی برای هرچه بیشتر لذت بردن شما از این پارک تدارک داده شده است،دیدن فیلم های هیجان انگیز و چند بعدی و یا دیدن نمایش های زنده گرفته تا برنامه های آموزشی و سرگرمی های علمی را در برمیگیرد.