دانستنی های سفر

ساحل زیبا جی بی ار دبی

ساحل جی بی ار دبی

جی بی ار یکی از ساحل های زیبا و لاکچری دبی میباشد که طی سال های اخیر و با بازسازی هایی که در این منطقه انجام شده است،منطقه جی بی ار را به یکی از مهم ترین مکان های تفریحی دبی بدل کرده است.

جدا از ساحل زیبا و تمیزی آن میشه به مسیرهای پیاده روی فوق العاده، رستوران های بین المللی، بوتیک های بسیار شیک، هتل های لوکس اشاره کرد که منطقه جی بی ار را به یکی از لوکس ترین مناطق دبی تبدیل کرده است. در کنار خیابان ساحل جی بی آر تعداد زیادی کافه، آب میوه فروشی، کیسوک های ژلاتو و حتی سینما هم وجود دارد. همه اینها در کنار امکانات معمولی مانند دوش آب، دست شویی، نمازخانه و ... که هر کدام از سواحل دبی دارا هستند بگذارید و اینترنت رایگان وای فای را هم به آن اضافه کنید.

جی بی ار

از تفریحان هیجان انگیز این ساحل زیبا میشه به مواردی همچون:ورزش های آبی،قایق رانی در دریا با قایق های پارویی،جت اسکی،فلای بورد،پدل بورد،کریکت،والیبال ساحلی،تنیس ساحلی اشاره کرد.

ساحل زیبا جی بی ار

خیابان جی بی ار از یکی از بهترین خیابان ها برای خرید در دبی می باشد که انواع مارک های بین المللی را می توانید پیدا کنید. در پایان این بلوار ساحلی شما به یک منظره ای فوق العاده از خلیج فارس رو به رو می شوید. شما می توانید در این بلوار ساحلی غذاهای ترکی، تایلندی، هند، ایتالیایی، انگلیسی، فرانسوی و آمریکایی را میل کنید. 

خیابان جی بی ار