دانستنی های سفر

تور اتوبوسی هری پاتر در لندن

یکی از تفریحات و گردش های هیجان انگیز لندن اتوبوس هری پاتر هست،با تور گردشی اتوبوس هری پاتر شما میتوانید تمام لوکیشن های فیلمبرداری فیلم های هری پاتر را ببینید.این تور هیجان انگیز ۳ ساعت طول میکشه که بسیاری از لوکیشن های فیلمبرداری فیلم های هری پاتر و همچنین مکان هایی را که از آن الهام گرفته اند را، خواهید دید و در این تور شما به دیدن جاذبه معرف کلیسای جامعه سنت پل و ساختمان معروف به چشم لندن نیز، خواهید رفت.

با رسیدن به ایستگاه کینگزکراس هیجان این سفر بیشتر میشود و شما شاهد چمدانی خواهید بود که در حال ورود به ایستگاه جادوگران است. ایستگاهی که به سمت یکی از بزرگترین مدارس سحر و جادو یعنی هاگوارتز می رود.

هیج چیز به اندازه سوار شدن اتوبوس معروف هری پاتر نیست،اتوبوسی آبی رنگ دو طبقه ای که به اتوبوس شب معروف است.

شما می توانید با هاگرید و هری پاتر همراه شده و به محل ورودی لیکی کالدرون بروید. مکانی که دروازه ورود به بازار سحر و جادو در آن قرار گرفته است. در تمام طول این سفر، راهنمایی که همراه شما هست، بخش های مختلف کتاب را برای شما یادآوری می کند. همچنین بعضی از این مکان ها، صرفا برای فیلمبرداری فیلم هری پاتر طراحی شده اند. در نتیجه شما، با مکان های فیلمبرداری داستان هری پاتر نیز، آشنا خواهید شد. در ادامه این گشت گزار ها در دنای جادوگرها ، به مکانی که بانک گرینگوتز در بازار کالدرون قرار گرفته است می روید. بانکی که توسط جن های گرینگوتز اداره می شود.

سالن غذا خوری هاگوارتز یکی دیگه از مکان های دیدنی فیلم میباشد که در تمام داستان های هری پاتر نقش کلیدی داشته می توانید صحنه پردازی و دکور فیلم هری پاتر را به همراه لباسی که شخصیت های معروف داستان از جمله رئیس مدرسه هاگوارتز دامبلدور، شخصیت نیمه غول هاگرید، پروفسور اسنیپ، پروفسور لوپین، کوییرل از نزدیک ببینید.

در ادامه سفر سری به بازار لیدن هال میزنیم که این بازار سرپوشیده در بسیاری از صحنه های فیلم های هری پاتر دیده شده است. بازار جادوگری خیابان دیاگون، همین بازار لیدن هال لندن است.