دانستنی های سفر

تمام آنچه برای کمپینگ یک شبه مورد نیاز است.

برای هر سفری وسایل و امکانات اون سفر بسیار مهم میباشد که باعث میشه ما از سفر مون لذت ببریم ویا ازیت بشیم،طبیعت گردی و کمپ زدن در دل طبیعت یکی از بهترین گردش ها و تفریحات میباشد که دوست داران خودش را دارد.

در سفر های کمپینگ عوامل زیادی برای لذت بردن ما از سفرمون بستگی دارد،

چند روز میخوایم کمپ بزنیم،در کجا و با چه آب و هوایی قراره اقامت داشته باشیم.

این دو از اولین و مهم ترین عوامل برای کمپیگ کردن میباشد که مشخص میکند ما به چه لوازمی نیاز داریم.

لوازم مورد نیاز شما برای یک کمپینگ خوب از یک کوله شروع میشه،برای تهیه کوله پشتی خصاصت را کنار بگزارید،چون یک انتخاب بد میتونه شمارو در حین سفر دچار مشکل کنه،کله پشتی شما یکی از مهم ترین انتخاب های شما میباشد پس با دقت انتخاب کنید،کله پشتی خود را سنگین نکنید.

با توجه به مکانی که میخوایین سفر کنید ، تعداد لباس ها و نوع لباسی که برمی دارید، متفاوت خواهد بود. با این وجود برای انتخاب لباس مورد نیاز برای کمپینک یک شبه می توان یک کار هوشمندانه انجام داد. می توانید به صورت لایه لایه لباس بپوشید. لباس هایتان را در یک کت حجیم یا کاپشنی بزرگ خلاصه نکنید. سعی کنید که چندین دست لباس نازک را بر روی هم بپوشید. لباس هایی را بردارید که نه تنها سبک بوده و حجم کمی را در کوله شما اشغال می کنند، بلکه در صورت خیس شدن، به راحتی و سریع خشک می شوند.

لذت خوابیدن در زیر آسمان پرستاره و در دل طبیعت بی شک لذت تکرار نشدنی برای شما خواهد داشت که نیاز به یک کمپینگ درست دارد،چادر ها ی مختلفی در بازار وجود دارد که با توجه به نیاز یکی را انتخاب کنید و فراموش نکید که در انتخاب چادر هم مثل کوله پشتی خصاصت را کنار بگزارید.برای زدن چادر عجله نکنید و مکانی مناسب انتخاب کنید،جدا از چادر کیسه خواب و پد های گرمایی و لوازم گرمایشی را هم فراموش نکنید.

از لوازم جانبی مورد نیاز در کوله میشه به:

پدخواب،جوراب (نخی،پشمی)،لباس زیر،کلاه،چراغ قوه (هد لایت)،کیف کمک های اولیه،لباس اظافه،لوازم شخصی، زیر انداز،چاقو.اشاهره کرد.