مراسم هالووین در کشورهای مختلف

اصلا میدانید هالووین چیست ؟ به چه معناست ؟ ما را در این مقاله همراهی کنید تا اطلاعات جالبی درباره ی مراسم هالووین در کشورهای مختلف به دست بیاورید . جشن هالووین یکی از جشن های مهیج در کشورهای غیر اسلامی است ! افراد در این جشن ها با ماسک و گریم های ترسناک ظاهر میشوند ، هر ساله 31 اکتبر مراسم هالووین در کشورهای غربی برگزار میشود ! شبی مذهبی ! البته برای کشورهای اسلامی همانطور که قبل تر گفتیم . 

همه چیز در این شب متفاوت است از لباس و گریم و آرایش گرفته تا غذاها و تنقلات ! ما در این مقاله  درباره ی مراسم هالووین در کشورهای مختلف صحبت میکنیم .

مراسم هالووین در ایرلند شمالی

مراسم هالووین در هر کشوری سبک و سیاق مخصوص به خود را دارد ! مراسم هالووین در کشور ایرلند شمالی تحت عنوان جشن سوون است ! آتش بازی ، خوردن کیک های خوشمزه کشمشی و میوه ای از سنت های اصلی در این مراسم است . رقصنده ها در خیابان میرقصند با لباس های سیرک و در خیابان نمایش میدهند . 

 

مراسم هالووین در ایرلند شمالی

 

مراسم هالووین در اوبون در کشور ژاپن

مراسم هالووین در کشور ژآپن فستیوالی سه روزه است که در ماه اوت برگزار میشود ! ژاپنی ها برای آرامش روح نیاکانشان و همچنین راهنمایی آنها در روز رستاخیز فانوسهایی روشن میکنند و آنها را روی آبگیرها و رودها میگذارند ! این فانوس های درخشان هنگام شب منظره ای دیدنی را ایجاد میکنند . 
نمایش رقص های سنتی با لباس های مخصوص یکی از مراسمات اصلی در هالووین ژاپن است . 

مراسم هالووین در نپال

در کشور نال مردم به دنبال یک گاو راه می افتند و به صورت صف از شهر عبور میکنند ! در این شب مراسمات مهیجی در نظر گرفته شده ! نمایش های طنز به همراه رقص و پایکوبی و شادی ، افرادی با صورتک های رنگی و لباس های مخصوص شیرینی و پول و نان به افراد داخل صف میدهند .

 

مراسم هالووین در نپال

 

مراسم هالووین در ماساچوست

ماساچوست شهری نزدیک به بوستون است . این شهر به دلیل نمایش های پیشامدی خانه های تسخیر شده اش در ماه اکتبر و سپتامبر بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، نزدیک به 100 رویداد نظیر احضار روح ، پرسه زدن هنگام شب در قبرستان ، تورهایی جهت دیدن خانه های تسخیر شده و پیشگویی در شب هالووین از مراسمات در این شهر است ! 

 

مراسم هالووین در ماساچوست

 

مراسم هالووین در کشور کانادا

کشور کانادا نیز این مراسم را مقدس میداند و مردم در کشور کانادا با شکلات و وسایل تزئینی که به شکل کدو است خانه هایشان را تزئین میکنند از طرفی شب هالووین را با میهمانی و رقص و پایکوبی به پایان میرسانند . 

 

مراسم هالووین در کشور کانادا

 

مراسم هالووین  در فرانسه

برخلاف دیگر کشورها فرانسوی ها مراسم هالووین را به احترام اجدادشان برگزار نمیکنند ! آنها این مراسم را تحت عنوان هالیدی آمریکایی میشناسند !
مراسم هالووین در کشورهای مختلف متفاوت است ! امیدواریم مطالب ما به دردتان بخورد .

 

آژانس مسافرتی هورگشت یکی از بهترین آژانس های معتبر در سطح تهران است که با تورهای خارجی و داخلی بی نظیرش سفری بی نظیر را برایتان رقم خواهد زد .
برای سفر به هر جایی این کره خاکی کافیست برنامه ریزی کنید و با کارگزاران حرفه ای در آژانس مسافرتی هورگشت تماس بگیرید آنها بهترین موقعیت ها را در اختیارتان قرار میدهند .