وحشتناک ترین فستیوال های جهان

وحشتناک ترین فستیوال های جهان !  تا به حال فکر کرده اید جای جای این کره خاکی چه فستیوال های ترسناک و وحشتناکی برگزار میشود ؟ با ما همراه باشید تا با تعدادی از آنها آشنا شوید . 

1- مسابقه نیر نوردی در تپه های میل کشور انگلستان

این فستیوال پرطرفدار در واقع مسابقه ای پرخطر است ! هر سال در زمانی خاص مسابقه ی پنیر نوردی در کشور انگلستان برگزار میشود مردان و زنان بیشماری در این مسابقه شرکت کرده اند و گاها عده ی زیادی از آنها به شدت آسیب میبینند در این مسابقه پنیر دایره ای شکلی را از بالای تپه ای به پایین پرتاب میکنند سپس همه به دنبال پنیر از از تپه پایین میآیند هر کسی که دستش زودتر به پنیر برسد برنده خواهد شد ! شیب این دره به شدت زیاد است و حتی میتوان گفت عمود است از این رو تعداد زیادی از شرکت کنندگان معمولا آسیب میبیند .

2- فستیوال پریدن از روی بچه در کاستریلو کشور اسپانیا

یک جشنواره بسیار عجیب و غریب در کشور اسپانیا فستیوال پریدن از روی بچه است جشنواره ای که در روستای کاستریکو برگزار میشود . جشنواره ای که در روستای کاستریلو برگزار میشود این فستیوال به این صورت برگزار میشود که مردان لباسی شبیه به لباس شیاطین میپوشند و از روی نوزادان میپرند . والدین فرزندشان را وسط خیابان میخوابانند و بقیه ماجرا !!! تعجب نکنید تصور والدین این است که پریدن از روی نوزادان باعث میشود که آنها را از هرگونه گناهی پاک کند.

3- فستیوال TAKeuchi matsuri در کشور ژاپن

یکی از وحشیانه ترین و وحشتناک ترین فستیوال های موجود در کشور ژاپن است در این فستیوال تمامی شرکت کنندگان به دو گروه تقسیم میشوند ، هر یک از شرکت کنندگان یک چوب بامبو در دست دارند زمان شروع مسابقه دو گروه با این چوب ها حسابی یکدیگر را میزنند این مبارزه ی ترسناک آسیب های بسیار جدی را به شرکت کنندگان وارد میکند اگر قصد شرکت در این فستیوال را دارید حسابی باید حواستان را جمع کنید در کل شرکت در این فستیوال خطرناک را توصیه نمیکنیم .

4- فستیوال دویدن گاوها در پامیلونای کشور اسپانیا

یکی دیگر از فستیوال های خطر ناک در کشور اسپانیا فستیوال دویدن گاوهاست . این فستیوال 600 ساله تا به امروزه تلفات بسیاری داشته در این فستیوال تعدادی گاو وحشی در خیابان ها رها میشود در حالی که افراد زیادی در آن خیابان هستند این گاوها این گاوها تاخت و تاز میکنند و افراد سعی میکنند از دست آنها فرار میکنند تماشای این فستیوال را اصلا توصیه نمیکنیم چرا که بسیار خطرناک است . 

5- جشنواره گیاهخواری در کشور تایلند

به جرات میتوان گفت این فستیوال یکی از بدترین و ترسناک ترین فستیوال های جهان است . در این فستیوال شرکت کنندگان کارهای وحشتناکی با بدنشان انجام میدهند مصلا اینکه باید به وسیله تیزی ، چاقو ، سرنگ و هر چیزی شبیه به آن بدنشان را مجروح کنند ! یکی دیگر از آپشن های ترسناک این فستیوال راه رفتن روی آتش یا بالا رفتن از نردبان ساخته شده از تیغ است ! یکی از عادات بد در این فستیوال برای تماشاگران این است که آنها قسمت های بریده شده را از بدن شرکت کنندگان به عنوان یادگاری و نمادی از این فستیوال همراه خود میبرند .

6- فستیوال به صلیب کشیده شدن مسیح در کشور فیلیپین

عید پاک یکی ار بهترین مراسمات در کشورهای مختلف است مراسمی با جشن ها و شادی و هیجان بسیار برای مردم ! اما در فیلیپین بسیار دردناک و حتی وحشیانه است در این فستیوال شرکت کنندگان خودشان از صلیب آویزان میکنند تا درد و اندوه مسیح را تجربه کنند ، مردم می ایستند و مشتاقانه این افراد را تماشا میکنند . 

این شش فستیوال جزو ترسناک ترین و وحشتناک ترین فستیوال های جهان است .

آژانس مسافرتی هورگشت با تورهای داخلی و خارجی ارزان قیمت سفری مناسب با خاطراتی تکرار نشدنی را برایتان رقم میزنند ! برنامه ریزی کنید و با دفتر ما در تهران تماس بگیرید تا بتوانید بهترین سفر را داشته باشید .