بهترین زمان سفر به کوالالامپور | کی بریم مالزی؟ چه فصلی؟ چه ماهی؟😈

بهترین زمان سفر به کوالالامپور | کی بریم مالزی؟ چه فصلی؟ چه ماهی؟

کوالالامپور پایتخت کشور زیبای مالزی از پرجمعیت ترین و برترین شهر ها در انی کشور زیباست . این شهر از بهترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری نیز محسوب میشود و سالیانه جمعیت قابل توجهی وارد این شهر میشوند . تور کوالالامپور یکی از تورهای لاکچری ما محسوب می شود.

بیشتر بخوانیم : دانستنیهای لازم و حیاتی پیش از سفر به کوالالامپور مالزی

نمایی خارق العاده از شهر کوالالامپور

صحن پارلمان مالزی ، خیابان پتالینگ ، میدان مردکا ، برج های پتروناس ، کاخ ملی ، برج کوالالامپور ، بازار مرکزی ، موزه ملی ، یادبود ملی و اماکن مذهبی این شهر چنان زیبایی ای دارد که قطعا شما را هیجان زده میکند . تور ارزان قیمت مالزی هم گاهی یافت می شود!

بیشتر بخوانیم :  تور لوکس و لاکچری مالزی 🦉 کوالالامپور پایتخت مالزی!

آب و هوای این شهر کمترین تغییرات ممکن در طی سال را دارد . روزهای آفتابی داغ و سوزنده و شبهای گرم و مرطوب از مشخصه های این شهر محسوب میشود اما در کل در اکثر روزهای سال بارانی نم نم میبارد و خنکی لذت بخشی را به شهر میدهد .

این باران در ماه های ژوئن تا آگوست به حداقل ممکن میرسد و حتی ممکن است دیگر نبارد . از طرفی کوهستان تیتوانگ در غرب این شهر و جزیره ی کوهستانی اندونزیایی در بخش شرقی شهر آب و هوای آن را شدیدا تحت تاثیر قرار داده.

بیشتر بخوانیم : قیمت تور لحظه آخری مالزی و سنگاپور چقدر است؟

شهر زیبا و دیدنی کوالالامپور

22 درجه کمترین درجه حرارت و 33 درجه بیشترین درجه حرارتی است که در این شهر دیده شده ! تور ارزان کوالالامپور هورگشت زبانزد خاص و عام است

ماه های دسامبر تا فوریه از خنک ترین ماه های سال در کوالالامپور است البته منظور از خنک بودن 2 تا 3 درجه کاهش است .

اگر قصد سفر به شهر کوالالامپور را دارید ماه ژانویه و فوریه بهترین انتخاب برای شماست . تور ارزان مالزی فقط با هورگشت پارس

بیشتر بخوانیم :  تــــور ارزان مالــــــــــــــزی نوروز 97 🦉 وحشی یا مدرن ؟؟