دانستنی های سفر

مقایسه ی تعداد مسافر و حجم سفر در کشورهای برتر این حوزه

 

در درجه اول میخواهیم کمی برایتان از تورهای ارزان قیمت آژانس مسافرتی هورگشت بگوییم . هورگشت یکی از برترین و بهترین آژانس های هواپیمایی شهر تهران استً ! آژانسی کاملا مطمئن و امن از هر جهت ، شما میتوانید از تورهای مختلف این آژانس استفاده کنید و از لحظه به لحظه سفرتان لذت ببرید ! سفر با تورهای ارزان هورگشت تجربه ای منحصر به فرد خواهد بود .

 

تجربه ی سفری لذت بخش با هورگشت

 

شما با استفاده از تور استرس و دغدغه های سفر را به نوعی از دوش خود برداشته اید وقتی از تور استفاده میکنید دیگر نیازی نیست نگران رزرو هتل و محل اقامت و حمل و نقل و ترانسفر فرودگاهی و یا هر چیز دیگری باشید ! درکل میتوان گفت مزایای سفر با تور بسیار زیاد است به طوریکه فقط با سفر میتوانید به آن پی ببرید .

شاید دوست داشته باشید بدانید تعداد مسافر و حجم مسافر هر کشوری چگونه است؟ جالب است بدانید ایالات متحده و اسپانیا رتبه های اول و دوم را در جذب توریست دارند و رتبه ی سوم این رده متعلق به تایلند است ، چین رتبه ی چهرم و دو کشور زیبای فرانسه و ایتالیا رتبه های پنجم و ششم را دارند ! همه ی کشورها درتلاشند که در صنعت توریسم پیشرفت داشته باشند چرا که اقتصاد هر کشوری بی تاثیر از این موضوع نیست .مردم کشورهای اروپایی طبق آمارگیری که انجام شده علاقه ی شدیدی دارند که به کشورهای اسیایی و آمریکایی سفر کنند جالب است بدانید کشور مورد علاقه اروپایی ها کشور ترکیه است! چین ، تایلند ، مالزی ، هند از دیگر رتبه ها در این نظر سنجی هستند و به ترتیب جزو کشورهای مورد علاقه توریستان و گردشگران اروپایی است . جالبتر اینکه ایران در لیست کشورهای مورد علاقشان وجود دارد اما موانع و مشکلات سفر و زندگی در ایران کمی زیاد است و همین امر توریستان را از سفر به ایران منصرف میکند! اخیرا هم شاهد این هستیم که ایران چهره ی خوبی در رسانه های بین المللی ندارد و همین امر باغث شده ایران به هر کشور دیگری ترجیح داده شود .

 

سفری خاطره انگیز با هورگشت

 

حال آمار جالبی  درباره ی مسافرین این کشورها وجود دارد درباره ی فنلاندی ها ، ثابت شده بیشتر فنلاندی ها خوش سفرترین و بهترین مردمان جهان هستند! آنها در سال 7.5 سفر انجام میدهند که 1.7 سفر از این تعداد مربوط به سفرهای خارجی است. در رتبه ی بعدی مردمان سوئدی قرار دارند آنها در سال 6 سفر دارند 4.4 سفر از این 6 سفر جزو سفرهای خارجی است .

 

سفری تکرار نشدنی با هورگشت

 

مردم در کشورهای حوزه اسکاندیناوی علاقه وافری به سفرهای خارجی دارند و از آنجایی که کشورهای اسکاندیناوی کاملا جزو کشورهای گران است آنها در کشورهای خارجی ثروت مالی بیشتری خواهند داشت ! آمریکایی ها برعکس اروپایی ها علاقه زیادی به سفرهای خارجی ندارند انها در سال 6.7 سفر انجام میدهند که تنها 0.2 درصد آن سفر خارجی است این آمار نشان میدهد آنها به کشورهای خارجی علاقه زیادی ندارند . حال بهتر است کمی از علاقه مردم ایران برایتان بگوییم ! عراق اولین مقصد پرطرفدار در بین ایرانیان است و رتبه ی دوم متعلق به کشور ترکیه است حدودا 56 درصد مسافرینی که از ایران خارج میشوند وارد ترکیه میشوند آمار جالبی است ! امارات متحده عربی مقصد سوم ایرانیان است و دلیل آن هم فقط وفقط مکه است و نهایتا جمهوری آذربایجان در رتبه چهارم قرار گرفته ! آلمان هم نیز یکی از کشورهای اروپایی است که مورد علاقه بسیاری از مردم ایران میباشد که پنجمین کشور در این لیست میشود .

 

تجربه ی سفری شیرین با هورگشت

 

آژانس مسافرتی هورگشت تمام این کشورها را با تورهای استثنایی خودش ساپورت میکند پس از آنها استفاده کنید . تورهای آژانس مسافرتی هورگشت با بهترین امکانات و خدمات مسافری سفری خاطر انگیز را برایتان رقم خواهد زد . سفری خوش و به یاد ماندنی را با بهترین خاطرات برایتان آرزومندیم .

 

انتخاب مناسب ترین کیسه خواب برای طبیعت گردان و کوهنوردان🦉