نقش موسیقی و هنر در سفر به کشورهای خارجی

 

 تا به حال از تورهای خارجی آژانس مسافرتی هورگشت استفاده کرده اید ؟ اگر به فکر سفر خارجی برای آینده هستید ؟ا هم چون دیگران از بالارفتن قیمت ها ترسیده اید ؟ آژانس هواپیمایی هورگشت از ارائه ی تورهای خارجی بی نظیر و امکاناتی ایده آل و قیمت هایی استثنایی شما را شگفت زده خواهد کرد هر چه زودتر برای یک سفر خارجی مهیج آماده شویدو با آژانس مسافرتی هورگشت تجربه ای شیرین را داشته باشید. حتی شده یک بار در زندگیتان سفر خارجی را تجربه کنید ؟ موسیقی و هنر دو آپشنی هستند که در کشورهای خارجی جایگاه ویژه ای دارند  برخی فقط و فقط برای فستیوال موسیقی وارد این کشور میشوند .

 

تـــور ارزان دبـــــــــــــــــــی نوروز 97 | همسایه خلیج فارس!🦉

 

نقش موسیقی و هنر در سفر به کشورهای خارجی

 

به عنوان مثال فستیوال بنیکاسم در شهر بنیکاسم اسپانیا برگزار میشود که یکی از پرطرفدارترین فستیوال های جهان است از جای جای جهان برای شرکت در این فستیوال وارد این کشور میشوند .افرادی که به شب زنده داری علاقه دارند باید حتما در این فستیوال شرکت کنند ، هیجانی که در این فستیوال تجربه میکنید تکرار نشدنی است . 

 

 فستیوال بنیکاسم

 

یکی دیگر از فستیوال های مهیج برای عاشقان موسیقی فستیوال بونارو در منچستر است ! علاقه مندان به موسیقی از هر جای جهان خود را برای این فستیوال به شهر منچستر میرسانند و به مدت 4 روز در آنجا خوش میگذرانند، خوانندگان و نوازندگان معروف در این فستیوال هنر نمایی میکنندو هنرشان را به نمایش میگذارند .

 

فستیوال بونارو

 

فستیوال دیگری نیز وجود دارد به نام فستیوال برنینگ من در نوادای آمریکا ! ثروتمند ترین و عالی ترین دی جی ها و موسیقی دان های معروف در این فستیوال گرد هم می آیند و لحظاتی شاد را سپری میکنند .

 

فستیوال برنینگ من

 

فستیوال کوچلا در کالیفرنیا ، فستیوال الکترو دیزلی در لاس و گاس ، فستیوال اگزیت در صربستان ، فستیوال فوجی راک در ژاپن ، فستیوال گلاستوبنری در انگلستان ، فستیوال گاو نر نیویورک از دیگر فستیوال های محبوب در زمینه ی موسیقی است که علاقه مندان به این رشته از هر نقطه جهان را به سمت خود کشانده . 

 

فستیوال کوچلا

 

آژانس مسافرتی هورگشت یکی از بهترین آژانس هایی است که با بهترین تورهای خارجی به شما خدمت میکند ! تورهای آسیایی مثل تور ترکیه ، تورتایلند ، تورمالزی ، تور صربستان ، تور چین و ... بهترین لحظات را برایتان رقم خواهد زد .