دانستنی های سفر

رابطه ارزان بودن و لحظه آخری بودن یک تور مسافرتی

 

اولین سوال که در ذهنتان ایجاد میشود این است که تور لحظه آخری چیست ؟ تا به حال واژه لحظه آخری به گوشتان خورده است ؟ میدانید چه مزایا و چه مغایبی دار ؟ اگر به دنبال جواب هستید در ادامه با هورگشت همراه باشید.

آژانس های مسافرتی طبق سیاست های خاصی که دارند صندلی های مسیرهای پر رفت و آمد هواپیما را خریداری میکنند در واقع پیش خرید میکنند .آنها را با قیمت دلخواهشان به مسافرین میفروشند که به این بلیط ها اصطلاحا چارتر میگویند حال این موضوع چه ربطی به واژه ی لحظه آخری دارد ؟ وقتی این بلیط ها به هر دلیلی به فروش نرسد آژانس های مسافرتی مجبور به ارزان فروختن آنها میشوند و این ارزان بودن تا 70 درصد زیر قیمت آن نیز میرود و اصطلاحا آن را لحظه آخری میگویند .این بلیط های لحظه آخری در قالب تور به مسافرین فروخته میشود بسیار ارزان و مقرون به صرفه است یعنی معامله ی دوسر سود ! هم برای آژانس مسافرتی از ضررهای مالی که قرار بود وارد شود جلوگیری میکند و مسافرین هم با کمترین هزینه سفری لذت بخش را تجربه میکنند ! تورهای لحظه آخری هورگشت با کمترین هزینه امکانات را در اختیارتان قرار میدهد .

 

 

تور دبی

 

شما هم در استفاده از این تورهای لحظه آخری ارزان باید زرنگ باشید از آنجایی که متقاضی برای تورها زیاد است ممکن است به سرعت پر شوند از این رو حسابی حواستان را جمع کنید ! این تورهای ارزان لحظه آخری در دقیقه 90 با قیمتی استثنایی شما را غافلگیر میکند .

نکته ی دیگر این است که ارزان بودن این لحظه آخری ها نباید گولتان بزند قبل از خرید حتما همه چیز را بررسی کنید ،هتل امکانات و هرآنچه که به تور معروف است ممکن است پس از خرید متوجه نکته ای شوید ولی خیلی دیر است چون این لحظه آخری ها قابل برگرداندن نیستند و اگر پشیمان شوید پولتان برگردانده نمیشود .

 

تور ارزان لحظه آخری

 

از تورهای ارزان لحظه آخری در آژانس مسافرتی هورگشت استفاده کنید و سفرهای مهیج و خاطره انگیز را از نقاط مختلف تجربه کنید قطعا لذت خواهید برد .آژانس مسافرتی هورگشت سفری خوش را برایتان آرزومند است .

 

مختصری درباره جیپور 🦉