دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به تفلیس | چه موقع بریم گرجستان بهتره؟!

بهترین زمان سفر به تفلیس 😈😈

کشور توریستی گردشگری گرجستان حد فاصل میان اروپا و آسیاست . تفلیس پایتخت این کشور پر است از اماکن جذاب و دیدنی فراوانی که از دیدن آن ها خسته نخواهید شد . این شهر محبوبیت زیادی نزد توریستان و گردشگران دارد از این رو سالیانه مسافرین زیادی پا به این شهر میگذارند .

 

تور های ارزان تفلیس گرجستان امروز !

نمایی زیبا از شهر دیدنی تفلیس

 فصل بهار این شهر از ماه مارچ تا می است یعنب از 10 اسفند تا 10 خرداد . این زمان ، زمانی مناسب و یاده آل برای سفری مفرح و شاد است چرا که در این ماه ها هوا یا خیلی سرد است یا خیلی گرم ، البته بارش های پراکنده ای در این فصل در تفلیس دیده میشود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم اگر در این ماه های پا به خاک تفلیس گذاشتید همه جا چتر همراهتان باشد تا هنگام بارندگی مجهز باشید .

بیشتر بخوانیم : تور گرجستان - تفلیس , بیاد ماندنی تر از همیشه

شهر زیبا و با قدمت تفلیس در گرجستان

بیشتر بخوانیم : هزینه های سفر به تفلیس

ماه های ژوئن تا آگوست از 11 خرداد تا 9 شهریور است . این فصل گرمایی مطلوب و لذت بخش دارد و امکان استفاده از بیشترین امکانات تفریحی برایتان میسر است .

فصل پائیز از ماه سپتامبر تا نوامبر است یعنی 10 شهریور تا 9 آذر ایرانیان ! بارش های فراوان از مشخصه های این فصل در شهر تفلیس است . اگر در این فصل مسافر تفلیس بودید حتما لباس گرم همراهتان باشد .

ماه های دسامبر تا فوریه یعنی 10 آذر تا 9 اسفند فصل زمستان این شهر است . این فصل ، فصلی سرد است که با بارش برف فراوان همراه است . اگر علاقه مند به ورزش های برفی باشید انتخاب این فصل برای سفر انتخابی بسیار شایسته و ایده آل است .

اگر علاقه مند به فستیوال های این شهر باشید باید در همان زمان به تفلیس سفر کنید . اما باید حسابی در انتخاب زمان سفرتان دقت کنید تا بتوانید از حداکثر امکانات مورد نظرتان استفاده کنید . 😈😈😈😈😈😈

اطلاعات گردشگری تور ارزان گرجستان + هتل ها (شهر تفلیس)
بیشتر بخوانیم : با بودجه محدود به کجا سفر کنیم؟!