دانستنی های سفر

زیباترین چشم انداز های بصری و مناظر بکر در صربستان 🏕🏖🏜

 

 

صربستان یکی از کشورهای اروپایی است که جدیدا به ایرانیان اجازه ی ورود بدون ویزا را داده و همین امر دلیلی شده ایرانیان بسیاری این کشور اروپایی را برای سفر انتخاب کنند . این عدم درخواست ویزا خود عاملی شده تا تور ارزان صربستان و یا تور لحظه آخری صربستان بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد و افراد زیادی خواستار سفر به صربستان شوند. صربستان در همسایگی کشورهای مجارستان ، رومانی ، بلغارستان ، جمهوری مقدونیه ، مونته نگرو ، کرواسی ، بوسنی و هرزگوین قرار گرفته . بلگراد پایتخت و محبوب ترین شهر این کشور است . ما در این مقاله قصد معرفی زیباترین چشم اندازهای بصری در کشور صربستان داریم .

 

بیشتر بخوانیم :  7 غذای سنتی صربستان, مواظب انگشتانتان باشید!

نمایی زیبا از کشور صربستان در اروپا

 

ابتدا اطلاعات گردشگری صربستان را شامل تورها , هتل ها , بازارهای خرید , رستوران ها و جاذبه های گردشگری صربستان بخوانید. سپس تور صربستان ارزان مورد نظر خود را در صفحه قیمت قيمت تور صربستان بدون ویزا پیدا کنید.

 

بیشتر بخوانیم : تنها کشور اروپایی توریستی بدون ویزا !! 🦉

 

پرطرفدارترین مکان های دیدنی صربستان در تور صربستان تابستان 97 و 96

 

پارک ملی درداپ

 

پارک ملی درداپ یکی از پارک های طبیعی در کشور صربستان است که چشم اندازی دلنشین برای بیننده دارد . این پارک در فاصله ی کمی از رود دانوب قرار گرفته از طرفی دارای چندین مدل گیاه متفاوت خودرو است که قطعا برایتان جالب خواهد بود . 

 

پارک ملی کوپا اونیک

 

از دیگر اماکن طبیعی که چشم اندازی خیره کننده برایتان دارد پارک ملی کوپا اونیک است . پارکی که روی بلندترین کوه در کشور صربستان قرار گرفته . فصل زمستان ، این پارک پر است از برف های سفیدی که فضایی مناسب را برای بازی اسکی ایجاد کرده . ، از طرفی چشم انداز حیرت انگیزش هنگام زمستان که با نوعی ترس آمیخته شده بسیار جالب و دیدنی است پس به سادگی از دیدنش نگذارید . 

 

 

شهر شیطان

 

شهر شیطان از اماکن دیدنی و جذاب در کشور صربستان است . شما در این شهر صخره های بلند و کوتاه عجیب و غریبی را میبینید که شاید چند ثانیه شما را خیره نگه میدارد ، منظره ای که در شهر شیطان میبینید قطعا تا همیشه در ذهن تان باقی خواهد ماند . 

 

به استثنای همه ی چیزهایی که گفتیم یکی از امتیازات برتر این کشور نسبت به دیگر کشور ها ، آب و هوای خوش و مطلوب اش است که با مردمی خونگرم و مهربان همه چیز را کامل کرده . زمستان های سرد و تابستان های گرم !! اگر اهل طبیعت گردی هستید و علاقه مند به ماجراجویی حتما باید سفری به صربستان داشته باشید تا بتوانید در تور های صربستان هورگشت پارس از طبیعت بکر و بینظیر آن نهایت لذت را ببرید . 

 

بیشتر بخوانیم : برترین جاذبه های گردشگری صربستان

 

کوهستان میروتش

 

کوهستان میروتش از دیگر اماکنی است که از آن به عنوان بهشت از یاد رفته یاد میکنند . این کوهستان با مناظر دل نشین و چشم نوازش در پیچ و خم های رودخانه ی پرآب دانوب قرار گرفته . با رفتن به آنجا چنان مسیر مهیجی پیش رویتان قرار میگیرد که قطعا با یک بار رفتن راضی نخواهید شد . 

 

این کشور اروپایی با بهترین مناظر طبیعی منتظر شماست پس هرچه سریع تر دست به کار شوید و برنامه ی سفری دلنشین و خارق العاده را بچینید چرا که هر دقیقه ای که میگذرد زمان تان کمتر خواهد شد . تور صربستان از مشهد و شیراز و اصفهان 3 مبدا شهرستانی پرطرفدار این تور پس از تهران هستند.

 

قیمت های تور های صربستان امروز
هورگشت پارس مجری مستقیم تور های صربستان
تور های گردشگری صربستان