فستیوال و کارناوال های مهم سالانه کوش آداسی ترکیه🎊🎉

تنوع فستیوال، تعداد جاذبه ها در تور ارزان کوش آداسی

ترکیه و مخصوصاً شهر زیبای کوش آداسی از نقاطی خاص در جهان محسوب می‌شوند که می‌تواند با تنوع در جاذبه هایش گذر روزهای بسیار خوشی را برای هر توریست رقم بزند. این شهر که اغلب دیدنی هایش مربوط می‌شود به گذشته و تاریخ آن می تواند محل مناسبی برای دیدن تمدن های چند هزار سال باشد.

بیشتر بخوانیم : دانستنی های سفر به ارمنستان | ارمنی ها چگونه افرادی هستند؟ 🦉♥😈♥

در کوش آداسی می‌توان خانه مریم مقدس، چشمه آرزوها، غار اصحاب کهف، معبد آرتمیس با ستون های سنگی بزرگ و کاروانسرای اوکوز محمد پاشا و میدان نبرد گلادیاتورها را دید. در این شهر علاوه بر جاذبه هایش، گردشگران می توانند به بهانه فستیوال های گوناگون پا به این شهر بگذارند.

شهر زیبای آنتالیا

قوانین فرودگاهی ترکیه؛ حواستان حتما به این نکات باشد!🦉
  1. فستیوال موسیقی گلد پیلگون کوش آداسی: در هفته آخر ژوئن فستیوال موسیقی کبوتر طلایی برگزار می شود که موزیسین های آماتور و حرفه ای ترک کنسرت های متنوعی را اجرا می‌کنند. در این جشنواره که استعداد های جدید با خوانندگان قدیمی که می‌خواهند محبوبیت شان را دوباره به دست آورند رقابتی زیبا صورت می‌گیرد. مدت زمان جشنواره پنج روز است که موزیک پاپ ترکیه بیشتر معرفی می‌شود.
  2. فستیوال بین المللی ازمیر در کوش آداسی: باید دانست که این فستیوال از نظر بزرگی شهرت جهانی و تعداد از فستیوال کبوتر طلایی معتبر تر و مطرح تر است.
  3. فستیوال فرهنگ و هنر ترکیه: این جشنواره در ژوئن و جولای برگزار می‌شود که بنیاد هنر، فرهنگ و آموزش علمی یک ارکستر، سمفونیک، باله، تئاتر و جاز ترتیب می‌دهد که برای اجرا از مکان های دیدنی و معروف افسوس مثل تئاتر بزرگ افسوس یا کتابخانه سلسوس استفاده می‌نمایند. باید گفت که در طی ۳۰ سال گذشته سالانه ۲ تا ۳ میلیون نفر در آن شرکت کردند و بسیار برای هنرمندان، هنردوست های دنیا و توریست‌های ها حائز اهمیت می باشد.
  4. فستیوال زمستانی کوش آداسی: این شهر زیبا در زمستان های سرد نیز دارای جشن و جشنواره می باشد. در ماه ژانویه و در حومه کوش آداسی( سلجوق) فستیوال کشتی شترها برگزار می شود. زمان برگزاری این جشنواره حدود ظهر است اما برای یافتن جای مناسب، برای دیدن این زمین بازی، باید از صبح زود اقدام نمود. البته به همراه داشتن لوازم گرم، لباس مناسب و چتر دور از احتیاط نمی باشد. تماشاچیان علاوه بر دیدن جشنواره از غذا های لذیذ این شهر نیز لذت می برند.
 بیشتر بخوانیم: در کوش آداسی کجا غذا بخوریم؟ کجا خرید کنیم؟کجا برویم تفریح؟ 🦉♥
کوس آداسی بهترین شهر ترکیه
کس آداسی ترکیه
کوسی آداسی ترکیه
کش آداسی ترکیه
بهترین هتل های کسی آداسی