دانستنی های سفر

4 فستیوال معروف سالانه باتومی گرجستان در فصل تابستان! 👌

جشن های گوناگون با عناوین مختلف

در کشورهای مختلف دنیا هر ساله و در ماه های مختلف، جشن ها و فستیوال های گوناگونی برگزار می‌شود که می‌تواند این جشن ها بر اساس آشنایی با فرهنگ های مختلف، مراسم خاص موزیک و آشنایی با کالا یا صنعت خاص باشد. باتومی که به عنوان پایتخت گردشگری گرجستان شناخته شده است، دارای بهاری دلپذیر، تابستانی معتدل، پاییزی ملایم و زمستانی سرد و برفی است بسیار مناسب برای سفر می باشد. انتخاب زمان سفر نسبت به نظر و روحیات و علایق شخصی می باشد. این شهر در طی سال دارای فستیوال های گوناگون می باشد که باعث شادی، تجربه و آشنایی های زیادی می‌شود.

اطلاعات گردشگری تور ارزان گرجستان + هتل های شهرهای مختلف گرجستان

شهر زیبا باتومی

به طور مثال از فستیوال های باتومی می‌توان این گونه یاد کرد:

فستیوال تابستانه: در این فستیوال که در طول تابستان در آخر هفته ها به صورت کامل برگزار می‌شود می‌توان انواع رقص های محلی و شاد موسیقی زنده، کنسرت های مختلف شب بازار و برنامه های مخصوص کودکان و بزرگسالان مشاهده کرد. این فستیوال چنان گرم و پرشور می باشد که اهالی در کنار توریست ها به صورت هماهنگ جمع می شوند و حاضر نیستند حتی یک شب آن را از دست بدهند.

بیشتر بخوانیم : هر چی که درباره تور تفلیس گرجستان لازم است بدانید! 😈♥

فستیوال معتبر فیلم باتومی: این جشنواره هر سال در شهریور ماه برگزار می شود که طرفداران مخصوص خود را دارد. باید گفت که اکثر کشورها نیز من جمله ایران در آن شرکت دارند.

فستیوال بین‌المللی موسیقی جاز: این جشنواره هر ساله در ماه جولای برگزار می شود و طرفداران بسیاری نیز دارد. باید گفت سالانه بسیاری از خوانندگان و گروه جاز در این فستیوال شرکت می‌کنند. اهالی شهر و توریست ها به صورت همگانی در این جشن عمومی شرکت می‌کنند.

فستیوال بین المللی پرنده باتومی: این فستیوال که هر ساله در شهریور ماه برگزار می شود یک رویداد بسیار مهم و دیدنی می‌باشد. در این فستیوال مکانی را برای پرندگان گوناگون و زیبا در نظر گرفته اند که بتوان به راحتی و از نزدیک با زندگی و رفتار آنان آشنا شد.

بیشتر بخوانیم : 15 نکته حیاتی که حتما باید در تور باتومی گرجستان به آنها عمل کنید! 👇
عکس های فستیوال های شهر بانکوک :
بانکوک خفن ترین و حساس ترین شهر تایلند است
در بانکوک بودایی های بیدین کافر بت می پرستند!
جشن و عشق و حال در تایلند بانکوک همش رقص و پارتی
تو معبدای بانکوک چخبره؟ چیکار میکنن؟؟؟