دانستنی های سفر

بهترین زمان سفر به پوکت | کی بریم پوکت تایلند؟! 😅

بهترین زمان سفر به پوکت 😅

پوکت شهری زیباست که به همراه پاتایا و بانکوک از برترنی شهر های کشور تایلند محسوب میشود . به همان اندازه که بانکوک و پاتایا نزد توریستان محبوب هستند پوکت هم همین وضعیت را دارد با این تفاوت که پوکت از گران ترین آنها محسوب میشود . شما باید بتوانید بهترین زمان برای سفر به این شهر را انتخاب کنید تا بتوانید از بیشترین امکانات این شهر نهایت لذت را ببرید . اگر تور ارزان پوکت را می خواهید باید هوشیار باشید و قیمت های ارزان این سفر را روی هوا بقاپید!

لیست قیمت های تور ارزان پوکت تایلند برای عید نوروز 97 و سایر زمان ها

از دیدنی های جذاب در شهر پوکت

پوکت شهری است که فاصله ی کمی از خط استوا دارد از این رو در تمامی روزهای سال آب و هوای داغ و مرطوبی درش دیده میشود . ماه های نوامبر تا آوریل از ماه های خشک و گرم این شهر است . فصلهای بارانی سال از ماه مه آغاز میشود و تا ماه اکتبر ادامه خواهد داشت اما این باران معمولا در بیشتر اوقات جایش را به رگبارهای تند و شدید میدهد به همین دلیل ماه های نوامبر تا آوریل و ماه های پرطرفدار و محبوب است که هتل ها و تمامی هزینه ها به حداکثر قیمت ممکن میرسد اما این قیمت ها در سال نو و کریسمس به بیشترین حد خود میرسد . همین قیمت ها در ماه هایی از سال به حداقل قیمت ممکن میرسد ، به طور کلی از ماه آبان تا اسفند بهترین زمان برای سفر به این شهر است . این یعنی اواسط پاییز تا اواخر زمستان درست هنگامیکه هوا در ایران خیلی سرد می شود و در تهران پدیده وارونگی هوا بر اثر سرما را داریم. در آن زمان تهران کجا و منظره های پوکت کجا !!!

بیشتر بخوانیم : یک تور ارزان تایلند را برای من پیدا کنید!
ماهی های تزئینی در شهر جذاب پوکت

سفر خوشی را برایتان آرزومندیم . هورگشت مفتخر است از تمامی شهرهای ایران از شمال شرق همانند خراسان ها و سمنان و گرگان و گلستان و از شمال غرب همچون تبریز و ارومیه و اردبیل و آستارا و از شمال همچون تهران و مازندارن و ساری و گیلان و رشت و قزوین و کرج و البرز و لواسان و آمل و از مرکز همچون اصفهان و کاشان و کرمان و یزد و قم و از غرب همچون کهگیلویه و لرستان و ایلام و کردستان و همدان و زنجان و از جنوب غرب همچون خوزستان و اهواز و آبادان و شیراز و بوشهر و فارس و از جنوب شرق همچون سیستان و بلوچستان و زاهدان و زابل و از جنوب همچون هرمزگان و کیش و بندرعباس و سایر شهرهای ایران زمین به تایلند و پوکت و پاتایا و بانکوک مسافر داشته است!!

همه جای ایران سرای من است.

😊😀😁😂😃😄😅😆😇😉😯😐😑😕😠😬😡😢😴😮😣

بیشتر بخوانیم : تمام اطلاعات ضروری و حیاتی برای سفر به پوکت در تایلند